strona główna forum - powrót

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

strona główna forum - powrót

Postprzez afryga 29 mar 2006, o 09:03

Mam pytanie do władzy. Czy nie dałoby rady w funkcji "skocz do...", ktora znajdyje się na dole strony, umieścic zakładki - strona główna forum? Przydałaby się taka zakładka, gdy np. przegłądamy od początku do końca jakiś wątek zawierający kilka stron, a następnie chcemy skoczy do innego działu, ale nie wiemy w którym mamy do przeczytania nowe posty, toteż musimy to sprawdzic na stronie głównej forum. Ja w takiej sytuacji wciskam tyle razy ile potrzeba przycisk "wstecz" i czasami się zagalopuję. O wiele łatwiej byłoby od razu przeskoczyc do początku.
Mam nadzieję, że szanowny Admin zrozumiał moją pokrętną wypowiedź :oops: i, że rozpatrzy pozytywnie moją prośbę :wink: .
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 29 mar 2006, o 09:15

Na prawo od guzików "Nowy temat" i "Odpowiedz" jest link o treści "Forum Psiaki.pl Strona Główna", u góry i u dołu strony.

Klikanie na Wstecz ma efekt uboczny taki, że przeczytane posty wyglądają jak nieprzeczytane.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez afryga 29 mar 2006, o 11:17

Ale ciemnota ze mnie. Normalnie mi wstyd, że tego nie zauważyłam :oops: . Dziękuję za uświadomienie.
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints