kasiex.

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

kasiex.

Postprzez kasiex. 27 lut 2006, o 21:21

Przepraszam bardzo że zakładam nowy temat ale lubie wszystko wyjaśniać do końca. Owszem jest Agata ale nie ma od 2 tygodni, a może i dłużej internetu. Ja czytałam temat o niej i mam pytanie. Po pierwsze czy cała nasza sieć nie może tu wchodzić? Po drugie czy to jest według was wporzątku. Czy to nie jest tak zwane pójście na łatwiznę? Ja nie rozumiem czemu to IP jest zablokowane skoro ona i tak już z niego pisać nie będzie? No i jeszcze wyjaśnienie. Wtedy pisałam ze szkoły.
No i jestem ciekawa czy jutro znów wyświetli mi się że jestem wyrzucona? Pewnie tak ale trudno. No i jeszcze dodam że piszę to po to by wszystko było jasne bo jak mówiłam już nie lubie nie dokończonych spraw. Ta pewnie się zakończy że mnie wyrzucicie ale trudno. I jeszcze jedno. To trochę nie tak że najpierw Lenie piszecie że ma szansę itp. a potem ją z forum wyrzucacie. Bo skoro ja nie mogę wejść to i ona też pewnie nie. Ja uważam że to nie wporządku ale to wasza sprawa
POZDRAWIAM
kasiex.
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez kasiex 27 lut 2006, o 21:43

właściwie to się spodziewałam że nikt nie odpisze. Ale oki. Ja myśle że odpowiedzi już nie zobacze.
POZDRAWIAM
kasiex
 

Postprzez Basia_sz 28 lut 2006, o 06:59

Tutaj nikt nikogo bez powodu nie wyrzuca :!: Wręcz przeciwnie, chętnie witamy nowych forumowiczów, bo to znaczy, że nasze forum kwitnie :lol:
I z tego się bardzo cieszymy :!:
Mam tylko cichą nadzieję, że nie jesteś @g@, Agutka, Mila lub Nikodema,
no i właściwie - jaka Lena :?: Chyba się zgubiłam... :roll:

I jeszcze jedno, ciekawe, że Agata mieszka zawsze dwa domy dalej... :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 28 lut 2006, o 17:00

kasiex napisał(a):właściwie to się spodziewałam że nikt nie odpisze. Ale oki. Ja myśle że odpowiedzi już nie zobacze.
POZDRAWIAM


Trudno oczekiwać odpowiedzi po dwudziestu minutach. A co do Twoich obiekcji, to skoro lubisz, żeby wszystko było jasne to może zacznij od swojej wypowiedzi, bo przyznam się szczerze nie siedzę w temacie od samego początku i z tego co napisałaś nie potrafię wiele wywnioskować.

ps. przenoszę temat do działu psiaki.pl, jako, że dział powitania nie służy do rozwiązywania wątpliwości technicznych, tylko jak sama nazwa wskazuje do powitań.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez kasiex 3 mar 2006, o 20:34

Po pierwsze to "dwa domy" znaczy niedaleko. Tu akurat jest tak że ja jestem po jednej stronie a Lena po drugiej. Niewiem czy mi się zsaje czy nasza sieć jest odblokowana? Po drugie Lena to Milena. U was MILA. Pozatym to nie rozumiem czemu o niej i o Adze piszecie jak o jednej osobie? Pozatym to w stosunku do Leny nie jesteście wporządku. Ok nie wierzycie jej ale po co pisać o jakiejś szansie? No chyba że szansa to wyrzucenie z fora.
ps. sprawa jest (chyba w całości) opisana w wierszach o forum.
POZDRAWIAM
kasiex
 

Postprzez mwijatak 4 mar 2006, o 13:03

hmmmm a czemu Ty jej tak bronisz :?: :?:

Zresztą mila była u nas wczoraj na forum :roll:

Nie było Ciebie w momencie tego całego zdarzenia. Nie wiesz co się działo (wiele wypowiedzi zostało usuniętych) - chyba, że jesteś kolejnym wcieleniem :evil: Poza tym skoro forum jest odblokowane to po co kolejny raz poruszasz ten temat :?: :roll:

Zakończmy go raz na zawsze :!: :wink:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

heh

Postprzez kasiex. 10 mar 2006, o 19:01

e...pomyliło mi się zablokowane jest. Pozatym to czy ja Lene bronie??? no mi się nie wydaje. Napisze tylko tyle żę nie jesteście sprawiedliwi. Po pierwsze nikt od nasd wejśc nie możę a po drugie to troszki głupie pisać o jakichś sznsach czy coś a jednocześnie z fora wywalać....
Pozdro
kasiex.
 

Postprzez Tinus 11 mar 2006, o 02:55

powiem tak.. przyznaje, ze blokowanie nr IP moze byc problemem, gdy cale osiedle ma jeden. Ale niestety takie jest zycie, ze czasami obowiazuje zasada "jeden za wszystkich..."
A wydaje mi sie, ze w danym wypaku wykluczenie z listy uzytkownikow bylo calkowicie uzasadnione.
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Postprzez Gość 17 mar 2006, o 16:48

Agaty i tak nie zablokujecie bo nie ma już nami łacza. no chyba ze Wam o Mile chodzi. Ja jej nie bronie. Bo według mnie też nie zrobiła najlepiej.
ale nawet jak to czy to nie jest pójście na łatwiznę. Owszem nie widziałam co tu było ale wiem doskonale jaka Agi potrafi być miła...
ps. Agi to Agata.
POZDRAWIAM I NARAZIE ZEGNAM
Gość
 

Postprzez milx 17 mar 2006, o 16:53

Miałam już nie pisać ale oki. Ja się z kasią nie zgadzam. Kasia naprawde ona tak jeszcze nie pisałą. I wierz mi to wcale nie ijście na łatwize. Zresztą ja już pisałam na ten tema. Pozatym nie musicie nam Ip odblokowywać. Ja jestem tego zdania. No i dodam jeszcze że itak tu już pisać nie będe. Bo nie mogę.
milx
 

Postprzez kasiex 17 mar 2006, o 18:35

oj mila jak to nie pójście na łatwiznę. A pozatym powinni odblokować. Przecież nie tylko my na naszym osiedlu mamy psy.
kasiex
 

Postprzez Atena 17 mar 2006, o 18:44

jejku - po co ciagniecie ten temat :?: znacie powiedzenie - "tylko winny sie tlumaczy" :?: kazda z was mowi, ze nie bedzie juz pisac, a za chwile pisze :roll: :ojej:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez kasiex 17 mar 2006, o 19:08

wiesz mogę nie pisać. Ale naprawde u nas jest więcej osób. A zresztą ciekawa jestem czemu wam na użytkownikach nie zależy?
kasiex
 

Postprzez Tinus 17 mar 2006, o 20:21

zalezy..zalezy.. ale porzadek tez jest wazny.. a jak ktos robi balagan, to nie ma sie pozniej co dziwic, ze z niego zrezygnowano.
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Postprzez Atena 17 mar 2006, o 20:36

dokladnie - lepiej miec o kliku uzytkownikow mniej, niz balagan na forum i niezdrowa atomosfere :? poza tym o jakosci forum (jakiegokolwiek) nie swiadczy ilosc uzytkownikow, ale atmosfera panujaca.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Następna strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints