Jak zbudować robota JIMU?

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Jak zbudować robota JIMU?

Postprzez Diodik 26 lis 2018, o 11:15

Hej! Jak zbudować robota JIMU? Kupiłem synowi na prezent i mamy problem ze złożeniem. Czytam tutaj - https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... jimu.bhtml ale duzo to nie dało. Może ktoś z Was go składał i mógłby dam jakąś rade?
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Jak zbudować robota JIMU?

Postprzez malepieski13 30 lis 2018, o 07:57

Do budowy robota Jimu potrzebna jest aplikacja Jimu. Aplikacje można pobrać za darmo na smartphone lub tablet (apple lub android). W aplikacji jest instrukcja budowy robota, trzeba tylko wybrać model :) Ja mam Trackbota.
malepieski13
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 13:16
Imię psa: Mariusz
Rasa psa: Grafik

Re: Jak zbudować robota JIMU?

Postprzez monikabert90 22 gru 2018, o 13:32

A co tak ogólnie sądzicie o tworzeniu robotów i ogólnie wdrażaniu w codziennym życiu takich technologii? Ja jestem jak najbardziej za, jeśli mają one nam ułatwić życie. Sporo o takich nowinkach technologicznych stosowanych na całym świecie czytałam ostatnio na stronie https://dariuszstasik.com/. Jeśli interesuje Was taka tematyka, to polecam tam zajrzeć, bo artykuły są naprawdę ciekawe i wciągające :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Jak zbudować robota JIMU?

Postprzez aglipat 26 sty 2019, o 16:20

Kupiłam takiego robota mojemu chrześniakowi na I Komunię. Był zachwycony. Mam nadzieje, że nadal się nim "zajmuje".
aglipat
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 wrz 2018, o 10:10
Imię psa: Lolek


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron