kursy groomerskie

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

kursy groomerskie

Postprzez aussi 7 sty 2006, o 22:45

CZY MOŻE KTOŚ WIE GDZIE ZNAJDE PROFESJONALNY KURS GROOMERSKI?????
JESTEM Z ŁODZI I JEST U NAS JEDEN SALON PIELEGNACJI PSóW KTóRY ORGANIZUJE TAKIE KURSY ALE NIE JESTEM PRZEKONANA CO DO JEGO PROFESJONALNOŚCI GDYŻ PROWADZĄCY TEN KURS OZNAJMIŁ ŻE BęDZIE ON TRWAŁ TYLKO TYDZIEŃ . WYDAJE MI SIE ŻE PRZEZ TYDZIEŃ CZY NAWET DWA NIE DA SIE TEGO NAUCZYĆ. A I JESZCZE TA CENA . MAJĄ NAWET STRONE: WWW.PSISALON.PL . JAK KTOŚ BYŁBY ŁASKAWY ODPOWIEDZIEĆ. A MOŻE KTOŚ SKOŃCZYŁ TAM TEN KURS I MOŻE MI COŚ O NIM POWIEDZIEĆ .
aussi
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Grusia 8 sty 2006, o 02:19

ja konczylam u nich kurs. bardzo mili ludzie i wiedza co robia. ale powiem szczerze ze jesli wczesniej sie nie mialo do czynienia ze strzyzeniem to tydzien to zdecydowanie za malo. ale cena obejmuje kurs tygodniowy,a potem w tej cenie mozna do nich przyjezdzac kiedy sie chce. ale o ile mi wiadomo to oni nie przyjmuja ludzi z łodzi. natomiast wiem ze w Warszawie kursy organizuje Magdalena Świętoń. ja sie tez tam wybieram tylko narazie mi troszke czasu brakuje. rowniez kursy sa w katowicach w salonie dla psów Bobik. jesli bedziesz miec jakies pytania chetnie odpowiem :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez borderek 8 sty 2006, o 19:18

ja też jestem zainteresowana takim kursem,ale w ferie i to jeszcze zależy od ceny.
Avatar użytkownika
borderek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 701
Dołączył(a): 17 sie 2005, o 11:50
Lokalizacja: Łódź

kursy groomerskie

Postprzez aussi 8 sty 2006, o 20:27

BORDEREK- kurs taki jest ale dopiero wolne miejsca w kwietniu z tego co dzwoniłam tak mnie zapisali . Co do ceny to wpisowe 500 i kurs 2000 . Troche sporo jak na tydzień nauki. a na marginesie czy masz bordera czy tylko taka ksywa?????
aussi
 

kursy groomerskie

Postprzez aussi 8 sty 2006, o 20:36

GRUSIA- Mam prośbe czy masz namiary do tej warszawy na ten kurs u pani Świetoń bo ja nie wiem kompletnie nic na jej temat. O bobiku wiem ale troche daleko . dziekuje i tak za te wiadomości.Pozdrawiam :wink: :wink: :wink: :wink:
aussi
 

Postprzez Grusia 8 sty 2006, o 22:55

adres i telefon znajdziesz jak w wyszukiwarke(np google.pl) wpiszesz jej imię i nazwisko. ona prowadzi w w-wie salon PSI STYL. na necie jest strona tego salonu to mozesz sobie poczytac ;) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez borderek 9 sty 2006, o 22:17

Jeżeli chodzi o to czy jest rodowodowa to nie,ale charakter borderowy i wygląd prawie też(za mały stop,przydługa kufa i może coś jeszcze). Ale bordery to moja ulubiona rasa,marzenia i plany.
Avatar użytkownika
borderek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 701
Dołączył(a): 17 sie 2005, o 11:50
Lokalizacja: Łódź

Postprzez aussi 11 sty 2006, o 18:19

JAK KTOŚ BYŁ NA TAKIN KURSIE , ALBO ZNA NAMIARY TO PROSIMY O WYPOWIEDZ LUB JAKIŚ KONTAKT
aussi
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sty 2006, o 20:47
Lokalizacja: ŁÓDŻ

Postprzez Julka 12 lut 2006, o 14:37

a wie ktoś z was może gdzie organizują takie kursy na pomorzu :?:
Avatar użytkownika
Julka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 lut 2006, o 13:56
Lokalizacja: niedaleko trójmiasta

Postprzez RODA 12 lut 2006, o 21:38

Moze bede swinka , ale stanowczo wam odradzam kurs u p. Swieton.Znam kilka osob , ktore sie tam przejechaly , i powiem jedno - nie warto . Za to bardzo polecam firme BOBIK w Katowicach . Ucza rzetelnie i konkretnie.I nie konczy sie to po tygodniu lub trzech dniach / jak jest to u p. Swieton /. Fakt ze trzeba zaplacic odpowiednio , ale mozna sie bardzo duzo nauczyc. Kolezanka konczyla kurs w BOBIKU , jest bardzo zadowolona, i skorzystala przy okazji z dotacji z Uni Europejskiej , by otworzyc wlasny salon fryzjerski dla psow.O dotacje takie moga sie starac osoby bezrobotme w kazdym urzedzie pracy.Jak ktos chce namiary na BOBIKA moge podac , i goraco polecam ich kursy - jednym slowem warto.
ROTTWEILER jest jak MEDIA MARKT
nie dla idiotów


ASIA I PSY
RODA
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 204
Dołączył(a): 22 mar 2005, o 20:38

Postprzez jola 14 lut 2006, o 18:42

U p.Swieton byla moja kolezanka i jest zadowolona otworzyla salon i daje sobie rade.
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RODA 14 lut 2006, o 20:57

Jezeli po trzech dniach osoba nie umiejaca nic potrafi sie czegos nauczyc , a potem strzygac psy niczego nie spieprzyc - to jest mistrzem .
A watpie zeby sie ktos taki znalazl.
ROTTWEILER jest jak MEDIA MARKT
nie dla idiotów


ASIA I PSY
RODA
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 204
Dołączył(a): 22 mar 2005, o 20:38

Postprzez Martula 21 lut 2006, o 20:53

Czy macie jakieś dokładniejsze informacje na temat tego kursu w Katowicach??Zastanawiałam się nad Łodzią,ale z tego co piszecie to chyba nie warto.
Martula
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2006, o 20:07
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez RODA 21 lut 2006, o 22:43

moge podac ci na priva albo na gg 1808092
ROTTWEILER jest jak MEDIA MARKT
nie dla idiotów


ASIA I PSY
RODA
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 204
Dołączył(a): 22 mar 2005, o 20:38

Postprzez Gość 23 cze 2006, o 13:01

HEJA jestem osobą początkującą na tym forum- witam wszystkich
i od razu pytanko: czy ktoś się orientuje gdzie organizują kurs strzyżenia w Krakowie ???
Gość
 

Następna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints