Komenda ATAK

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez darek 4 sty 2008, o 13:46

marta masz w 100%racje ,moj pies jest do mnie bardzo przywiazany i szuka czasem u mnie ochrony bylo juz pare sytuacj na spacerze np,jak sie czegos albo kogos przestraszyl to odrazu podlatywal do mnie i chowal sie za mna.a szczegolnie boj sie jak jest ciemno.dziekuje marto.
darek
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Katja 6 sty 2008, o 11:21

Najpierw trzeba by sobie zdać sprawę że teoria dominacji (alfa, najslabszy, najsilniejszy) dawno już została zakwestionowana.
Wszystko jest kwestią wychowania i konsekwencji :) Po prostu wszyscy Darku musicie konsekwentnie i z uporem pracować z psem. Widocznie żona i dziecko, robią to inaczej niż ty, i dla psa nie jest to jednoznacznym sygnałem... A może pies jest poprostu ciekawski i wie że np z Tobą zazwyczaj są fajne "zabawy" i łazi żeby nic nie przegapić, a może mu się nudzi ...
Ktoś chyba już tu pisał, ze warto wzmacniać w takich sytuacjach komende "zostań" jeżeli faktycznie nam to przeszkadza.
Katja
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 19:30

Postprzez Amstaff88 20 mar 2008, o 08:11

Musisz isc z psem do profesjonalisty zeby go nauczyl atakowac na komende poniewaz jesli sam to edziesz robil i bedzie jakis blad to pies stanie sie agresywny do calego otoczenia a nawet do ciebie.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Gość 20 mar 2008, o 09:19

z tym, że żaden profesjonalista nie podejmie się nauczenia psa atakowania ludzi na komendę. jedyny dopuszczalny atak to w sporcie ipo na rękaw.
Gość
 

Postprzez Amstaff88 20 mar 2008, o 13:52

Anonymous napisał(a):z tym, że żaden profesjonalista nie podejmie się nauczenia psa atakowania ludzi na komendę. jedyny dopuszczalny atak to w sporcie ipo na rękaw.


No raczej tak.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

paw prints