pies czy Suka?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

dzieki

Postprzez Amstaff 13 lip 2005, o 17:56

Dzieki wam wszytkim , thanx czarnooka... napisze wam jak dostane pieska :)) wtedy sie spelni moje najwieksze marzenie miec PIESKA rasy GOLDEN RETRIEVER
Amstaff
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

--

Postprzez AMstafffffffff 13 lip 2005, o 22:22

Najpierw musze oddac mojego kotka... ale w bardzo dobre rrece... jak ktos z was kogos zna to NAPISZCIE mi . dowoz gratis :___))))___)))
jak go oddam to dostane Goldenka
nie cche oddawac mojego kotka ale musze...
AMstafffffffff
 

Postprzez gizmo.25 14 lip 2005, o 19:23

Jedna prośbę, jeżeli masz 10 lat NIE KUPUJ TAKIEJ RASY !!!!!!!! kup sobie Yorka. Dziecko kto będzie wychowywał tego psa? Oczywiście rodzice. Nie wyobrażam sobie 10 letniego dzieciaka z takim psiakiem na spacerze. Jeżeli rodzice Ci pozwolili i myślą że to Ty wychowasz go TO WSPÓŁCZUJĘ RODZICÓW.
NIEKTÓRZY PRÓBUJĄ CI PODPOWIADAĆ a czy zastanowili sie :evil: :evil: :evil: jak wygląda 40 kg samiec lub 30 kg samica na spacerku z dzieciakiem lub bez odpowiedniego wychowania, szkolenia itd. OPANUJCIE SIĘ.
Ja mam bestję i wiem co to dominacja, posłuszeństwo, karność i ile trzeba włożyć wysiłku (i tego fizycznego ) aby nie było nieszczęścia. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

wiem

Postprzez Amstaff 14 lip 2005, o 21:45

wiem gizmo wiem... nie cche Yorka bo duzy wplyw na kupno psa ma rozina...wszyscy powiedzieli ze jesli mam miec psa to mam kupic Goldena...moze i mam 10 lat ale mam 163cm i waze jakies 40 kg...
Amstaff
 

Postprzez ValdeQ 14 lip 2005, o 22:59

Hmmm... jeśli masz 10 lat - a to jest niej niż 13 - to powinienem dostać zgodę Twoich rodziców na uczestnictwo w forum.

Poproś ich o kontakt.

Przy rejestracji byłeś pytany o wiek...
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez cogar 15 lip 2005, o 06:27

Ale on się nie zarejestrował- cały czas jest tu jako gość.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Re: wiem

Postprzez gizmo.25 15 lip 2005, o 08:08

Amstaff napisał(a):wiem gizmo wiem... nie cche Yorka bo duzy wplyw na kupno psa ma rozina...wszyscy powiedzieli ze jesli mam miec psa to mam kupic Goldena...moze i mam 10 lat ale mam 163cm i waze jakies 40 kg...

Nie ma znaczenia ile ważysz i ile masz wzrostu (jak na 10 latka to 163 pozwala sądzić że rośnie nam koszykarz). Oprócz siły fizycznej również ważna jest siła psychiczna właściciela i WIEDZA na temat wychowania "trudnych ras". Nawet najmniejszy błąd w początkowym etapie wychowania może być niemożliwy do wyeliminowania w póżniejszym okresie, a pies rośnie i jest corac większy. Może panikuje i przesadzam ale wole dmuchać na zimne.
KUP GOLDENA. Nabierzesz wprawy i doświadczenia w wychowywaniu psiaka to następną rasą będzie Amstaff.
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Re: wiem

Postprzez cogar 15 lip 2005, o 10:04

gizmo.25 napisał(a):KUP GOLDENA. Nabierzesz wprawy i doświadczenia w wychowywaniu psiaka to następną rasą będzie Amstaff.


EEE... Gizmo chyba masz odrobinę nieświeże informacje- on już właśnie doszedł do wniosku, że kupi goldena :wink:
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

ha

Postprzez Amstaff 15 lip 2005, o 10:24

Gizmo ja Amstaff mam tylko taki login... :P ja bede mil goldena nie amstaffa... O tym ze bde mial goldena juz DAWNO...zadecydowalem :P


_-________________________



ValdeQ ja sie nie zarejestrowalem ... wiem nie wiem zbyt o co chodzi...
Amstaff
 

Postprzez AmstaFF 15 lip 2005, o 10:27

Za 2 i pol tygodnia sie zaczynam yprowadzac i najprawdopodobniej do konca wakacji bee mial GOLDEnKA :)) jak ja sie ciesze :)

_______________________________________

caly czas suzkam pieska :P
AmstaFF
 

Re: wiem

Postprzez gizmo.25 15 lip 2005, o 10:57

Cogar napisał(a):EEE... Gizmo chyba masz odrobinę nieświeże informacje- on już właśnie doszedł do wniosku, że kupi goldena :wink:

Może informacje są nieświeże ale gdybyś spróbował (troszeczkę troszeczkę) zrozumieć o czym pisze byłoby super. Nie interesuje mnie czy "Amstaff" kupi sobie Goldena czy jakąkolwiek "spokojną" rasę. Chce aby 10 letnie dzieci nie wychowywały bomby z opóźnionym zapłonem. Czy chciałbyś spotkać sie na spacerze z np. moję bestją, która idzie na smyczy z 10 letnim dzieckiem.
Boże uchowaj w całości Twojego Cogar-a.
Może teraz jest troszkę jaśniej. Jeżeli nie to sorki nie będę sie rozpisywał.

Niech żyją "Psy mordercy" :wink:
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Postprzez 'amstaff' 15 lip 2005, o 15:29

zmiana planow ziomxki, bede mial Sheltie na 100000000000000000000000000% , I nie suk tylko PSA ...i nie z gieldy tylko pod koniec sierpnia rodowodoego zdrowego odrobaczonego i wychowanego...bede mial tez za darmo tresure...ja to mam zawsze szczescie ;]
'amstaff'
 

Postprzez ciemnooka 15 lip 2005, o 16:57

a skad ta nagla zmiana rasy :?:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez Asiek 15 lip 2005, o 18:19

Eh..moja Lessie miało to samo. Podgryzała nogi od stoło. Szczególnie przypadły jej 2 pierwsze...teraz stół służy jej jako drapaczka :)
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez Amstaff 15 lip 2005, o 18:20

wiesz jola , znajomosci sie ma :P
Amstaff
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints