Gdzie śpią wasze psiaki?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez kluska_sara 26 paź 2009, o 09:40

U mnie jedna śpi mi na głowie :D, a dwie pod kołdrą
Avatar użytkownika
kluska_sara
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 paź 2009, o 09:10
Imię psa: Sara, Psotka, Fifka
Rasa psa: sznaucer, chiuchaua, ratlerek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re:

Postprzez Psychomona 24 maja 2010, o 21:56

Atena napisał(a): Legowisko zostalo kupione z dwoch powodow - za bardzo sie rozpychala i nie zawsze spie sama, wiec atena przeszkadzala 8)


heheh to sie usmialam :lol: jakbym widziala siebie i meza jeszcze kilka lat temu :lol: jak mielismy owczarka niemieckiego,niestety tak sie rozpychala,ze wyladowala na podlodze hehe ale nie przeszkadzalo jej to w zadnym wypadku :rotfl:

teraz mamy malutkiego pieska i od poczatku (czyli od tygodnia) spi z nami w lozku :mrgreen: nawet jako dorosly spokojnie sie zmiesci hehe wiec nie ma problemow :mrgreen: nie widze w tym nic zlego .
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez joasiatoja 9 cze 2010, o 22:44

Mój husky spal w domu na wycieraczce przy drzwiach wejściowych- sam tam wybrał sobie miejsce,
pewnie dlatego ze było to najchłodniejsze miejsce i jeszcze te zimniuteńkie drzwi o które się opierał...
Jego wybór wiec nikt go "na sile nie ciągnął" gdzie indziej :)
Avatar użytkownika
joasiatoja
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 cze 2010, o 14:43

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Kassia 11 lip 2010, o 11:52

Dakota ma swoje miejsca i sliczne legowisko w szkocka krate :) ale i tak lubi wejsc do lozka sie polozyc. Szczegolnie kiedy widzi, ze moja Kicia juz tam lezy:) maly zazdrosnik
Avatar użytkownika
Kassia
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2010, o 15:41
Imię psa: Dakota
Rasa psa: wilczur

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez wolfik 18 lip 2010, o 09:22

Moja Sunia śpi na macie/legowisku w największym pokoju (zaraz przy akwarium). Jak się robi gorąco, to terakota w przedpokoju staje się wygodniejsza :)
wolfik
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 cze 2010, o 11:25
Imię psa: Negra
Rasa psa: mieszaniec doga i nowofunlanda

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Psychomona 18 lip 2010, o 17:56

Moja teraz stwierdzila,ze nie spi z nami w lozku bo jej za goraco,mamy upaly straszne i nie umie wytrzymac,spi w lazience na kafelkach :) zawsze to troche chlodniej,ale mi zal,bo sie nie tuli :lol:
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez czmtsz 19 lip 2010, o 07:52

Moja od pierwszego dnia u nas spi w klatce, na duzej futrzanej poduszce/legowisku. Juz sie do tego przyzwyczaila do tego stopnia, ze gdy widzi wieczorem, jak zaslaniam zaslony i zakluczam drzwi sama wstaje i idzie do klatki. Dostaje wtedy buziaka i pieszczoty na dobranoc (wczesniej przykrywalam ja jej kocykiem z rodzinnego domu, teraz jest jednak na to za cieplo).
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez ofilka 20 lip 2010, o 14:14

Moje futerko w dzień śpi gdzie popadnie. Jest jej ciągle gorąco, więc zwala się swym ciężarem wszędzie gdzie jest chłodno. W nocy śpi koło łóżka, wygrzebała sobie kawałek betonu spod dywanu i uparcie próbuje się na nim zmieścić jak największą częścią ciała. Dziwnym trafem jednak gdy nad ranem się budzę, zamiast mojej maskotki, przytulam coś dużo bardziej puszystego... Kalutek nad ranem delikatnie zabiera mi misia i kładzie się wzdłuż mnie, wpychając mi pysk pod głowę.
Nie mam nic przeciwko, lubię jej dodatkowe funkcje grzewcze :D
zabójcze dźwięki http://www.arshenic.pl
Avatar użytkownika
ofilka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 16:26
Imię psa: Kali
Rasa psa: germański oprawca

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez rita 7 sie 2010, o 12:45

Moja Rita do ok. 2 w nocy śpi pod swoim kocykiem, ale potem to już wyrko Pana górą :D
Avatar użytkownika
rita
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 sie 2010, o 10:12
Lokalizacja: Poznań
Imię psa: Rita
Rasa psa: Beagle

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Misiu12 26 sie 2010, o 15:24

Jak miałam jeszcze Łatka to był nauczony, że się nie śpi w łóżku ze mną, tylko obok. On nie miał żadnego legowiska ani nic - dwa kocyki, żeby było mięciutko, małą poduszeczkę miękką, zabawki obok i tak spał ;)
Misiu12
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 15:03
Imię psa: Łatek
Rasa psa: owczarek niemiecki/wyżeł

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez toskara 28 sie 2010, o 18:59

Moja Tosia śpi gdzie chce ... w kojcu , na swojej ławeczce , fotelach i oczywiście w moim łóżku. Ale w ciągu dnia najbardziej lubi spać na parapecie .. ;P
toskara
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2010, o 18:25
Imię psa: Tosia
Rasa psa: West highland white terrier

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez Gaia 11 wrz 2010, o 19:00

mam wrażenie, że mój Haker ma wygodniejsze legowisko niż ja łóżko..wygląda ono tak: http://www.e-karma.pl/product-pol-482-L ... oban-.html i mój psiak w życiu nigdzie indziej nie będzie spać, ale oczywiście przez jakiś czas też musiałam go uczyć, żeby nie wchodził na moje łóżko
Gaia
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 lip 2010, o 17:12
Imię psa: Haker
Rasa psa: labrador

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez degie 5 paź 2010, o 08:09

mam psiaka dopiero tydzień ale od początku zakaz wchodzenia na kanapy i łóżka. Nauczyła się w dwie noce. Fakt, że jest malutka i tak by nie dała rady, ale zasady muszą być jasne. Może być na kolanach, gdy siedzimy, ale nie może wchodzić na kanapę. Zmieniliśmy jej położenie legowiska. Miała na przedpokoju, ale w nocy przechodziła do pokoju córki i spała przy łóżku. Więc na stałe ma teraz legowisko w pokoju córki, przy łóżku.
degie
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 wrz 2010, o 08:05
Lokalizacja: Grudziądz
Imię psa: Kropka
Rasa psa: maltańczyk

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez tropka 10 lis 2010, o 10:29

Moje sierściuszki mają swoje legowiska (plastikowe i do tego materacyki. Bardzo wygodne i praktyczne. Mam je już ok 5 lat i tylko wymieniam materace a ostatnio zamiast w zoologu to kupiłam w sklepie ogrodniczym jako poduszki do leżaka :) no i mają dwa posłania a zawsze śpią w jednym. no i oczywiście nieoficjalnie łóżeczko - jeśli myślą że nikt nie widzi :lol:
tropka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 lis 2010, o 06:50
Imię psa: tropek,tofi
Rasa psa: pontier,mieszaniec

Re: Gdzie śpią wasze psiaki?

Postprzez degie 19 gru 2010, o 21:33

Uaktualnię. Legowisko Kropka ma na przedpokoju, ale śpi często także przy drzwiach, na butach, wygląda to mniej więcej tak:

Obrazek
degie
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 wrz 2010, o 08:05
Lokalizacja: Grudziądz
Imię psa: Kropka
Rasa psa: maltańczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron