na temat regulaminu... [wydzielony]

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Spanielu$Koczka 12 mar 2008, o 18:29

no tak... :wink:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 12 mar 2008, o 21:26

Spanielu$Koczka napisał(a):no tak... :wink:


Możesz mi wyjaśnić co Twoja wypowiedź wniosła do tego tematu :?: Nic :?:
To zapraszam to lektury regulaminu :?
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 13 mar 2008, o 16:18


Możesz mi wyjaśnić co Twoja wypowiedź wniosła do tego tematu :?: Nic :?:
To zapraszam to lektury regulaminu :?

wniosła np. to że zgadzam się z przedmówcą... nie potrzeba mi czytać regulaminu :roll: :D
Gość
 

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 16:20

ta wypowiedź powyżej jest moja... przepraszam zapomniałam się zalogować :)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Ewka 13 mar 2008, o 16:51

Anonymous napisał(a):

Możesz mi wyjaśnić co Twoja wypowiedź wniosła do tego tematu :?: Nic :?:
To zapraszam to lektury regulaminu :?

wniosła np. to że zgadzam się z przedmówcą... nie potrzeba mi czytać regulaminu :roll: :D


Potrzeba, bo przeczytać go po rejestracji jest OBOWIĄZKIEM każdego nowicjusza :roll: A wnieść to wcale nic nie wniosła. Zgadzać się z Dianą może się wszystkie 1815 osób na forum i co? każda napisze identyczny post jak ty? No i teraz sobie zadaj pytanie czy to cokolwiek wnosi...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 18:25

tak teoretycznie masz rację, że powinno się czytać regulamin, ale ja jestem zarejestrowana na około 20 forach i różnych stronkach... czy mam na każdym forum czytać regulamin? bez przesady, ale ponad połowa z tych forumowiczów na 100% nie czytała go więc po co ta afera? może faktycznie przesadziłam z "wielkością" mojej wypowiedzi, następnym razem postaram się bardziej rozwinąć 8)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez mwijatak 13 mar 2008, o 18:51

Spanielu$Koczka napisał(a):tak teoretycznie masz rację, że powinno się czytać regulamin, ale ja jestem zarejestrowana na około 20 forach i różnych stronkach... czy mam na każdym forum czytać regulamin? bez przesady, ale ponad połowa z tych forumowiczów na 100% nie czytała go więc po co ta afera? może faktycznie przesadziłam z "wielkością" mojej wypowiedzi, następnym razem postaram się bardziej rozwinąć 8)


Może na 20 pozostałych forach takie wypowiedzi są tolerowane, ale na tym forum nie SĄ :!: I proszę się do tego stosować.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 19:01

ja tu nie ogarniam czegoś! "takie wypowiedzi" czyli jakie? za krótkie? może tak... to bardzo Cie proszę mwijatak powiedz jaki jest limit słów wypowiedzi "tolerowanej" :?: :?: :?: :?:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez mwijatak 13 mar 2008, o 19:22

Spanielu$Koczka napisał(a):ja tu nie ogarniam czegoś! "takie wypowiedzi" czyli jakie? za krótkie? może tak... to bardzo Cie proszę mwijatak powiedz jaki jest limit słów wypowiedzi "tolerowanej" :?: :?: :?: :?:


Post ma wnosić coś do tematu. Wypowiedzi typu "też tak sądzę", "popieram", "mam takie samo zdanie" itp. są uważane za nic nie wnoszące i tolerowane nie są. Czy teraz moja wypowiedź została zrozumiana :?:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ewka 13 mar 2008, o 19:22

Spanielu$Koczka napisał(a):ja tu nie ogarniam czegoś! "takie wypowiedzi" czyli jakie? za krótkie? może tak... to bardzo Cie proszę mwijatak powiedz jaki jest limit słów wypowiedzi "tolerowanej" :?: :?: :?: :?:


Nie w sensie za krótkie, tylko bezsensowne. A jak nie przeczytasz regulaminu, to na własną niekorzyść. Na tych twoich 20 innych forach każdy regulamin może być inny, mogą być inne wymagania, a na każdym z nich (przypuszczam) obowiązkiem jest stosować się do regulaminu każdego z tych for. I nie jest wytłumaczeniem że jak się jest nawet na 100 forach to nie opłaca się czytać już regulaminu.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 19:37

nie no 100 regulaminow to na pewno bym nie przeczytała i Ty pewnie też nie :? spoko nie będę więcej pisać czegoś w stylu "no tak..." :)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Gosinka 13 mar 2008, o 19:47

Jak się zapisujesz na fora to trzeba czytać ich regulaminy. Ja jestem na kilku i ZAWSZE przeczytałam wszystkie od początku do końca. Jakbym była zapisana na 20 to bym tyle przeczytała, bo takie są zasady. Jak nie chcesz się do nich stosować to nie ma co uczestniczyć w dyskusjach. Całe szczęście, że fora i listy dyskusyjne, w których uczestniczę nie są demokratyczne. Zrobisz coś sprzecznego to Cię mod zawiesi np. na 3 dni i koniec. Nie ma dyskusji, on jest Bogim.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ewka 13 mar 2008, o 20:40

Spanielu$Koczka napisał(a):nie no 100 regulaminow to na pewno bym nie przeczytała i Ty pewnie też nie :? spoko nie będę więcej pisać czegoś w stylu "no tak..." :)


Założysz się? Regulaminy nie są lekturą nudną, a nawet jeśli, to priorytetową, zawsze i wszędzie!!!! i ja czytam. Czasem zboczę z niego trochę, ale to dotyczy każdego, i nie zmienia to faktu, że regulamin czytam, ani nie twierdzi to, że rażąco się go nie słucham. Po upomnieniu wracam do stanu dobrego.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 13 mar 2008, o 20:51

Ewka napisał(a):
Spanielu$Koczka napisał(a):nie no 100 regulaminow to na pewno bym nie przeczytała i Ty pewnie też nie :? spoko nie będę więcej pisać czegoś w stylu "no tak..." :)


Założysz się? Regulaminy nie są lekturą nudną, a nawet jeśli, to priorytetową, zawsze i wszędzie!!!! i ja czytam. Czasem zboczę z niego trochę, ale to dotyczy każdego, i nie zmienia to faktu, że regulamin czytam, ani nie twierdzi to, że rażąco się go nie słucham. Po upomnieniu wracam do stanu dobrego.


no nie przesadzaj że byś przeczytała 100 regulaminow :lol: a nawet jesli to widocznie dla Ciebie jest to dość interesujące, a dla mnie nudne i monotonne.. :D no ale respect dla Ciebie skoro jestes taka obowiązkowa ze czytasz i przestrzegasz regulaminu :wink: :o
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Ewka 13 mar 2008, o 21:18

Żaden respekt, to jest podobnie jak ze szkołą, nie przeczytasz regulaminu (notatka w książce), to nie będziesz wiedzieć, więc jak cię na tym złapią (wywołanie do odpowiedzi), to dostajesz ostrzeżenie (minus do dziennika), albo bana, jeżeli się nie poprawisz oczywiście (1 do dziennika). Łapiesz teraz?
Zasad zasadami, nudne czy nie nudne - koniecznością jest się z nimi zapoznać, bo w przyszłości może się to, że tak powiem, "spontanicznie wydać". W najmniej odpowiednim momencie po prostu popełnisz gafę, nie wiedząc o tym nawet. A przecież regulamin wcale nie jest długi, jak masz trochę czasu i się nudzisz to przeczytaj. Warto, bo bez regulaminu to nie wyżyjesz długo. Może to dziwne, ale tak niestety jest. A przestrzegać to ci mówię - aniołkiem nie jestem i bywam upominana. Ale powtarzam - to nie zmienia faktu, że nie czytałam regulaminu i miarodajnie się do niego stosuję.

Może koniec offtopa.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Następna strona

Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints