co zrobić z psem

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Psiarka 3 lut 2009, o 10:27

Czyli nie masz problemu.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ninka95 7 lut 2009, o 21:50

Można powiedzieć, że byłam w podobnej sytuacji poistaszku, tylko mnie różniło to, że byłam bardzo mała i nie mogłam decydować o psie. Miałam kaukaza, suczkę, która była agresywna na podwórku, jednak na spacerze nie, ja mając 8 lat prowadzałam ją. Ona nie była na łańcuchu tylko w kojcu, i myślę że "agresja" była spowodowana rasą, a nie wychowaniem( chociaż muszę się przyznać, że z opowiadań rodziców wynika że nie mieli zbyt dużo czasu dla niej jak była szczeniakiem, ale była bardzo do nas przywiązana) Rodzice kupili ją jak się urodziłam :) . Myślę że w twojej sytuacji dobrze jest zacząć od wybudowania dużego kojca, w którym będzie buda. Zacznij z nim ćwiczenia podstawowe i dopiero później puszczaj go luzem kiedy zobaczysz że zdobyłeś jego zaufanie. Ja z moją suczką robiłam tak że chodziłam(biegałam) z nią na smyczy, aż się zmęczyła troszkę, wtedy ją puszczałam i się słuchała. Myślę że pracą można zdziałać cuda. :wink: Życzę powodzenia w wychowywaniu psiaka.

Co do kojca, to mogę ci poradzić, żeby buda stała na zewnątrz miał by przejście z kojca do bud, od razu więcej miejsca w kojcu;)) Kojec moje suczki to drewniany stelaż obity zwykłą siatką ogrodzeniową :wink: Sprawdza się, można powiedzieć, że przetrwał już 2 kadencje
Avatar użytkownika
Ninka95
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 17 sty 2009, o 21:15

;/

Postprzez daria 21 mar 2009, o 17:25

trzeba było sie najpierw zdecydowac czy bedziesz mogł/mogla zapewnic psu warunki bo z tego co wnioskuje to pied od poczatku byl na lancuchu. Może by tak ciebie przypiac na łańcuch na cale zycie ( to wtedy tez byłbyś/byłabys agresywna ) . Przez takich ludzi jak ty te biedne psiaki cierpią !!!!
daria
 

;/

Postprzez daria 21 mar 2009, o 17:26

aha i ja tez mam kaukaza i wiele innych zwierzat
daria
 

;/

Postprzez daria 21 mar 2009, o 17:28

wszystko zalezy od tego jak sie wychowie psa . I prosze nie kłocic sie ze mna bo mam 15 lat i pracuje w schronisku dla zwierzat jako wolontariuszka i znam zachowania zwierzat
daria
 

Postprzez Mati2616 21 mar 2009, o 19:11

Mogłabyś jak już piszesz posty co minutę, dać opcję Zmień ?? A nie pisać jednego pod drugim ??
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez Tęczova 21 mar 2009, o 19:12

Goście nie mają tej opcji :)
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Chita 30 mar 2009, o 11:10

tak czy siak wazne ze wlascicielka sunki chce cos z nia zrobic. zycze powodzenia
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Mati2616 30 mar 2009, o 21:48

Tęczova napisał(a):Goście nie mają tej opcji :)

Sorki :oops: Nie zauważyłem że to gość :oops:
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Poprzednia strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości

paw prints