"Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Publikacje, książki, rekomendacje, recenzje...

Moderator: Moderatorzy

"Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Postprzez gambo 25 sie 2010, o 15:47

Wątek skierowany do czytelników miesięcznika "Mój Pies" - które artykuły czytacie najchętniej, a które omijacie :?: :wink:

Ja najchętniej czytam porady Jacka Gałuszki, ABC dla nowych właścicieli (chociaż większość informacji tam zawartych już znam :mrgreen: ), informacje o rasach :D .
Natomiast prawie zawsze omijam 'Dlaczego przygarnia bezdomne zwierzęta', wywiad :(

Co ogólnie myślicie o tej gazetce? Dla mnie jest najlepsza ze wszystkich psich pism, które czytałam :)
Psy powiększają szczęście i pomniejszają nieszczęście, podwajając naszą radość i dzieląc na pół smutek
Avatar użytkownika
gambo
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 21 sie 2010, o 20:44
Imię psa: Gama, Lambo
Rasa psa: onki (owczarki niemieckie)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: "Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Postprzez Sissy 27 sie 2010, o 10:16

gambo napisał(a):Co ogólnie myślicie o tej gazetce? Dla mnie jest najlepsza ze wszystkich psich pism, które czytałam :)


Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
Cóż,nie czytam jej od deski do deski,omijam porady tresera,po części portrety ras. Za to lubię wywiady,nowinki,felietony Doroty Sumińskiej,cykl "Zanim kupisz..." Uważam,że że ten ostatni jest naprawdę wart uwagi,bo pokazuje wszystko-zarówno plusy,jak i minusy danej rasy.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: "Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Postprzez mopsia 27 sie 2010, o 10:16

JA czytam wszystko, ale najlepsze są artykuły Doroty Sumińskiej i Dlaczego przygarniamy bezdomne zwierzęta :D
mopsia
 

Re: "Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Postprzez gambo 27 sie 2010, o 19:32

O artykułach "Zanim kupisz..." pisałam już w jakimś innym wątku, nie pamiętam dokładnie gdzie :oops: ale też mi się podobają. Teksty Doroty Sumińskiej czytuję rzadko, za to uwielbiam felietony Marii Czubaszek :D .

Opisy raz czytam raczej wszystkie, tylko często omijam historię rasy :| . W następnym numerze w "Wielka Księga Psów" będzie golden retriever :mrgreen: , dlatego na pewno przeczytam ten artykuł :wink:

"Dlaczego przygarnia bezdomne zwierzęta" zawsze omijam :( , bo większości ludzi tam prezentowanych nie znam
Psy powiększają szczęście i pomniejszają nieszczęście, podwajając naszą radość i dzieląc na pół smutek
Avatar użytkownika
gambo
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 21 sie 2010, o 20:44
Imię psa: Gama, Lambo
Rasa psa: onki (owczarki niemieckie)

Re: "Mój Pies" - najlepsze i najgorsze artykuły

Postprzez mopsia 28 sie 2010, o 10:01

ja też większości nie znam
mopsia
 


Powrót do Literatura i media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints