Goscie

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Goscie

Postprzez Atena 6 lis 2005, o 20:42

Czy nie moznaby zablokowac mozliwosc wypowiadania sie na forum gosci :?: To co sie ostatnio dzieje, to jakas paranoja Obrazek Dzieciaki wchodza, pisza bzdury i zasmiecaja forum - oczywiscie niech stali forumowicze o mlodym wieku nie maja mi tego za zle - mysle, ze kazdy wie o co mi chodzi. Wiem, ze na niektorych forach jest zablokowane nawet przegladanie forum dla osob niezarejestrowanych, nie wspominajac juz o mozliwosci wypowiadania sie. Prosze, zastanowcie sie nad tym :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kuzi 6 lis 2005, o 22:14

POPIERAM :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Jadzia 6 lis 2005, o 22:25

Uważam, że goście mogą tylko czytać, natomiast nie powinni mieć możliwości pisać postów. Zgadzam się z Ateną, zadużo jest tych dziwnych wpisów, zupełnie niezrozumiałych, a nawet szkodliwych. Coś trzeba zrobić, to jest zadanie dla moderatorów i admina :!: :!: :!: :!:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez kuzi 6 lis 2005, o 22:34

Poruszyłem już ten temat na naszym forum moderatorskim.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Atena 7 lis 2005, o 07:46

mam nadzieje, ze cos zadzialacie w tym kierunku :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 7 lis 2005, o 07:57

Ogólnie też popieram, chociaż czasem można się było nawet pośmiać.
Biedna Doris, teraz już się będzie musiała zarejestrować! :lol: :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 7 lis 2005, o 08:34

nie rozumiem dlaczego niektorzy sie przed tym tak bronia Obrazek przeciez z tego sa same korzysci - zreszta juz o tym pisal ValdeQ :arrow: tutaj
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez cogar 7 lis 2005, o 10:35

Rzecz w tym, że ValdeQ pisał o tym w kategorii wyboru. Rejestracja dobrowolna jest więcej warta niż przymusowa. Ja nie jestem przekonany do takiego rozwiązania. Sam kilkakrotnie spotkałem się z takimi obostrzeniami na np. dogomanii. Chciałem się wypowiedzieć (myślę, że z sensem), ale nie miałem ochoty się rejestrować, a trafiłem na przeszkodę, która sprawiła, że zrezygnowałem z pisania, bo mi się nie chciało tego wszystkiego robić.
Co przeszkadzają posty gości? Przecież po to są moderatorzy i administrator, żeby niestosowne wiadomości filtrować. Goście czasem mają coś sensownego do napisania. To tak jakby w sklepie najpier kazać komuś coś kupić, a dopiero później pozwolić mu to oglądać. Ja nie jestem przekonany, szczególnie, że nie można powiedzieć, żeby nasze forum póki co pękało w szwach.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 7 lis 2005, o 11:06

Cogar też ma po trosze rację, ale w takim wypadku tylko niestety jest więcej pracy dla "zarządu".
Z tą rejestracją i gośćmi, to chyba nie taka prosta sprawa. Nie można zrobić tak, żeby wszystkich zadowolić, a czasem rzecz jest chyba technicznie trudna do wykonania. Chodzi mi tutaj o "Gościa :)". Byliśmy niektórzy zgodni co do tego, kto to. ValdeQ zamknął temat (i dobrze), a za jakąś chwilę przypadkowo spojrzałam w dół strony głównej i widzę:
"Ostatnio zarejestrował się :)". Mnie się to skojarzyło jednoznacznie. Co prawda, nie widziałam jeszcze żadnego posta napisanego przez "kandydata :)", ale fakt rejestracji był. Dlatego mówię, że to trudne, bo trzeba by było - nie wiem - zablokować rejestrację, czy coś takiego, a to znowu byłoby krzywdzące dla tych którzy chcą się rejestrować i korzystać z forum normalnie.
Ech, nie zazdroszczę naszej Władzy jej władzy... :?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 7 lis 2005, o 11:18

fakt - chyba pozostaje w takim razie nie odpisywac na glupie tematy i czekac, az Wladza sie tym zajmie :) moze wtedy dowcipnisiom sie znudzi - choc musze przyznac, ze jak czytak takie bzdety, to od razu mnie rece swierzbia, zeby cos napisac Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 7 lis 2005, o 11:40

Hihi, no właśnie, ale czasem możesz się dowiedzieć, żeś "wariatka" :lol: :lol: :lol:
(wcale się tym nie przejęłam, ihihi)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 7 lis 2005, o 11:54

Jak ktoś będzie bardzo chciał to i tak kogoś naobraża, przecież może się z innego komputera zalogować (albo z tego samego nawet jak ma dynamiczne ip) jako ktoś inny- tylko w tym celu założy tą tożsamość, tyle że faktycznie roboty przy tym więcej.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez ValdeQ 7 lis 2005, o 16:15

Dla mnie to byłoby klasyczne "wylanie dziecka z kąpielą".

Sam korzystam z wielu forów sporadycznie, w celu pozyskania wiedzy. Jeśli widzę, że wymaga to rejestracji, prawie zawsze rezygnuję.

A przecież zgadzamy się, że im więcej ludzie wiedzą, tym lepiej dla wszystkich psiaków.

Poza tym - nie wiecie ile osób ma problemy z prostą rejestracją. Ja dostaję od nich wiadomości, to wiem.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Atena 7 lis 2005, o 18:20

ValdeQ napisał(a):nie wiecie ile osób ma problemy z prostą rejestracją.

:shock: az tak zle jest :?:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ValdeQ 7 lis 2005, o 18:37

Bywa różnie, często nie odróżniają rejestracji od logowania.

Albo: moje hasło nie działa - jakie hasło? - no moje hasło do internetu (okazuje sie, że wpisują hasło z neostrady) :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Następna strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints