Chaos i nie ład.

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Chaos i nie ład.

Postprzez Ruselek 16 cze 2007, o 18:22

Witam! Chciałbym zauważyć, iż na forum zaczął robić się chaos i nie ład. Od paru dni/tygodni po przybyciu nowych użytkowników - nie będę wymieniał kto - powstają nowe, nie potrzebne i durne tematy. W niektórych tematach są tylko ostrzeżenia (co mnie cieszy lecz to chyba za mało), nic nie wnoszące odpowiedzi. Dlatego wolałbym aby jakoś zaostrzyć regulamin lub powołać nowych moderatorów - nie chce żeby ktoś myślał, że po to napisałem ten temat bo chcę być moderatorem, a wręcz przeciwnie nie chcę. Proszę Atenę, ValdeQ abyście to przemyśleli bo na prawdę już gorzej mi się czyta - myślę, że nie tylko mi - to forum niż przed tym, jak się zarejestrowałem.

Pozdrawiam!

P.S. To są tylko moje spostrzeżenia, jeśli kogoś bardzo uraziłem - przepraszam.
Ruselek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 123
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 21:35

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 16 cze 2007, o 19:02

Drogi Ruselku, ten chaos i nieład pojawia się od czasu do czasu, ale prędko mija, mogę Cię o tym zapewnić :P .
Nowych moderatorów z pewnością nam nie trzeba, mamy ich pod dostatkiem.
Poza tym, nie zauważyłam, żeby chaos i nieład były jakoś szczególnie większe niż zazwyczaj 8) .
A żeby zwracać uwagę na chaos i nieład, to najpierw trzeba samemu nie mieć sobie nic do zarzucenia :roll:
Nie martw się, nie takie rzeczy tu mieliśmy i jeszcze żyjemy.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Ruselek 16 cze 2007, o 21:58

Nie musisz mi tego taki dobitnie wmawiać, że piszę się nieład (nacisnąłem spację przez przypadek) :lol:

Nie jestem długo na tym forum, ale jeśli mówisz, że gorsze rzeczy się działy to mnie uspokoiłaś :D
Ruselek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 123
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 21:35

Postprzez Basia_sz 17 cze 2007, o 05:03

:wink: Tak też myślałam, że przez przypadek :P
Mnie się też całkiem przypadkiem pogrubiło 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints