SPORT: Weight Pulling

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka 7 lip 2006, o 12:35

Atena napisał(a):i ja bym pozostała TYLKO przy zabawie...

:) :) JA niechce nic innego, poprostu dobrze jak psiak by się wyszalał i jednocześnie poprawił kondycję :)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez afryga 7 lip 2006, o 18:28

Paulina-Mloda napisał(a):Od ilu kg. się powinno zaczynać? I czy tylko bullowate mogą uprawiać ten sport?

Ola poradziła ci, żebyś zaczęła od oponki, ale moim zdaniem powinnaś zacząc od np. butelki z piaskiem aby pies przyzwyczaił się do tego, że coś za sobą ciągnie.
No i nie radzę zaczynac w taki ukrop, bo pieskowi najprawdopodobniej będzie się chciało tylko leżec albo pływac i zupełnie zniechęci się do tego rodzaju sportu.
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Atena 7 lip 2006, o 18:38

w sumie masz rację Alu z tą butelką :) bo ja z góry założyłam, że będzie chciał ciągnąć :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez afryga 7 lip 2006, o 18:47

miałaś prawo tak założyc, skoro nie spotkalaś się nigdy z oporem psiaka. Ja mówie z doświadczenia :wink: , bo pierwszy raz z ciągnięciem, (co prawda były to sanki - na początek puste) skończył się w naszym przypadku tak, ze Deimos co krok oglądał się nerwowo za siebie. Toteż pare dni pochodził z butelką, a potem już śmigał aż miło :P .
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Paulinka 8 lip 2006, o 17:51

Dzięki za rady :D
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Paulinka 19 lip 2006, o 13:03

Zapomniałam napisać że butelke już przerabialiśmy :)
Teraz zaczeliśmy z oponką od fiata 126P :twisted:
Jak narazie dobrze nam idzie :)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez neotomi 12 lut 2007, o 14:17

siema czy wiecie gdzie mozna kupic takie szelki co widac wyzej??????????????plis widac ze sa solidnie wykonane
neotomi
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2007, o 14:08

Postprzez Gość 12 lut 2007, o 18:31

czy ktos wie gdzie kupic szelki solidnie zrobione i tak jakbym powiedzial profesjonalne dla amstaffa chodzi mi o to zeby byly grube pasy i z tyłu drązek do zaczepu
Gość
 

Postprzez Atena 12 lut 2007, o 18:41

ta pani robi takie (chwilowo nie ma dostępnych) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3589165
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 13 lut 2007, o 13:18

Atena chodzi Ci o takie http://www.allegro.pl/item166402709_sze ... roza_.html a mi o tamte co sa na pierwszej stronie. Jakbym gdzies dostal takie co sa na pierwszej stronie to bymbyl bardzo zadowolony i bym wiedziac ze przynajmniej nie wyrzucilem pieniedzy w bloto
Gość
 

Postprzez Atena 13 lut 2007, o 14:40

chodzi o te :?:
Obrazek

takich w Polsce raczej nie dostaniesz, przynajmniej nigdy takich nie widziałam. Na zawodach mają takie, jak ta dziewczyna ma na allegro. Nawet czeskie Hofero są takie:
Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Timon 14 lut 2007, o 14:01

o matko, az mi sie cos robi jak na to patrze.

jestem zdania, ze moj pies potrafi zaspokoic swoje popedy do wykorzystania nadmiaru energii w inny sposob... i cale szczescie.
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez .Anka. 21 lut 2007, o 12:44

Już zaczęłam przyzwyczajać moją suk* do WP.
Na razie jest dobrze.
Amstaff też potrafi :D
Avatar użytkownika
.Anka.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 74
Dołączył(a): 16 wrz 2006, o 19:33

Postprzez Basia_sz 21 lut 2007, o 13:06

.Anka. napisał(a): moją suk*


Zauważyłam już kilka razy, że piszesz z gwiazdką :roll: Okropnie to irytujące :? Samica psa nazywa się suka, lub suczka :roll: i nie widzę sensu takiego gwiazdkowania :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 21 lut 2007, o 13:32

Na wielu forach, grupach dyskusyjnych, listach mailingowych - są filtry wiadomości, które odrzucają wszystkie wypowiedzi zawerające słowa z okreslonej listy, w tym słowa wulgarne, obelżywe itp. Dlatego ich użytkownicy piszą np. b*tch, bo im inaczej automat wykasuje wypowiedź.

Nasze forum tez ma taki filtr, ale ze zrozumiałych wzgledów słowo "suka" nie uchodzi za obelżywe :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints