Strój wystawiającego

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Magda* 20 wrz 2006, o 18:57

ValdeQ napisał(a):
Magda* napisał(a):większosc wystaw jest ustawiana.


Z tą wiekszością to bylbym ostrożny. Sam parę rzeczy wygrałem, a z nikim sie nie umawialem

Musialem trafić na tę "mnejszość" :lol:
ok może nie wiekszość ale sa ustawiane.
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ktoś 11 paź 2006, o 11:34

Atena napisał(a):
ValdeQ napisał(a):Nie jest tajemnicą, że na polskich ringach bardzo dobra notę dostanie każdy.

niestety :roll: pies kolegi, który jest brzydki i ma kilka wad, jakoś dziwnym trafem dostaje zawsze doskonałe... dodam tylko, że jeszcze jakoś dziwnym trafem, zawsze jeździ z nim hodowczyni i w zasadzie każdy z psów z tego miotu wtedy coś zdobywa...


Chyba wiem o jakiego psa chodzi... i jeśli się nie mylę - ten pies jest piękny (tak uważają również sędziowie). Co do wad - u każdego jakaś się znajdzie. A hodowczyni jeździ z czystej sympatii, chęci pomocy na wystawach i czystej miłości do "swoich dzieci"
ktoś
 

Postprzez Gość 16 lis 2006, o 22:43

Magda* napisał:
Podobno Strój wystawiającego nie powinien "zlewać" się (byc taki sam) jak kolor psa. Nie powinien być zbyt "okazały" aby nie sprawiac warażenie, że konkuruje sie z własnym psem Bo to pies powinien byc na pierwszym planie. Oczywiscie powinien byc schludny i pasujacy do danej rasy

Magdo*!
Strój wystawcy pod żadnym pozorem NIE może się "zlewać" gdyż pies sie gubi na tym tle. Wystawca powinien kontrastować z maścią psa. Jeśli pies jest jasny to najlepiej ubrać si ciemniej(Wtedy sędzia może się przyjzeć lepiej psu, i wyżej go ocenić). Ubranie powinno być schludne i eleganckie.
=)
Gość
 

Postprzez Jadzia 17 lis 2006, o 09:17

Elegancko tak, ale bez przesady. Widziałam, jak PANI wystawiała psa w balowej, błyszczącej sukni :rotfl:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Atena 17 lis 2006, o 10:15

Jadzia napisał(a):Elegancko tak, ale bez przesady. Widziałam, jak PANI wystawiała psa w balowej, błyszczącej sukni :rotfl:

łomatko :shock: a jakiego psa :?:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

paw prints
cron