CANIFORS w Polsce

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

CANIFORS w Polsce

Postprzez Kasia i CTR 28 mar 2011, o 16:02

Witam!
po kilkuletniej przygodzie z kynologią postanowiłam zająć się czymś nowym, co przyniesie mi mam nadzieję zadowolenie i satysfakcję, a także pozwoli na zebranie nowych doświadczeń oczywiście związanych z moją pasją- psami.
Planuję zająć się dystrybucją holenderskiej karmy dla psów CANIFORS i zachęcam do zapoznania się z nią, ponieważ nie jest ona jeszcze znana ani wprowadzona na polski rynek. Osobom, które wykażą zainteresowanie nową karmą, mam zamiar przesłać 15kg karmy dla psów dorosłych lub 5kg karmy dla szczeniąt (oczywiście bez żadnych kosztów!) w celu sprawdzenia, czy służy psu i czy efekty jej stosowania są zadowalające. Ja karmiłam tą karmą swojego psa /czarny terier rosyjski- 8,5 lat/ i 15kg CanifOrs starczyło na 7 tyg, a efekty są jak najbardziej pozytywne (m.in. to, że pies wypróżnia się regularnie i bez problemów, a psie odchody są niewielkich rozmiarów, nie występuje nieprzyjemny zapach z pyska, a przy niektórych poprzednio stosowanych karmach ten problem miał miejsce, pies jest w dobrej kondycji, energii mu nie brakuje i co istotne nie osadza się kamień na zębach, z czym mocno walczyliśmy jakiś czas temu).
Serdecznie zachęcam do skorzystania z mojej propozycji i w razie zainteresowania proszę o mailowe potwierdzenie, a następnie napiszę szczegóły dotyczące dostarczenia karmy.
Na maila chętnie wyślę skład karmy oraz pozostałe informacje.

Pozdrawiam,
Katarzyna Kin.
canifors@op.pl
Obrazek
Kasia i CTR
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 15:10
Rasa psa: Czarny Terier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: CANIFORS w Polsce

Postprzez Kasia i CTR 4 kwi 2011, o 13:53

Wszelkie informacje i aktualizacje znajduja sie na stronie www.canifors.com.pl . Z racji duzego zainteresowania chwilowo niedostepne są próbne worki karm, jednak wysyłka ich zostanie za jakis czas wznowiona. Informacje beda zamieszczane na stronie www.

Pozdrawiam.
Kasia i CTR
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 15:10
Rasa psa: Czarny Terier


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron