Nagasaki z Deikowej Doliny

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Nagasaki z Deikowej Doliny

Postprzez Olusi@ 22 lut 2009, o 11:26

W imieniu Teresy Deik i na jej prośbę wstawiam ponownie informację o śmierci pięknego psa, którego wielu z was pewnie pamięta - NAGASAKIEGO z Deikowej Doliny. Poniżej wstawię treść wiadomości Teresy.
Od siebie chcę jednak również dorzucić słowo. Jest dla mnie rzeczą niewiarygodnie smutną i żenującą, że pomówienia, plotki, zazdrość, zła wola zmuszają Teresę do tego aby powtórnie musiała przeżywać okrutną śmierć swego psa. Być może niewiele osób wie jak bardzo ona to przeżyła. Ja wiem i zaręczam nie życzę nikomu aby musiał przeżywać to co ona wówczas.

A teraz wiadomość od Teresy Deik:
Zdjecia są okrutne , ale chcę aby je zobaczyli wszyccy moi jawni wrogowie i mieniący się momi przyjaciółmi ,a rozsiewajacy fałszywe informacje o śmierci Nakiego.
Śmierć Nakiego, chyba widać ,że przyczyną śmierci nie jest histocytoza ( jak to przekazywane jest wśród wielu) , a wypadek samochodowy, zmiażdżona noga , krew( w większości obmyta - żył jeszcze 12 godzin- chciał bardzo żyć)- widok bolesny, mandat za spowodowany wypadek przez psa, rozbity TIR ( zdjęcia robione dla potrzeb odszkodowania , jakiego zarządał właścicel samochodu), czy to wystarczy??
Nie, nie znajdziecie go też na zagranicznych stronach w żadnej hodowli , Naki nie został sprzedany - jak też wielu opowiada.
NAKI nie żyje!!!

Podłość ludzka nie zna granic , plotki ,ze wymyśliłam śmierć pod kołami by zatuszować hitocytoze jest podłością jakiej nie umiem zrozumieć, doświadczyłam wielu ataków na mnie i moją hodowle , ale te są najokrutniejsze , nie potrafią zostawić w spokoju psa nawet po jego smierci , wierze ,że jego śmierć nie była przypadkiem, to te złe fluidy , które zawistni i podli wysyłali na niego , szkalując na forum i wszedzie gdzie się dało.
Robienie tych zdjęcć było dla nas bardzo bolesne , ale taka była potrzeba , a teraz może się przydadzą dla niedowiarków , może w końcu zamkną się te złośliwe języki , niech zostawią nas i psa w spokoju.
Na litość Boską , dajcie mu spokój!!!!


Dlaczego forum ? tu dużo ludzi zagląda.

Teresa Deik

Martwy Naki
Rozbity TIR
Mandat


Cytat ze szwajcarów.

Popłakałam się, jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie :cry:
Znałam Nakiego z wystawy. Boże..piękny pies.
Czy podłość ludzka ma jakąś granicę?
Śpij Nagasaku spokojnie (*)(*)(*)
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 22 lut 2009, o 11:37

przykre :(

aczkolwiek, abstrahując od tematu - dziwi mnie, że właścicielka wstawiając mandat, nie zaczerniła takich danych jak adres zamieszkania, a przede wszystkim PESEL i numer dowodu - dla nieuczciwych ludzi aż się prosi, żeby to wykorzystać :roll:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Olusi@ 22 lut 2009, o 11:53

Atena napisał(a):
aczkolwiek, abstrahując od tematu - dziwi mnie, że właścicielka wstawiając mandat, nie zaczerniła takich danych jak adres zamieszkania, a przede wszystkim PESEL i numer dowodu - dla nieuczciwych ludzi aż się prosi, żeby to wykorzystać :roll:


Mnie też to dziwi.
Adres każdy może zobaczyć na stronie hodowli, ale pesel, nr dowodu?
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez Mateusz* 22 lut 2009, o 18:53

Jezu :? Brak słów do ludzi..
Nagasaki {*}
Obrazek
''Kochaj psiaka swego, bo mogłeś mieć gorszego'' x)
Avatar użytkownika
Mateusz*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 11:34

Postprzez Chita 28 lut 2009, o 12:57

(*) przykro mi
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez zeberka161 21 mar 2009, o 10:20

biedny psiak :( [*]
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron