Labrador - załatwianie się w domu.

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Labrador - załatwianie się w domu.

Postprzez Miy 1 cze 2010, o 19:22

Mój problem jest dość nietypowy. :>
Od niedzieli mam 8 tygodniową labradorkę, jest urocza, słodka, wesoła, itd, jednak chciałabym nauczyć ją już siusiać na dworze. Może i jestem trochę przewrażliwiona, jeśli tak to można nazwać, jednak czego mogę oczekiwać od dwu miesięcznego szczeniaka..?
Otóż, moja Akira, godzinkę po jedzeniu ma swoją potrzebę. Biorę ją zatem na dwór, a ona jedynie biega i się bawi. Po przyjściu do domu chwilę posiedzi i idzie się załatwić.. Czy to normalne, czy to nie jest już czasem przywyknięcie do robienia kupska w domu?
Próbuję ją karcić za każde przyłapanie na gorącym uczynku.
Z góry dziękuję za pomoc. :>
Miy
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Labrador - załatwianie się w domu.

Postprzez czmtsz 1 cze 2010, o 19:27

Witam i gratuluje szczeniaczka. Z pewnoscia jest kochaniutki i przynosi Wam wiele radosci. Poszukaj kozystajac z opcji szukaj podobnego tematu-z pewnoscia taki juz istnieje i znajdziesz tam pomysly jak szczeniaczka oduczac zalatwiania sie w domku. I nie martw sie to jest normalne. Pamietaj tez, ze w trakcie szczepien obowiazuje kwarantanna i nie mozesz pieska wyprowadzac w miejsca gdzie inne psiaki bywaja. No i koniecznie zaloz pieskowi galerie i pokaz jaki cudowny jest! Pozdrawiam
dana
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints