Za co?

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Za co?

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 18:32

Zostałam wyrzucona z forum...Nic nie rozumiem. Dostawałam ostrzeżenia, że słowo annonymus czy jakoś tak jes zabronione, ale ja zupełnie nie rozumiem o co chodzi. Teraz dwa mrazy takie ostrzeżenie, kiedy cytowałam czyjąś wypowiedź. Mogę zostać wyrzucona, tylko chciałabym wiedzieć za co?!Nic niewłaściwego, zdrożnego, złego nie zrobiłam. Panibee
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 18:32

Przepraszam za literówki, to stres :?
Gość
 

Postprzez Atena 5 cze 2007, o 19:41

:shock: nikt Cię nie wyrzucił z forum, przynajmniej pierwsze słyszę. Czy wyświetla Ci się komunikat przy próbie logowania, że zostałaś wyrzucona :?: Bo tak się dzieje w takim przypadku. Może masz tylko problem z logowaniem, jak niektórym się czasem zdarza, w sumie to też nie wiadomo dlaczego. Napisz dokładnie co się stało, jak będzie ValdeQ, to coś poradzi. I o co chodzi z tymi ostrzeżeniami przy cytowaniu :?: Jesteś w stanie dokładnie powiedzieć, co się pokazywało :?:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 19:48

Ja dostawałam nawet wiadomości-ostrzeżenia, chyba 3, ale ignorowałam je, chciaż przy pierwszej odpisałam. Ignorowałam je, bo nic złego nie robiłam. A wiadomości były mniej więcej takiej treści:słowo annonymus(czy jakoś tak) jest zabrobione.
Gość
 

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 19:50

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji- Taki komunikat mam przy próbie logowania :cry:
Gość
 

Postprzez Atena 5 cze 2007, o 19:58

kurcze, naprawdę nie wiem, co się stało. Bana może dać tylko administrator, więc trzeba poczekać na VQ. Wydaje mi się, że to jakieś nieporozumienie, bo gdybyś dostała bana, to w tym temacie byłoby napisane dlaczego. Poza tym, nie widzę powodu, dlaczego miałabyś go dostać.

A od kogo były te ostrzeżenia :?: Od ValdQa :?: Lub kogoś z moderatorów :?: i nie wiem, czemu słowo Anonymous miałoby być zabronione, skoro ono się automatycznie pojawia, gdy cytuje się wypowiedź gościa Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 20:01

No właśnie, za każdym razem, kiedy cytowałam, dostawałam ostrzeżenie, a później wiadomość od psi. Ostatni mój wpis jest w ZDROWIE na temat kleszczy. W czasie pisania postu mnie musiało wyrzucić,bo nie pokazałam się już jako panibee, tylko gość.
Gość
 

Postprzez Atena 5 cze 2007, o 20:07

hmmm, psi to takie robocze konto ValdQa, ale szczerze mówiąc, nic z tego nie rozumiem :? trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na ValdQa.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 20:09

Poczekam cierpliwie :) , lubię to forum i jestem pewna, że to nieporozumienie. Nie widzę innego wyjaśnienia.
Gość
 

Postprzez Atena 5 cze 2007, o 20:11

też jestem ciekawa co się stało
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 5 cze 2007, o 20:45

Chyba nie umiem cierpliwie czekać, bo się nie mogę już doczekać :?
Gość
 

Postprzez ValdeQ 5 cze 2007, o 20:45

Na forum działa automatyczny system antyspamowy, który blokuje w tej chwili około 200 spamerskich postów każdgo dnia. Jedną z cech tego systemu jest, że jesli uzkownik kilkakrotnie wysle post z zakazanym słowem jego konto jest blokowane automatycznie. Tak tez się stało.

Konto odblokowałem. Przepraszam za utrudnienia.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Panibee 5 cze 2007, o 20:59

Bardzo się cieszę, że zostałam odblokowana.Chciałabym wiedzieć, co robiłam nie tak, co mam robić, żeby w przyszłości uniknąć podobnej sytuacji. Nie ukrywam, że było to troszkę stresujące :)
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez ValdeQ 5 cze 2007, o 23:24

Jak napisałem blokada jest automatyczna po kilku próbach wysłania posta z zakazanym słowem. Należy po prostu czytać komunikat informujący o użyciu takego słowa i zaniechać jego używania.

W tym przypadku jednak sytuacja była szczególna, ponieważ podejrzane słowo występowało w atrybucie zdjęcia generowanym przez serwis hotofoto, czyli bez Twojej wiedzy.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Atena 6 cze 2007, o 06:11

czyli się wyjaśniło :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Następna strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints