gps dla psa do obrozy

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

gps dla psa do obrozy

Postprzez Sasek 12 maja 2019, o 14:21

Kochani mój pies to totalna powsinoga.. Na dodatek ostatnio zwiala nam z ogródka (podkop), musze ja jakos zabezpieczyc i szukam dobrego lokalizatora takiego co sie do obrozy doczepia by miec podglad w razie kolejnej ucieczki (siatka juz zabezpieczona ale nie wiadomo co ona znowu wymyslil). Ktos doradzi jakis dobry model?
Sasek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 10:03
Imię psa: Gizmo
Rasa psa: kundelek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: gps dla psa do obrozy

Postprzez Kapka 22 maja 2019, o 21:05

O kurcze to jak robi wam takie akcje to koniecznie ją zachipujcie a do tego taki lokalizator na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Bo jeszcze kiedyś ucieknie na dobre i będzie problem :( a szkoda psiaka
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: gps dla psa do obrozy

Postprzez JoasiaKOS 21 sty 2022, o 22:26

Obroża z GPS jest super, ale warto też umieścić adresówkę, a nawet na obroży napisać czyj pies i jak ma na imię. Ja tak zrobiłam gdy moje kocidło zaczęło znikać na długo. Był wieczór gdy koleżanka mieszkająca ponad dwa kilometry dalej zapytała czy nie szukam swojego kota. Jak znajomi będą wiedzieli że to Twój psiak to mogę go dla Ciebie przypilnować, aż go odbierzesz, jak ja moją kocicę.
JoasiaKOS
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2021, o 16:49


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints