NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Zasady żywieniowe, zdrowe żywienie, karmy...

Moderator: Moderatorzy

NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez LukaszC 27 lip 2011, o 21:32

Witam,

Polecam zapoznać się ze stroną http://www.pretor-food.pl .
Firma jest wyłącznym dystrybutorem Whites-Premium - UK oraz
karmy Go! Natural i Now!Fresh - Kanada.
Kto zna stronę http://www.dogfoodanalysis.com - ten powinien wiedzieć o jakości tej kanadyjskiej karmy.
Kanadyjskie karmy firmy PetCurean są wysokowydajne, przez co maleje zapotrzebowanie na ilość pożywienia, a co za tym idzie, płacąc więcej, wydaje się mniej na karmę naprawdę najwyższej jakości.

Pozdrawiam
LukaszC
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 01:35

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez miras 4 sie 2011, o 10:16

Pierwszy raz słyszę o tych karmach dla psa , na stronie jest jeszcze mało informacji , wygląda na to , że jest w budowie , czy ktoś zna ceny ?
miras
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2011, o 08:15

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez LukaszC 7 sie 2011, o 17:41

Tak, strona jest w budowie, tak samo jak sklep internetowy http://www.pretorfood.sklepna5.pl.
Karma jest nowa na rynku więc nie jest znana.
LukaszC
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 01:35

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez Lonley 23 sie 2011, o 15:33

LukaszC napisał(a):Witam,

Polecam zapoznać się ze stroną http://www.pretor-food.pl .
Firma jest wyłącznym dystrybutorem Whites-Premium - UK oraz
karmy Go! Natural i Now!Fresh - Kanada.
Kto zna stronę http://www.dogfoodanalysis.com - ten powinien wiedzieć o jakości tej kanadyjskiej karmy.
Kanadyjskie karmy firmy PetCurean są wysokowydajne, przez co maleje zapotrzebowanie na ilość pożywienia, a co za tym idzie, płacąc więcej, wydaje się mniej na karmę naprawdę najwyższej jakości.

Pozdrawiam



A czy ty karmiłeś swoje psiaki tą karmą ??
Lonley
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 sie 2011, o 19:21
Imię psa: Lucky (czyt. Laki)
Rasa psa: kundelek :)

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez bosman nowicki 29 sie 2011, o 07:49

Przykład z karmy "Now! Fresh-Adult - 0 % zbóż-Adult - 0 % zbóż 0,45 kg" (pierwsza którą kliknąłem na sklepie)
"Mięso: Ze względu, że jest to jedyna taka karma na rynku producent nie podaje receptury." Jak producent nie może podać receptury? To z czego ona jest robiona? Białko i tłuszcz to nie problem w składzie, bo może pochodzić z odpadów z ubojni lub może to być białko i tłuszcz roślinny. Sądzę, że bez wiarygodnych informacji co jest w karmie to niewielu właścicieli zdecyduje się na zakup, no chyba, że będzie sprzedawana jako marketówka.
bosman nowicki
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 paź 2010, o 10:17

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez kasia88 1 paź 2011, o 08:30

Drogi kolego.

ja też znalazłam informację na tej stronie , która jest w budowie i odbiegają od Twoich : wszystko jest opisane ( http://pretor-food.pl/index.php?option= ... Itemid=239 )
"SKŁADNIKI:Odkostnione mięso indyka, mąka ziemniaczana, groch, jabłka, suszone całe jaja, włókna grochu, pomidorach, ziemniakach, siemię lniane, olej rzepakowy (konserwowany mieszaniną tokoferoli, źródło witaminy E), naturalny aromat, łosoś, bez kości kaczki, suszonymi lucerna, olej kokosowy (konserwowany mieszaniną tokoferoli, źródło witaminy E), marchwi, dyni, banany, jagody, borówki, maliny, jeżyny, papaja, ananas, grejpfrut, soczewica fasola, brokuły, szpinak, ser, kiełki lucerny , Suszone wodorosty, siemię lniane, węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, lecytyna, chlorek sodu, chlorek potasu, witaminy (uzupełnienie witaminy E, L-askorbylu-2-polifosforan (źródło witaminy C), niacyna, inozytol, witaminy A, dodatek, tiamina monoazotan, pantotenian d-wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, beta-karoten, witamina D3, kwas foliowy, biotyna, suplement witaminy B12), minerały (Bioplex cynku, siarczan żelaza, tlenek cynku, Bioplex żelaza, siarczan miedzi, Bioplex miedzi, manganu Bioplex, tlenku manganu, jodan wapnia, selenin sodu), tauryna, DL-metionina, L-lizyna, wyciąg z cykorii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Enterococcus faecium, thermophilum Bifidobacterium, suszone ekstrakt fermentacji Aspergillus niger, suszone fermentacji Aspergillus oryzae wyciągu, wyciąg z drożdży, wyciąg z juki Schidigera, wyciąg z nagietka, L-karnityna, suszony rozmaryn."

wiesz co, nie pisałabym tego gdyby nie fakt, że daję tę karmę swojemu psiakowi od ostatniej wizyty u weterynarza, może to za sprawą leków, które dostał.. ale w połączeniu z karmą naprawdę cieszę się, że mój pies ( 12 lat - mieszaniec wilkowaty ze schroniska ) po prostu odżył.. ma problem ze stawami i jest za stary, żeby cokolwiek zrobić operacyjnie.. ale cieszę się, że w końcu zaczął merdać ogonem i nabierać na wadze, chociaż tyle..

Tak, że nie polecam Ci zamawiania tej karmy jeśli znalazłeś jakieś niejasne info.. po co masz żyć w niepewności.. polecam Ci na przyszłość tylko dokładniejsze szukanie - tu masz stronę oficjalną producenta z Kanady : http://www.petcurean.com/index.php?page_id=179 / mnie nie przekonują informację o zawartości bo nie jestem sama specjalistką w tym temacie.. ale weterynarz tę wiedzę raczej posiada.

Pozdrawiam wszystkich
kasia88
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 21:38
Imię psa: Klapek
Rasa psa: Mieszaniec

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 13 paź 2011, o 19:23

Witam,co do karm GO i NOW to dwa miesiące temu kupując szampon dla mojego Cortezika w Krakowie w jednym ze sklepów dostałam próbkę "jakiejś tam nowości" :?: :?: coś z łososiem.W poniedziałek wóciłam do sklepu i kupiłam małe opakowanie okoł pół kg.Pies zastrajkował i pół wora poprzedniej poszło dla kotów.Karma jest bardzo dobra tyle mogę napisać po dwóch miesiącach.Wiem, że nie powinno się tego robić ale mieszam tego GO!Łososia z Now dla dorosłych i jest super.
zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez LukaszC 19 paź 2011, o 05:13

ooo jak miło słyszeć, że ktoś w końcu docenił trudy importu karmy z najwyższej półki.
Pozdrawiam,
Wyłączny Dystrybutor
LukaszC
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 01:35

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez LukaszC 19 paź 2011, o 05:25

bosman nowicki napisał(a):Przykład z karmy "Now! Fresh-Adult - 0 % zbóż-Adult - 0 % zbóż 0,45 kg" (pierwsza którą kliknąłem na sklepie)
"Mięso: Ze względu, że jest to jedyna taka karma na rynku producent nie podaje receptury." Jak producent nie może podać receptury? To z czego ona jest robiona? Białko i tłuszcz to nie problem w składzie, bo może pochodzić z odpadów z ubojni lub może to być białko i tłuszcz roślinny. Sądzę, że bez wiarygodnych informacji co jest w karmie to niewielu właścicieli zdecyduje się na zakup, no chyba, że będzie sprzedawana jako marketówka.


Oto wycinek z naszej oferty handlowej:

W karmach Now! producent nie podaje procentowo ilości mięsa ponieważ obecnie na rynku jest kilka karm bez dodatku zbóż jednak NOW! pozostaje samotny i bezkonkurencyjny. NOW! Grain Free jest jedyną dietą dostępną na rynku, która jednocześnie nie posiada w swoim składzie przerabianych/modyfikowanych tłuszczy i mięs oraz zarazem jest kompletnie bezzbożowa, dostarczając przy tym zdrowych i bezpiecznych ilości protein i tłuszczy. Inne bezzbożowe karmy, w których postanowiono zrezygnować z dodatku zbóż posiadają aż do dwóch razy więcej protein oraz tłuszczy w porównaniu do konwencjonalnych karm zawierających zboża.

Btw. Receptura a skład to zupełnie inne pojęcia...

Pozdrawiam
LukaszC
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 01:35

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 20 paź 2011, o 18:40

Witam,cieszę się ,że przyczyniłam się do tego ,że komuś zrobiło się miło :D ,Cortez je dwa razy dziennie ale zdaje się,że miał by ochotę przynajmniej cztery,bo ten zapach Go natural Salmon to po prostu obłęd,piesio szcęśliwe jak nigdy.Mniam mniam mniam,mniam. :mrgreen:
zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez kasia88 27 paź 2011, o 12:42

zuza84 napisał(a):Witam,co do karm GO i NOW to dwa miesiące temu kupując szampon dla mojego Cortezika w Krakowie w jednym ze sklepów dostałam próbkę "jakiejś tam nowości" :?: :?: coś z łososiem.W poniedziałek wóciłam do sklepu i kupiłam małe opakowanie okoł pół kg.Pies zastrajkował i pół wora poprzedniej poszło dla kotów.Karma jest bardzo dobra tyle mogę napisać po dwóch miesiącach.Wiem, że nie powinno się tego robić ale mieszam tego GO!Łososia z Now dla dorosłych i jest super.


A ja czuje się obowiązku przekazać, że w Warszawie też już jest ta karma ;) nawet na fejsie można ich znaleźć : https://www.facebook.com/pages/PRETOR-F ... 1880767245 / bardzo dobrze, może w końcu inni producenci zaczną poważniej podchodzić do tego z czego robią swoje karmy... Na razie ja nie zamierzam zmieniać Go Natural - oprócz tego, że dbają o zwierzaki to i o klienta - mam dowóz za darmo pod dom , (mieszkam na Ursynowie)

Pozdrawiam
Kasia
kasia88
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 21:38
Imię psa: Klapek
Rasa psa: Mieszaniec

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 31 paź 2011, o 21:25

Dzisiaj kupiliśmy NOW ADULTA, mimo tego ,że w telewizji Bruno robi ładne kupki( :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D )
zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 31 paź 2011, o 21:44

zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 31 paź 2011, o 22:33

Po spacerze,i zaganianiu na błoniach mówimy wszystkim dobranoc!!!!
zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Re: NOWA KARMA NA RYNKU POLSKIM !!!

Postprzez zuza84 9 gru 2011, o 22:00

Ulubiona karmozę mojego szkodnika znalazłam TU http://www.facebook.com/pages/Ziu-i-Buu ... 3182,czyli dzieje się, :mrgreen:
zuza84
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 16:40
Lokalizacja: okolice Krakowa
Imię psa: Cortez
Rasa psa: Border Collie

Następna strona

Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron