kupię buldoga angielskiego

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

kupię buldoga angielskiego

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 09:13

:) Kupię szczenię buldoga angielskiego może być bez rodowodu. Cena do 900zł.
zenek
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Panibee 2 lip 2007, o 11:27

I zaraz Cię usuną, tu się nie lubi takich postów.
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez ValdeQ 2 lip 2007, o 12:02

Przecież w razie najgorszego, to znaczy kiedy rodowód będzie, to możesz go spalić, nie?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 12:35

o co wam chodzi chcę kupić buldoga bez rodowodu ponieważ jest tańszy niż z rodowodem. A mam tylko 900zł. :( :( :( :( :( :(
zenek
 

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 12:40

Po co miał bym go palić skoro mam go kupić za tak dużą sume pomyślcie troche. To wy chyba nie macie sumienia. 2 tygodnie temu zginął mi pies i nie moge się z tym pogodzić. Po wielu prośbach namówiłem mame i zgodziła się tylko na buldoga angielskiego. A teraz wy wyjeżdżacie mi z tekstem że spale psa. Ja nie moge żyć bez psa. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
zenek
 

Postprzez czarny_motyl 2 lip 2007, o 12:42

bez rodowodu to jest pies w typie rasy czyli kundel a takiego mozesz zadarmo wziasc ze schronu
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 12:48

Po co mi rodowód żeby wiedzieć jak nazywa się matka czy ojciec psa. I tak nie będę z nim jeżdzić na wystawy a mam za ty płacić 500zł.
:cry:
zenek
 

Postprzez Atena 2 lip 2007, o 13:06

zenek napisał(a):Po co miał bym go palić skoro mam go kupić za tak dużą sume pomyślcie troche. To wy chyba nie macie sumienia. 2 tygodnie temu zginął mi pies i nie moge się z tym pogodzić. Po wielu prośbach namówiłem mame i zgodziła się tylko na buldoga angielskiego. A teraz wy wyjeżdżacie mi z tekstem że spale psa. Ja nie moge żyć bez psa. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:

:ojej: kto tu mówi o spaleniu psa :shock: ValdeQ miał na myśli spalenie rodowodu :ojej:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ValdeQ 2 lip 2007, o 13:09

zenek napisał(a):z tekstem że spale psa.


Nie nie, chodziło o to, że możesz rodowód spalić, jeśli przeszkadza.

Przykro mi z powodu straty psa. :cry:

Rodowód nie jest przede wszystkim po to, żeby znać imiona rodziców. Napisałeś, że chcesz buldoga angielskiego, a przecież nie ma innego sposobu sprawdzenia jakiej rasy jest pies, poza rodowodem. Słowom handlarzy nie należy wierzyć.

Jeśli masz ryzykować pokaźną kwote 900 złotych za psa nieznanego pochodzenia (bo handlarz nie jest przecież w stanie udowodnić jego rasy), to chyba przeplacisz. W schronisku są tańsze pieski podobne do buldoga.

Poza tym kwota, która dysponujesz nie jest mała, ja bym na Twoim miejscu porozmawiał z jakimś hodowcą.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 13:56

Rozmawiałem i wszystkie z rodowodem kosztuję od 1300 do 2000zł
:(
zenek
 

Postprzez ValdeQ 2 lip 2007, o 16:03

Zadzwoń jeszcze raz, powiedz, że nie chcesz kupować u pseudohodowcy. Zapytaj czy nie mają pieska na warunkach hodowlanych (musiałbys troche sie pobawić w sport wystawowy), inne opcje. Nie wierzę, żeby miedzy 1300 a 900 nie znalazł sie sposób.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez czarny_motyl 2 lip 2007, o 16:23

zenek napisał(a):Po co mi rodowód żeby wiedzieć jak nazywa się matka czy ojciec psa. I tak nie będę z nim jeżdzić na wystawy a mam za ty płacić 500zł.
:cry:


no wlasnie jesli nie znasz matki i ojca to skad wiesz czy wyrosnie pies podobny do buldoga?
sztotek kupowala sznaucera miniaturke a wyrusl jej olbrzym musisz uczyc sie na swoich bledach nie mozesz na cudzych?
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez zenek 2 lip 2007, o 18:57

dzięki :)
zenek
 

Postprzez Atena 2 lip 2007, o 20:28

możesz kupić psa płacąc w ratach, np, przy odbiorze zapłacisz 900zł, a potem resztę. Poza tym, jeśli nie chcesz się bawić w wystawy, szukaj peta, czyli psa niehodowlanego.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Ania_Ś 4 lip 2007, o 11:21

W najgorszym wypadku możesz przecież trochę poczekać i ewentualnie uzbierać jeszcze trochę pieniędzy.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints