i znów toaleta:)

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

i znów toaleta:)

Postprzez kami56803 5 lip 2011, o 07:57

witam,mam 4 miesięcznego mieszańca,jestem bardzo zszokowana jak ona się szybko uczy,mimo tego ze jest szczeniakiem i oczywiscie bardzo lubi broic i dokazywac to lubi sie takze uczyc nowych sztuczek,tzn w ciągu 1h-2h nauczyła się :siad,leżec,aportowac i podawac łapkę!!!!i dalej to cwiczymy bo chcem zeby miała to utrwalone,tara jest bardzo zrownowazonym psem,jak broi to wystarczy jej powiedziec ze tak nie wolno i juz nie ma problemu,jest bardzo kochana,to takie przymilne zywe sreberko:)no ale niestety mimo tego ze tak szybko sie uczy,nie potrafi skojarzyc jednej rzeczy:(tzn ze potrzeby swoje załatwia sie na dworze,wybrała sobie jeden pokoj w ktorym robi kupke i siusiu,moze 3 razy jej sie zdarzyło stanac pod drzwiami zeby wyjsc ale na tym koniec,jak byłam z nią u weta na szczepieniu to gdy rozmawiałam z nim o niej to stwerdził ze widac po niej ze bedzie nieprzecietnie inteligentym psem a co do siusiania to suczki podobno tak mają,i trzeba cierpliwosci,czy zna ktos moze skuteczną metodę ktora pomoze jej szybciej zrozumiec ze siusia sie na podworku a nie w domu?
Avatar użytkownika
kami56803
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 12:34
Imię psa: tara
Rasa psa: miniaturka wilczura

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: i znów toaleta:)

Postprzez Ania_Ś 6 lip 2011, o 15:47

Skoro wybrała sobie pokój za toaletę należy jej uniemożliwić wchodzenie do niego.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Re: i znów toaleta:)

Postprzez mara 21 lip 2011, o 19:53

mój pies bardzo długo załatwiał sie w domu (suczka) ale to tylko o czwartej-piatej rano gdy jestes w domu powinnas ja obserwowac i gdy wchodzi do tego pokoju lub gdy chce sie załatwic to powinnas z nia wyjsc. Powinnas tez po kazdej zabawie i po kazdym jedzeniu z nią wyjsc i tez rano od razu jak wstaniesz i przed spaniem.
mara
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 lip 2011, o 19:24
Imię psa: mara
Rasa psa: cocker-spaniel angielski

Re: i znów toaleta:)

Postprzez jamnik 26 paź 2023, o 07:25

Wiem, że budowa toalety na działce może być wyzwaniem. W moim przypadku pomocny okazał się ten artykuł https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/o ... ialce.html i opisuje on nie tylko budowę, ale także późniejszą eksploatację i utrzymanie toalety w dobrym stanie.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: i znów toaleta:)

Postprzez jamnik 27 gru 2023, o 10:55

Miałem niedawno problem z zapchaniem rozdrabniacza do WC. Po przeczytaniu kilku poradników, w tym artykułu https://design-silesia.pl/jak-naprawic- ... acz-do-wc/ zrozumiałem, że ważne jest, aby nie próbować siłowo usunąć zatoru, co może spowodować uszkodzenie urządzenia. Zamiast tego, należy delikatnie próbować rozwiązać problem.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints