A może jednak?....

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

A może jednak?....

Postprzez Basia_sz 17 gru 2006, o 18:15

Słuchajcie, przepraszam, że się wtrącam :oops: , ale jakby mnie tak ktoś bardzo, bardzo prosił, to ja bym chyba zmiękła :D . Kochana Władzo, może znajdzie się dla Kilerki jakaś boczna furtka, coo :?: :wink:
Ach, no i temat musiałam założyć, bo pozostałe są zamknięte... :oops:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 17 gru 2006, o 18:19

Ja jestem przeciw, bo znowu będzie to samo. Dziewczyna miała czas na zastanowienie się nad swoim zachowaniem, potem dostała kolejną szansę, którą niestety nie wykorzystała. Może w końcu się czegoś dziewczyna nauczy.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez mwijatak 17 gru 2006, o 18:20

Na razie jestem zdania, że nie ma szans na lżejsze traktowanie :roll: Skąd będzie pewność, że znowu nie będzie robić tego samego :?: Poprzednim razem tak samo błagała...
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olwo 17 gru 2006, o 19:36

W sumie to zgadzam się z basią. Owszem, kilerka pisała trochę bez sensu, ale może ona po prostu musi się nauczyć jak mądrze korzystać z forum. A jedynym na to sposobem, jest możliwość korzystania z niego. Pamiętacie ślicznotkę? tu się przywitała To byłam ja :oops: Też na początku wymyślałam niestworzone rzeczy :oops: Ale się poprawiłam :)
Muszę przyznać, że niektóre posty kilerki, mogą namieszać w głowach nowym uŻytkownikom forum, dlatego może tak jak niektórzy mają zamiast łapek "dobra dusza" to kilerka mogłaby mieć "początkujący użytkownik" lub coś takiego :?: :wink: :?:
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez mwijatak 17 gru 2006, o 19:55

Olu :idea: Są ludzie i "ludzie". Kilerka raczej należy do tych drugich :? Dla Was to tylko trochę śmiechu z bzdur jakie ona pisze a dla nas to jest kawał roboty ze sprzątaniem tych bzdur, które ona sobie wymyśla :roll:
Wiem, że to należy do naszych obowiązków, ale dopóki jej nie było na forum to był względny spokój i bardzo bym chciała żeby powrócił...


Może po przymusowej przerwie (może na zawsze) ona wydorośleje i zda sobie sprawę z tego, że słowo pisane jest tak samo ważne jak słowo mówione.


A co do Twojego wybryku - jak widać Ty potrafiłaś "wyjść na ludzi". Jej nawet podwójne konto nie dało takiej możliwości.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 17 gru 2006, o 20:13

mwijatak napisał(a):Olu :idea: Są ludzie i "ludzie". Kilerka raczej należy do tych drugich :? Dla Was to tylko trochę śmiechu z bzdur jakie ona pisze a dla nas to jest kawał roboty ze sprzątaniem tych bzdur, które ona sobie wymyśla :roll:
Wiem, że to należy do naszych obowiązków, ale dopóki jej nie było na forum to był względny spokój i bardzo bym chciała żeby powrócił...


Może po przymusowej przerwie (może na zawsze) ona wydorośleje i zda sobie sprawę z tego, że słowo pisane jest tak samo ważne jak słowo mówione.


A co do Twojego wybryku - jak widać Ty potrafiłaś "wyjść na ludzi". Jej nawet podwójne konto nie dało takiej możliwości.

Msz racJę mwijatak. RZeczywiście większość moich postów i tematów niemiała najmniejszego sensu.Wiem też że niektórym osobom zupełnie namieszałam w głowach po przez moje wypowiedzi.Bardzo wam dziekuję Basiu i Pika że mnie popieracie mimo że na to nie zasługuję.A więc baaaaaardzo praszę jeszcze raz wszystkich moderatorów i administratorów żeby dali mi jeszcze jedą szansę.A Pika ma dobry pomysł żeby zamiest dobra dusza było początkujący użytkownik albo coś takiego.Bardzo prosze żebyście dali mi jeszcze Jedną szansę mimo że i tak wszystkie zmarnowałam.A i bardzo pRZepraszam Atene za te wszystkie nagonki na nią.PROSZE!!OBIECUJĘ ŻE SIĘ ZMIENIE!!!
Gość
 

Postprzez mwijatak 17 gru 2006, o 20:35

daj sobie czas...

A Twoje prośby na razie na nic się zdadzą, ponieważ wystarczająco mamy Cię dość :roll:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 17 gru 2006, o 20:54

TO WSZYSTKO CO O MNIE MÓWICIE MODERATORZY I ADMINISTRATORZY TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA.JEST MI STRASZNIE GŁUPIO Z TEGO POWODU ŻE TAK TU STRASZNIE NAROZRABIAŁAM.LECZ TERAZ TO NAPRAWDĘ SIĘ ZMIENIE.WIEM ŻE NIE MACIE POWODÓW ABY MI WIERZYĆ NA SŁOWO ALE JESZCZE RAZ BARDZO, ALE TO BARDZO PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROSZE W IMIENIU WSZYSTKICH PSÓW A SZCZEGÓLNIE AMSTAFÓW
http://amstaff.igaleria.pl/img/bako/bak13.jpg
Gość
 

Postprzez szczotek 17 gru 2006, o 21:11

Hahaha wiemy kogo chcesz tym przekupić, ale Ci się nie uda :twisted: Jestem przeciw. Niech kilerka zastanowi się nad swoim zachowaniem z dala od forum :P
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez mwijatak 17 gru 2006, o 21:40

Czy do Ciebie nie dociera, że na tą chwilę Twoje prośby na nic się zdadzą :?: :!: Skończ te błagania...
Jeśli chcesz pogłebić moją złość do stanu krytycznego jesteś na dobrej drodze :evil:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 17 gru 2006, o 21:42

Przepraszam i prosze o powrót na forum
Bardzo wszystkich o to błagam,
przepraszam za cały bałagan,
obiecuje że się zmienie,
będe pisać ze zrozumieniem.
Niestety, tylko na tyle mnie stać :P
Gość
 

Postprzez wilczyca 17 gru 2006, o 21:46

A moge pisać jako wilczyca?
Zapraszam a forum http://zwierzaczkii.phorum.pl
Kocham wilki!
Avatar użytkownika
wilczyca
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 lis 2006, o 08:18

Postprzez Basia_sz 18 gru 2006, o 06:42

Jak widzę, chwilowo udało Ci się zalogować jako Wilczyca :lol: . Więc mam do Ciebie wielką prośbę :!: Tak prosiłaś i błagałaś, więc teraz pokaż, że rzeczywiście myślałaś tak, jak pisałaś i masz szczerą chęć poprawy.
A poza tym, to nie to, że ja Cię popieram, tylko po prostu, taka już ze mnie "Dobra Dusza" :wink: , że na wszelakie prośby długo nie mogę pozostawać głucha, stety, czy niestety, mnie, to bardzo łatwo urobić :lol: (tego zdania proszę nie zapamiętywać 8) )
No więc trzymaj fason, i pokaż nam się zmieniona :!: :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 18 gru 2006, o 08:23

nie ma ani kilerki, ani wilczycy i wszelkie kolejne wcielenia będą usuwane. A ty kilerka mogłabyś mieć troszkę więcej godności, bo te błagania są żałosne i nic nie pomogą.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Atena 18 gru 2006, o 17:38

Prośba do wszystkich użytkowników - proszę nie zwracać uwagi na posty kilerki i nie odpisywać na nie - bo przysporzy nam to dodatkowej pracy.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints