Strach przed psem ze schroniska... (oddzielone)

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez bjossa 31 sty 2008, o 22:07

super kudłacz :lol:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Diana S 1 lut 2008, o 14:04

No, no, no jaka piekna mordeczka Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Jadzia1 1 lut 2008, o 15:18

Kasiu jesteś Wielka pieskek jest piękny.Powodzenia :lol:
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Postprzez Ewka 1 lut 2008, o 18:04

Kudłaty przystojniak :):)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez kasia61 1 lut 2008, o 20:55

No kudłacz z niego całkowity,,,,, hahahaha szczególnie fajnie wygląda po mizianiu, jak mu sierść na głowie sterczy niczym lwia grzywa.... Ale trzeba ją podciąć żeby usunąć kołtuny, jejku jak on będzie wyglądał.... Teraz sierść dodaje mu trochę "ciała" a po fryzjerze zostanie duży przecinek hahahaha.
kasia
kasia61
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 18:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Diana S 1 lut 2008, o 22:58

Za to będzie jak nowy... 8)
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez lilith_kaska 2 lut 2008, o 11:29

Obiegowa opinia jest taka, że w schronisku są 'kundle' a od właściciela 'rasowe' :roll: No bo lepiej na pytanie : jakiego masz psa? odpowiedzieć np. labradora niż kundla :roll: niestety takie jest pojmowanie społeczeństwa..

No to ja mialam takiego problema. W ogloszeniu znalazlam oddam szczeniaki doga niemieckiego...no to na drugi dzien tam pojechalam. I co sie okazalo? To nie byl dog..bardziej jak owczarek wygladal...wlasciciele powiedzieli ze ojciec dog a mama owczarek...Ale im moja DodZa starsza tym bardziej nie wiem skad sie wziela? I tak chcialam miec rasowego,a nie mam...jest kundel! I boli mnie to bo nie moge powiedziec ze jest rasowa...a wszystko przez ludzi, ktorzy wlasnie twierdza ze kundelki sa gorsze...Pzrepraszam ze z takim tematem tu wskoczylam...Prosze o laskawy wymiar kary :lol:
Avatar użytkownika
lilith_kaska
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 273
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 13:13
Lokalizacja: Rydułtowy, woj.śląskie
Imię psa: Kambodża
Rasa psa: wilczarz miniaturka ;D

Postprzez HOFI 2 lut 2008, o 12:08

Ja kilka lat temu wziełam pieska ze schroniska Sare..
Tak bardzo chcialam miec pieska ,że przed rodzicami to zrobiłam..poprostu przyszłam do domu z psem ... Szczerze to był to typowy kundelek ze schroniska ..zaniedbany,chudy ...ale tak mi go bylo szkoda,że właśnie jego wziełam :!: Rodzice jak go zobaczyli to przeżegnali sie :roll:
A juz nie wspomne o sasiadach!!! Widzialam jak sie podsmiewali jaki on biedny,wychudzony ...no i kazdy mowil ze to tylko zwykly kundel :!:
Ale po czasie doszedl do siebie ,waga urosla,siersc nabrala blasku i sie dziwili jaki ten pies ladny i czy to ten sam kundel co wzielam ze schroniska :!:
Ja tam bylam zadowolona ,ze mam psa i nie patrzylam na to czy jest kundlem ,czy jakis rasowy :!:Teraz też miała bym kundelka (i nie plakala bym z tego powodu wogole) bo rasowe troszke kosztuja i nie kazdego stać !! Ale dzieki rodzicom ktorzy dorzucili częśc pieniążków moglam pozwolić sobie na rasowego ...dla mnie rasowy czy kundelek to i tak kocham!!
:D :D
ObrazekObrazekObrazek
HOFI
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26 sty 2008, o 11:28
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Diana S 2 lut 2008, o 15:49

Kasiu masz rację o czym napisałaś....Obrazek

Ja juz nieraz się spotkalam z tego typu reakcjami ze strony ludzi...

Masz kundelka to co tu duzo gadac o takim psie...Obrazek

Ale wiesz co mi się wydaje, że jest to tylko i wyłącznie problem tych ludzi którzy tak mówia...

Kiedy ja bym przygarnęła psinkę ze schroniska byłabym z tego psa tak dumna, że obnosiłabym się z tym co za wspaniały pies mi się trafił...Obrazek

A co do ludzi to miałabym ich opinie i zdanie głeboko w....Obrazek

HOFI
dzieki rodzicom ktorzy dorzucili częśc pieniążków moglam pozwolić sobie na rasowego ...


Czy mogłabym spytać o nazwe hodowli twojej pięknej panny....Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Gość 3 lut 2008, o 00:09

Nie zgadzam się z tym że schroniskowe są gorsze. G..... prawda!! To właśnie one za własny dom oddaja nam całe serce i kochają całym sobą. Codziennie budzimy się widząc szeroki uśmiech na pysku. Ponadto te psy są bardzo wierne i oddane. Owszem potrzebuja dużo czułości ponieważ ktos je skrzywdził, ale pomimo wszystko mają w sobie taką ogromną nadzieję,bo znalazł się ktoś kto pokochał bezinteresownie i tak po prostu.
Gość
 

Postprzez Diana S 3 lut 2008, o 13:43

Anonymous napisał(a):Nie zgadzam się z tym że schroniskowe są gorsze. G..... prawda!! To właśnie one za własny dom oddaja nam całe serce i kochają całym sobą. Codziennie budzimy się widząc szeroki uśmiech na pysku. Ponadto te psy są bardzo wierne i oddane. Owszem potrzebuja dużo czułości ponieważ ktos je skrzywdził, ale pomimo wszystko mają w sobie taką ogromną nadzieję,bo znalazł się ktoś kto pokochał bezinteresownie i tak po prostu.


Jak najbardziej jestem za....Obrazek.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Raptus i my

Postprzez Kasia611 3 lut 2008, o 16:56

Także sie zgadzam ze zdaniem ze psy ze schronu nie są gorsze od tych rodowodowych. A kundle są kochane.... nasz Raptus powoli dochodzi do siebie choć do całkowitego zaufania jeszcze daleka droga przed nami. Na razie wiem ze nie toleruje żadnego psa na spacerze. Juz nawet z daleka widząc On-ka warczy, a później piszczy. Nie wiemy co to oznacza, czy boi sie psów, czy tęskni do nich. W domu przeważnie śpi, nie chce ostatnio nam jeść... gotowana z warzywami i mięskiem kasza mu nie smakuje, więc zamiennie dostaje suchą karmę. Uwielbia za to biały ser/ Ja też jestem zadowolona z niego, ale mam jeszcze mieszane odczucia, czy psina nas zaaprobuje. Powiem Wam czytałam wczoraj posty na dogomani na temat agresji psów ze schroniska i nie przeczę ze mnie niektóre wypowiedzi zaniepokoiły. Ale na razie nie staram sie myśleć co będzie później. NO chociaż nasza psina zaczyna pokazywać powoli charakterek... wczoraj zawarczał na znajomych którzy przyszli, a dzisiaj na mnie nie wiem czemu. Fakt to był tylko cichy warkot :) ale jednak. I tak doszłam do wniosku ze chodzenie po forach o psach nie zawsze jest korzystne, dla mnie bynajmniej bo zasiało we mnie niepokój , co będzie dalej?? Może wy macie doświadczenie w postępowaniu z psem ze schronu. Aż sie boje pomyśleć jak zareaguje we wtorek u fryzjera na kąpiel. Pozdrawiam. Dopisałam 1 w nazwie użytkownika bo zapomniałam sie zalogować i system nie chce przyjąć postu, Następnym razem sie poprawie:)
Kasia611
 

Postprzez HOFI 3 lut 2008, o 19:46

Diana S Brenda nie jest z hodowli :!:
Od prywatnych ludzi :D
ObrazekObrazekObrazek
HOFI
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26 sty 2008, o 11:28
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Asmax 3 lut 2008, o 19:54

HOFI napisał(a):Diana S Brenda nie jest z hodowli :!:
Od prywatnych ludzi :D


Czyli z pseoudohodowli :roll:
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez HOFI 3 lut 2008, o 19:59

hmmmm ... nie wiem jak to sie fachowo nazywa :roll:
Poprostu mieli suczke i dopuscili :D
Takie cos nazywa sie pseudo hodowlą :?: :?:
ObrazekObrazekObrazek
HOFI
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 86
Dołączył(a): 26 sty 2008, o 11:28
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints