Agresywny

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Edyta 5 wrz 2006, o 18:45

poddaje sie oddaje chyba mojego pieska...:
Edyta
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 5 wrz 2006, o 19:13

Edyta, jak tak będziesz się prędko poddawać, to niczego w życiu nie osiągniesz :!:
Weź dziewczyno głęboki oddech, przeczytaj temat jeszcze raz i zacznij od początku :!:
Za pięćdziesiątym pierwszym razem się uda, zobaczysz :!: :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 5 wrz 2006, o 22:53

jeśli problem polega na dominacji, to musisz od nowa ustalić hierarchię w Waszym stadzie. Opisz dokładnie jak traktowany jest pies. Gdzie śpi, jak w stosunku do niego zachowują się domownicy, czym i w jaki sposób jest karmiony, jak zachowuje się przy wchodzeniu do domu, jak zachowuje się na spacerach w stosunku do ludzi, innych psów, w jakim jest wieku, wszystko inne co przychodzi Ci do głowy, a co uważasz, że mogło by być istotne.
Coś wymyślimy.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Edyta 6 wrz 2006, o 14:56

moj piesek spi na fotelu specjalnie dla niego przeznaczonym na spacerach prubuje ciagnac lecz ja mu na to nie pozwalam!!Pies jes dobrze traktowany ale czasami dostaje w dupke!je z miski swojej i karme purina dog -chow!!do tego makaron lub ryz z kurczaczkiem!!Do ludzi na spacerach wyrywa sie sie z radosci bardzo sie cieszy a jak ktos chce go poglaskach to piesek sie boi!!do innych psow jest tak samo lubi inne zwierzeta z chcecia by sie tylko z nimi bawil!1ale boi sie duzych psow bo w kwietniu zostal pogryziony przez pid-billua!!ale nic mu sie nie stalo!!piesek ma 1 rok i 2 miesiace!!Jest masci zlotej!!Od okolo niecalych 2 miesiecy zostawiamy psa na ogrodku i przychodzi tak o 21 a jak przychodzi to siedzi u mnie w pokoju ze mna bo nie chce zeby wykazywal agresji juz nie raz ugryzl mojego brata jak on go poprostu glaskal!!do domu wbiega ale jak jest na smyczy to pred dzwiami mowie mu siad i wcodze do domu pierwsza a on za mna tak sie staram!!przykro mi bo zawsze marzylam o piesku mam psa ale agrresywnego i ic nie moge przez to robic!Poddaje sie on jest juz agresywny od 7 miesiecy przez ostatnie 3 bardzo agresywny!!Pomozy !!popoytajcie waszych weterynarzy w okolicy!!Prosze!!I dziekuje!!moje gg to 6501109!!
Edyta
 

Postprzez edyta 6 wrz 2006, o 14:59

Kocham tego psa nie potrafie juz bez niego!!czasami mam ochote sie zabic!! Tak marzylam o piesku nie zycze nikomu takiego zachowania psa!!Nie daje juz rady!!jestem taka przygnebiona!!
edyta
 

Postprzez Edyta 8 wrz 2006, o 12:38

serdecznie dziekuje wszystkim kttorzy dzieliji mi rad dotyczacych mojego pieska!!Oddaje go we wtorek!!pozdrawiamkoniec tematu!! :(
Edyta
 

Postprzez szczotek 8 wrz 2006, o 19:18

To wielki ból oddawać psa, ale to chyba lepiej. Nie martw sie.
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez mwijatak 8 wrz 2006, o 19:28

Edyta napisał(a):serdecznie dziekuje wszystkim kttorzy dzieliji mi rad dotyczacych mojego pieska!!Oddaje go we wtorek!!pozdrawiamkoniec tematu!! :(


Przykro mi to czytać :( Według mnie za łatwo się poddajesz. Podejrzewam, że nie zastosowałaś ani jednej naszej rady :? No cóż, nie będę Cię oceniać, ale powiem tylko jedno : PIES NIE RODZI SIĘ AGRESYWNY - ON SIĘ TAKI STAJE POD NASZYM WPŁYWEM :!: Mam nadzieję, że był to Twój ostatni pies, ponieważ śmiem twierdzić, że następny też by tak skończył :x
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szczotek 8 wrz 2006, o 20:00

Na pewno został popełniony jakiś błąd w wychowaniu, ale nie skazuj jej tak od razu. Może miała nie odpowiedniego psa do swojej osobowości, może powinna pomyśleć o innym psie - mniejszym. Zgadzam sie z tym, że sie za szybko oddałaś bo pies to nie zabawka i nie można go oddawać tylko z tego powodu, że ma jakieś wady - trzeba je usuwać tresurą.
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Edyta 9 wrz 2006, o 06:49

nie rozumiecie ze ja juz tak nie moge zyc?Ja juz nie mam sily!!!Kocham tego psa i bede mogla go odwiedzac!!A w przyszlosci bee mial jeszcze psa i on bedzie inny innaczej wycowany wiem juz jak postepywac z psami!
Edyta
 

Postprzez mwijatak 9 wrz 2006, o 10:06

Edyta napisał(a):nie rozumiecie ze ja juz tak nie moge zyc?Ja juz nie mam sily!!!Kocham tego psa i bede mogla go odwiedzac!!A w przyszlosci bee mial jeszcze psa i on bedzie inny innaczej wycowany wiem juz jak postepywac z psami!


Cieszę się, że znalazłaś dom dla swojego pieska i, że będziesz mogła go odwiedzać. Jednak jeśli będziesz chciała w przyszłości kupić sobie psa zdecyduj się na pluszaka - ten przynajmniej nigdy nie ugryzie :roll:


Skoro decyzja została podjęta temat zamykam.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints