Można jakoś edytować?

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Można jakoś edytować?

Postprzez Toller 13 lip 2007, o 07:38

Nie tak dawno trafiłam na forum- i mam pytanie: czy istnieje jakaś możliwość edytowania danych o danej rasie na portalu? Kilkakrotnie poprawiałam informacje o mojej rasie tam zawarte, dodawałam zdjecia, itd ale niestety nie zostały one zamieszczone. Czy jest jakaś szansa na zmiany? To co jest podane o Tollerach, mija się dośc często z prawdą - proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
Toller
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 cze 2007, o 14:59
Lokalizacja: Kraków

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 13 lip 2007, o 09:26

Proszę o PW do mnie z informacją o danych wymagających plnego porawienia.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Toller 13 lip 2007, o 11:25

Super, dzięki - zaraz to podeślę :D na priva

Już zrobione - dzięki wielkie.
A można jakoś podesłać zdjęcie?
Avatar użytkownika
Toller
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 28 cze 2007, o 14:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Anashar 31 lip 2007, o 22:15

ValdeQ ja się podepnę pod pytanie, ale troszkę w zmienionej formie ;)

Dlaczego edycja postu dostępna jest jedynie do 300 minut po załogowaniu? Jak dla mnie lepsza byłaby możliwość stałej edycji. Jak choćby w psach szukających nowego domu. Można by zmieniać najważniejsze informację w 1 poscie, zmieniać tytuł o danych potrzebach. A historię edycji postu w PA można włączyć i jeśli ktoś by komuś zaszkodził (w co wątpię) to zawsze możnaby przywrócić pierwotną wersję prawda?;)

I jeszcze jedna sprawa, nowego tematu nie ma sensu zakładać. Może jako zabezpieczenie antysmaperskie wartoby włączyć opcję łączenia postów pisanych pod sobą? Umiliłoby się tym życie modom i oduczyło użytkowników spamowania ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Basia_sz 1 sie 2007, o 04:51

Maciek, ja już założyłam kiedyś temat o łączeniu postów, ale po rozmowie na gg z Moderatorką, temat usunęłam, nie widziałam sensu, żeby istniał :roll:
Taka opcja chyba nie przejdzie :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 1 sie 2007, o 06:21

Anashar napisał(a):Dlaczego edycja postu dostępna jest jedynie do 300 minut po załogowaniu? Jak dla mnie lepsza byłaby możliwość stałej edycji.

Maćku, jeszcze do niedawna można było edytować ile wlezie, ale zdarzały sie niestety takie przypadki, że wielce obrażony ktoś pousuwał swoje posty zostawiając puste wypowiedzi :? wtedy cała dyskusja nie miała sensu, bo nie wiadomo było, o co tak właściwie chodziło :?
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez ValdeQ 1 sie 2007, o 09:44

Co do łączenia postów, nie ma takiej opcji, którą możnaby "włączyć".

Należałoby najpierw znaleźć i wybrac taka modyfikację, po czym ją zistalować. I od tej pory przy każdej aktualizacji oprogramowania sprawdzać, czy się nie "rozjechała" z nowa wersją. Aktualizacji było od poczatku forum już kilkanaście. Dlatego nie jestem fanatykiem różnego rodzaju "Przemo" i w ogóle ograniczam modyfikacje. Priorytetami są: bezpieczeństwo i stabilność.

A niedługo i tak będzie trzeba przechodzić na wersję 3 więc wszystkie modyfikacje poznikają.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Anashar 1 sie 2007, o 16:32

Atena napisał(a):Maćku, jeszcze do niedawna można było edytować ile wlezie, ale zdarzały sie niestety takie przypadki, że wielce obrażony ktoś pousuwał swoje posty zostawiając puste wypowiedzi :? wtedy cała dyskusja nie miała sensu, bo nie wiadomo było, o co tak właściwie chodziło :?

Ale jesli zostaje historia postu mozna byloby go przywrocic?

W kazdym razie zapytac nie zaszkodzilo :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints