mój pies nie chce jeść

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez m.m 20 lut 2011, o 22:22

tomek nidzica napisał(a):witam mam pytanie mój pies nic nieje tylko pije wode ma 6 lat i stracił swoją wcześniejszą zwawość co może być tego przyczyną pomożcie


To zbyt mało informacji żeby cokolwiek stwierdzić. Najlepiej idź z nim do weterynarza, opowiedz wszystko- specjalista będzie wiedział co robić.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez gosc 22 lut 2011, o 18:35

witam.mam maly problem z moja sunia.jest to przesliczna 9 miesieczna akita amerykanska odrobaczona i po wszystkich szczepieniach.od 3 dni nic nie chce jesc jedynie pije wode i to nie chetnie,zwazywszy na to ze przedtem wypijala jej ogromne ilosci.karmie ja sucha karma i gotuje posilki,ryz,kasza,kurczak,warzywa, a ona nawet nie raczy skosztowac,czy moglby mi ktos pomoc co moze byc przyczyna tego ze nie ma ochoty na jedzenie?
gosc
 

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez kryha76 28 mar 2011, o 19:19

Hej a czym karmisz psinę?
A próbowałeś wymieszać karmę z ugotowanym kurczakiem?
kryha76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 10:36
Imię psa: Saba
Rasa psa: Mieszaniec

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez jorissa 31 mar 2011, o 20:44

Witam mój ukochany kundelek skończył już 13 lat. Od jakiegoś czasu bardzo dużo pije i sika, potrafi wypić w ciągu dnia 2l wody a waży zaledwie 15kg. Do tego na klatce zrobiło mu się zgrubienie, które pękło. teraz jest na antybiotyku gdyż weterynarz podejrzewał zapalenie nerek a zgrubienie to chyba był ropień. niestety po kilku dniach nie ma poprawy z piciem więc dzisiaj w laboratorium dla zwierząt zrobiliśmy badania krwi z badań wynika że poziom mocznika i AST jest powyżej górnej granicy i nie wiem co dalej i czy mocznik jest adekwatny jeśli pies dostaje od 5 dni furagin. co mam robić wszystkie inne wyniki sa w normie łacznie z morfologią, cukrem, OB i kreatyniną kóra wynosi 1,4
jorissa
 

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez KATE 10 kwi 2011, o 22:02

Witam wiem że może już ktoś o tym pisał ale potrzebuję pomocy, moja suczka (ma ok 7-8 mies) przestała jeść i jest trochę ospała, jest odrobaczona do tej pory nie było problemu pochłaniała wszystko bez mrugnięcia a teraz trzeci dzień nie tknęła jedzenia
KATE
 

Re: mój pies nie chce jeść

Postprzez max123 6 maja 2011, o 12:05

Może ktos ma podobną sytuację, mam 9 letniego Yorka z niewydolnością nerek, leczony. Jest strasznym niejadkiem. Ostatnio nawet na samo słowo "jedzenie" zaczyna się trząść. Próbowaliśmy różne karmy, suche i mokre, gotowane jedzenie, smakołyki i nic. Czasami uda się w niego wcisnąć parę kawałeczków ugotowanego kurczaka, ale to rzadkość.Jak się to niejedzenie przedłuża dostaje kroplówki. Próbowaliśmy również środki na zwiększenie apetytu, które podaje się dzieciom ale nie działało.Czy ktoś ma jakieś sprawdzone, domowe sposoby?
max123
 

Poprzednia strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints