Jak zmienic zachowanie?

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Jak zmienic zachowanie?

Postprzez bialaorchidea 2 maja 2007, o 18:38

Mam problem z moja 9 miesieczna suczka trzy tygodnie temu dostala pierwsza cieczke i zmienilo sie jej zachowanie podczas karmienia,nie chodzi o glowne posilki bo wtedy moge grzebac jej w misce i nic nie robi ale naprzyklad jak dostanie takie psie ciastko albo takiego gryzaka ze sciegna nieraz nawet ogryzka od jablka to ona tego nie je tylko pilnuje ale jak! nie mozna do niej podejsc bo warczy a kazde proby dotkniecia skonczylyby sie mocnym pogryzieniem dzisiaj dostala ciastko i siedziala z nim nie jedzac go przez dwie godziny pod lozkiem nie reagowala na nic nawet nie chciala wyjsc na dwor jak zagladalam pod lozko to warczala zaczelam sie bac w koncu wzielam taki kijek od zaslon i sprobowalam odsunoc ciastko to tak sie rzucila na ten kijek ze zamarlam co powinnam zrobic boje sie ze moze zaatakowac dzieci podczas zabawy.Prosze poradzcie co powinnam zrobic :cry:
bialaorchidea
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 11:59

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 2 maja 2007, o 19:51

Twoja suczka może mieć początki ciąży urojonej. Przestałabym dawać jej wszelkie zabawki, smakołyki, dużo mniej pieszczenia i obserwacja czy nie zbiera się mleko.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez bialaorchidea 2 maja 2007, o 19:55

Faktycznie masz racje zaczely niepokoic mnie jej sutki zrobily sie takie obrzekniete czy powinnam udac sie do weta na kontrol?
bialaorchidea
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 11:59

Postprzez Atena 2 maja 2007, o 20:32

jeśli nie cieknie mleko, to nie ma takiej potrzeby. Tylko pamiętaj - mniej jedzenia, mniej pieszczot :!:, więcej ruchu i zero zabawek :!: jeśli suka ma jakiś kocyk i zauważysz, że go zaczyna niańczyć, bądź też pilnować, trzeba go też zabrać. No i obserwuj sutki, bo moja suka pomimo wszystkiego zawsze miała mleko :? Po lekkim ucisku nie powinno być żadnego wycieku.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez bialaorchidea 2 maja 2007, o 21:36

dziekuje bede obserwowala wieczorem jeszcze zabrala mi lapke od garnkow i ta sama historia co z ciastkiem nie mozna bylo do niej podejsc mam nadzieje,ze jej przejdzie
bialaorchidea
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 27 cze 2006, o 11:59

Postprzez serniczek 3 maja 2007, o 20:34

jężeli ma sutki lekko różowawe i wszystko przygarnia do siebie nawet swoje zabawki to może być ciąża urojona ale ja bym udała sie do weterynarz aby ją przebadał i wtedy będziesz pewny :D
Avatar użytkownika
serniczek
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 kwi 2007, o 11:23


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości

paw prints