Szczenieta
owczarki kaukaskie TINA i TERA Talgo

AKTUALNIE POLECANE MIOTY

HODOWLA “Z WOLI” - Wojciech Biedroń
Szczenięta urodzone  02.04.2003 r.
Umaszczenie: rude, szare, ciemno-szare

ISZTAR CKIENT Hunza - owczarek kaukaskiojciec szczeniąt: ISZTAR CKIENT Hunza (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, wielokrotny Zwycięzca Wystaw i Rasy, doskonały w opinii sedziów z Rosji, Polski, Węgier, Francji i wielu innych krajów).
Młody reproduktor wykorzystywany do hodowli przez najlepszych hodowców z Polski i zagranicy. Potomstwo ISZTARA już wygrywa wystawy w kraju i zagranicą. Syn rosyjskiego Championa – CKIENTA – jednego z najpotężniejszych Owczarków Kaukaskich na świecie, potomek legendarnego Championa Rosji ZHAN-KRISTA (uznanego za jednego z najlepszych reproduktorów w historii rasy – przodka najbardziej utytułowanych i cenionych rosyjskich Kaukazów).

 

matka szczeniąt: JORGA Magma-Rot (wystawiana jedynie w klasie młodzieży – 3 x Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy).
Wnuczka Interchampiona, Championa Polski, Niemiec, VDH, Zw. Klubu, Zw. Polski BONZO KAZAH Rus-Land, prawnuczka Interchampionki, Championki Polski, Zw. Klubu AZJI Mosk-Kau (siostra legendarnego, rosyjskiego AYTESHA).

Olbrzymie i wyjątkowo potężne szczęnieta, bardzo grubokościste, o przepięknych, “niedźwiedzich” głowach. Wspaniały aparat ruchu i budowa anatomiczna. Bardzo odważne i wesołe charaktery. Wyjątkowo długi, obfity włos. Szczęnieta odchowane w domu.

Na zdjęciach szczenięta w wieku 4 tygodni i 3 dni:

owczarek kaukaski - szczenię

owczarek kaukaski - szczenię

owczarek kaukaski - szczenięta

owczarek kaukaski - szczenię

owczarek kaukaski - szczenię

HODOWLA “HUNZA”
Szczenięta urodzone  28.04.2003 r.
Umaszczenie: płowe z czarnymi maskami, szare, ciemnoszare

ojciec szczeniąt: ARES Talgo (Młodzieżowy Champion Polski, Zwycięzca Rasy, Wicezwycięzca BIS Juniorów Wystawy Międzynarodowej w Sopocie - w konkurencji prawie 40 Juniorów! - wielokrotnie Najlepsze Szczenię na wystawach w kraju i zagranicą).
Syn Championa Rosji, Polski, Mł. Zw. Klubu Polski, Czech i Niemiec, v-ce Zwycięzcy Europy Środkowej i Wschodniej, Zwycięzcy Czech, Zwycięzcy licznych wystaw zagranicznych HOSPODRA DEMONA Hunza. Wnuk Championa Polski ATOSA Janet oraz Interchampiona, Championa Rosji, RKF, Gruzji, Adżarii, v-ce Zwycięzcy Swiata, Zwycięzcy Międzynarodowego i Narodowego Klubu Rosji ’99 DEMONA.

 

matka szczeniąt: ATENA z Diabelskiej Perci (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, CACIB, wielokrotna Zwycięzczyni Rasy, certyfikat na Championa uzyskany miedzy innymi od Przewodniczącego Rosyjskiej Federacji Kynologicznej). Córka Interchampiona, Multichampiona, Championa Ukrainy, Polski, Luksemburga, Zwycięzcy Ukrainy, Czech, Najlepszego Reproduktora (tytuł przyznany przez Przewodniczącą rosyjskiego Klubu Owczarków Kaukaskich – p. Galinę Kirkicką na Wystawie Specjalistycznej Ras Rosyjskich) - ALEGO Hunza. Wnuczka Championa Polski ALI-BEKA, pochodząca z linii legendarnego LIMANA.

Bardzo wielkie, mocne i grubokościste szczęnieta o ogromnych glowach. Inbred 3:3 na SARĘ z Wólki (Najlepszą Sukę Hodowlaną Polski – tytuł przyznany m.in. przez Przewodnicząca rosyjskiego Klubu Owczarków Kaukaskich – p. Galinę Kirkicką na Wystawie Specjalistycznej Ras Rosyjskich). Szczęnieta odchowywane są w domu.

HODOWLA “HUNZA”
Szczenięta urodzone  05.05.2003 r.
Umaszczenie: rude, szare, ciemnoszare

ISZTAR CKIENT Hunza - owczarek kaukaskiojciec szczeniąt: ISZTAR CKIENT Hunza (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, wielokrotny Zwycięzca Wystaw i Rasy, doskonały w opinii sędziów z Rosji, Polski, Węgier, Francji i wielu innych krajów).
Młody reproduktor wykorzystywany do hodowli przez najlepszych hodowców z Polski i zagranicy. Potomstwo ISZTARA już wygrywa wystawy w kraju i zagranicą. Syn rosyjskiego Championa – CKIENTA – jednego z najpotężniejszych Owczarków Kaukaskich na świecie, potomek legendarnego Championa Rosji ZHAN-KRISTA (uznanego za jednego z najlepszych reproduktorów w historii rasy – przodka najbardziej utytułowanych i cenionych rosyjskich Kaukazów).

 

Dvoigas ANTOSHKA - owczarek kaukaskimatka szczeniąt: Dvoigas ANTOSHKA (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, w drodze do ukończenia Interchampionatu oraz Championatu Czech, Najlepsze Szczenię Europy Środkowej i Wschodniej oraz Wystawy Klubowej w Czechach. Wnioski na Championa uzyskane od  sędziów z Rosji, Polski, Francji i innych krajów). Suka importowana z Rosji (Perm). Córka Championki Rosji, RKF, Zwycięzczyni Eurazji i Rasy (w konkurencji najbardziej utytułowanych rosyjskich Kaukazów), wielokrotnej Zwycięzczyni BIS PODARUNKI oraz Championa Rosji, RKF, Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu Rosji, Zwycięzcy BIS Dvoigas VOLONTERA. ANTOSHKA wywodzi sie również z linii ZHAN KRISTA.

CKIENT

PODARUNKA

Wyjątkowo olbrzymie i mocne szczenięta, o nadzwyczajnie mocnych, w najbardziej pożądanym dla rasy typie głowach i kośćcu. Unikalne w Europie, permskie pochodzenie. Inbred 2:2 na Championa Rosji CKIENTA i jego brata CINZARA, podwójny imbred (4:4 i 5:5) na Championa Rosji ZHAN KRISTA. Linie wyjątkowo ostro selekcjonowane pod względem psychiki i użytkowości. Szczęnieta odchowywane są w domu.
Oferujemy je jedynie osobom zainteresowanym wystawianiem.

NA SPRZEDAŻ
Malder

Malder - owczarek kaukaskiPies importowany z Rosji, o wspaniałym, unikalnym w Polsce, rosyjskim pochodzeniu, potomek najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych rosyjskich psów. Na sprzedaż jedynie w dobre ręce, odpowiedzialnej osobie, bardzo chętnie osobie zainteresowanej wystawianiem. MALDER jest bardzo agresywny w stosunku do innych psów, dlatego najlepiej aby był jedynym psem w rodzinie. Ma natomiast wspaniały charakter do ludzi, a szczególnie dzieci. Doskonale sprawdza się również jako pies stróżujący.

Zobacz stronę Maldera

Zobacz zdjęcia Maldera

tel. +48 (22) 756-21-49

Polecamy również wybrane szczenięta po naszych reproduktorach i pięknych, utytułowanych sukach z Polski i zagranicy!

tel. +48 (22) 756-21-49

W celu uzyskania dodatkowych informacji o szczeniętach uprzejmie prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów, bądź pod numery:
+48 (22) 756-21-49, +48 605 335 109

Copyright © 2002-2003 Hodowla Hunza. Projekt i wykonanie www.psiaki.pl