Rower

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Rafal 3 maja 2006, o 14:06

Wydaje mi sie, ze jak bedzie mial roczek i wiecej to nic strasznego sie nie stanie jak przebiegnie sie pare kilometrow przy rowerku(oczywiscie stopniowo). Ale rzeczywiscie nie jest to piesek na dlugie dystanse :)
Pozdrawiam
R.
Rafal
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2 mar 2006, o 13:51

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez marmara_19 3 maja 2006, o 16:14

w ogole olbrzymy nie sa dobre do rowerku.. chodiz o ich gabaryty itp.. o ich zdrowko przedewszystkim!!
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Virus 3 maja 2006, o 18:31

I chyba nie będe jeździł na rowerze z Aidą :?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Virus
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2 maja 2006, o 08:13
Lokalizacja: okolice Zamościa

Postprzez afryga 3 maja 2006, o 19:01

A ja muszę się (i Deimosika) pochwalic, bo dzisiaj przeszliśmy chrzest bojowy z rowerkiem i muszę przyznac, że poszło nam świetnie :P . Nie spodziewałam się takiego efektu. Myślałam, że jadąc na początku po chodniku będzie mi się plątał przed rowerem, ale on szybko załapał o co chodzi i biegł równiutko przy tylnym kole :P . Jestem z niego dumna :D . Teraz już wiem jak będziemy organizowac długie spacerki :wink:
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez marmara_19 3 maja 2006, o 19:43

super:)) ja dziisaj znowu bylam.. z tym, ze cieplo bylo.. w jedna strone 5-6 km i wycieczka po lesie pieszo;p , pozniej siedzenie na laczce;p i powrot znowu 5-6 km do domku;p piesy wymeczone;p;pa mam malutka sunke 8 letnia;p i rocznego ONa.. i oba biegaja a nawet mam wrazenie ,ze mala lepiej sie trzyma;p chociaz miala ponad roczna przerwe;/
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Atena 3 maja 2006, o 19:48

marmara_19 napisał(a):a mam malutka sunke 8 letnia;p i rocznego ONa..

przeciez wszyscy wiedza, jakie masz psy...

Alu - to super, ze wam sie spodobalo :) tylko radzilabym sie zaopatrzyc w smycz z amortyzatorem i zwykle szelki na wypady rowerowe :) zawsze to wygodniej dla psa :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez afryga 3 maja 2006, o 20:00

Nie wiedziałam, że są specjalne szelki na rower :shock: . Wydaje mi się, że te które mam dobrze się sprawdziły. A co do smyczy, to Deimos biegł na dośc luźnej, więc nie było problemów, a na polach i w lasach to biegał wogóle bez smyczy.
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Atena 3 maja 2006, o 20:01

nie nie :lol: zwykle szelki :D przeczytaj wyraznie :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez afryga 4 maja 2006, o 07:42

:ojej: , ale ze mnie gapa.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że zmyliło mnie wyrażenie "...zwykłe szelki na wypady rowerowe", zrozumiałam to tak, że na rower jest przeznaczony jakiś rodzaj szelek, a ty Olu radzisz mi kupic najzwyklejsze z nich :lol:
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez marmara_19 4 maja 2006, o 08:49

hmm moje biegaja w obrozach.. alfa luuzem a cekin na smyczy zeby nie chcial zjadac alfy;/ bo jemu nudzi sie samo bieganie;/ ehhh ale szelek nie potrzebuje narazie gdyz on ma biec przy rowerze na luznej smyczy:)) w szelkach jak alfa biegala to jakos dziwnie bylo... zle;/ niewygodnie;/ i mi i jej...
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez marmara_19 4 maja 2006, o 16:25

i kolejne tym arzem tylko 8 km za nami;p i tlyko z cekinem.. alfie dalam odpoczac dzisaj <obrazila sie jzu> ehh
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez mwijatak 4 maja 2006, o 18:31

Bogna :!: Proszę, zanim wyślesz posta popraw swoje błedy. Rozumiem raz na jakis czas błąd może się zdarzyć, ale nie w każdym poście :roll: Jesteś na forum na tyle długo, że powinnaś patrzeć na to co piszesz :!: Litości......
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marmara_19 4 maja 2006, o 19:06

ehh szybko pisalam... i nie mailam czasu bo praktycznie juz wychodzilam... a jak pisze szybko to czasem literki zle sie uloza;p bo ja na klawe prawie nie patrze..;/
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rower

Postprzez monikabert90 14 lip 2021, o 17:01

A skoro już jesteśmy przy takim rowerowym temacie, to czy zakładacie jakiś specjalny ubiór na rower? Jeśli tak, to czym kierowaliście się przy jego kompletowaniu? Ja słyszałam, że taki strój musi być przede wszystkim wygodny, powinien tez dobrze odprowadzać wilgoć. Dobrze byłoby również, gdyby posiadał elementy odblaskowe. A u Was jak to wygląda? Jakie są Wasze stroje rowerowe?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Rower

Postprzez Alfred3232 29 lip 2021, o 15:33

Frugal to najlepszy producent według mnie pojazdów elektrycznych jakim są hulajnogi https://livesports.com.pl/torby-na-hulajnoge.html . Może zdziwisz się jeśli ci powiem , że taka hulajnoga ma 150 kilometrów zasięgu a prędkość może osiągać nawet do 60 km/h taka hulajnoga naprawdę jest bezkonkurencyjna. Polecam bardzo każdemu bo mają one deske rozdzielczą bardzo nowoczesną, mają kamerę cofania czyjnik zbliżeniowy. Jest to super bajeranckie.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints