inaczej odnośnie siusiania w domu

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

inaczej odnośnie siusiania w domu

Postprzez kejsii 12 cze 2009, o 12:36

Witam... wiem że temat siusiania w domu byl tu poruszany wielokrotnie ale mam troche inne pytanie... Mam 4 miesiecznego labka wychodze z nim na dwór barzdo często po każdym przebudzeniu zabawie i jezdeniu jest tego ze 8 razy dziennie dzieki temu piesek nie robi ani siku ani kupy w domu ale zastanawiam sie jak długo tak będzie kiedy zacząć mu wydlużac odstępy między spacerami i kiedy wasze labki zaczely wychodzic na dwór po 3,4 razy dziennie nie ukrywam że jest to bardzo uciażliwe takie czeste spacery ale wiem że dzieki temu są efekty.... mam jeszce pytanako czy wasze labki tez w tym wieku byly takie spokojne jak mój .. po każym spacerze pies idzie spac troche sie pobawi i znowu spac zastanawiam sie czy nagły napływ energi dopiero nastąpi czy może uda sie go ominąć dodam tylko że rodzice mojego labka tez byli bardzo spokojni.. pozdrawiamy kasia i 4 ms bruno
kejsii
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: inaczej odnośnie siusiania w domu

Postprzez Maja_Saba 21 lut 2010, o 19:10

Witaj Kasiu, może troche późno odpisuje ale to wszystko zależy od pieska. Ja też mam labka, ma on rok i 2 miesiące dokładnie i dopiero od jakichś 3 miesiecy chodzimy z Majką 3-4 razy dziennie. Twoj piesek potrzebuje czasu, to jest jak nauka załatwiania się dziecka, życzymy powodzenia :)
MAJA
Obrazek

SABA
Obrazek
Avatar użytkownika
Maja_Saba
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 19:17
Lokalizacja: Poznań (okolice)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Labrador


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints