Co myślicie o kupnie psa na giełdzie?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

:(

Postprzez Amstaff 13 lip 2005, o 15:25

ja musze kupic psa na gieldzie... moi rodzcie kiupili dosc drogi domek i teraz kasy na Goldenka...nie ma... z tego co wiem to kosztuja 1600 zł...wiec musze na gieldzie... jak ktos z was zna kogos kto sprzedaje Goldenki bardzo tanio we wroclawiu lub w okolicy to bardzo prosze...zeby napisali na GG (5890907) lub sms-a (886253291) rodzice sie zgodzili na psa :)))))))))) na Goldena oczywiscie :)))))))))) a teraz pozostalo mi szukanie TANOCH OFERT
:evil:
Amstaff
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 13 lip 2005, o 15:46

A może mógłbyś wytłumaczyć rodzicom, że zaoszczędzą może teraz parę setek, a potem być może zapłacą o wiele więcej za leczenie i jeszcze będą się denerwować?
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez ciemnooka 13 lip 2005, o 15:53

tylko ze niestety na to czy szczenieta sprzedawane sa w sklepie czy "za szklem" nic nie mozna poradzic tak mi sie wydaje :roll: tak tylko sie zastanawiam co jest gorsze dla tych psow siedziec w tych pojemnikach czy byc na dworze w jakims koszu czy kartonie(nie wiem w czym je trzymaja) ;niestety sprzedaz taka byla i bedzie i szkoda mi tych psiakow ale taki ten dzisiejszy swiat ze kase robi sie na wszystkim nawet kosztem wlasnym :wink:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez jola 13 lip 2005, o 16:45

Dobra zrozumcie czleka dajmy pelen bagaz informacji na temat oco powinien pytac sprzedajacego .
Po pierwsze mozesz potargowac jest w POlsce bardzo duzo miotow wiec moglo sie przypchac i moga opuscic na cenach,a ze okres wakacyjny zaryzykuj to nic nie kosztuje a moze kupisz psa z papierami po calkiem niezlych rodzicach.
Badania na dysplazje to jest najwazniejsze u goldkow .
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez jola 14 lip 2005, o 00:22

Badnie USG serca .
Oczy
zapomnialam dopisac.
Jest strona www.goldenretriever.pl to sa ludzie od goldkow.
Zycze Powodzenia :D
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

moge czy nie ?

Postprzez Amstaff '' 14 lip 2005, o 09:05

to znowu jaaa mam pytanie jesli chodzi o kupno psa na gieldzie... Golden nie z gieldy jest podobno bardzo drogi wiec musze go kupic na gieldzie... lecz sie boje ze mi za kilka dni ZDECHNIE... czymamm go od razu po kupnie zawiesc do weterynarza na szczepienie i na przeglad ?? tak czy nie...??!! odpiszcie pls
Amstaff ''
 

Postprzez mwijatak 14 lip 2005, o 09:40

na giełdzie powinien być wet do którego możesz pójść z pieskiem i upewnić się, że psiak jest "na oko" zdrowy (w takim miejscu nie ma możliwości wykonania badań szczegółowych) jeśli nie , możesz umówić się ze sprzedawcą, że kupisz psa ale nie na giełdzie tylko później (możesz się spotkać z nim u weta) jak upewnisz się, że jest zdrowy
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

dziex

Postprzez Amstaff 14 lip 2005, o 10:48

dzieki mwijtak... juz sie nie moge doczekac :)))))))))00
Amstaff
 

Postprzez jola 14 lip 2005, o 11:40

Mozesz ze sprzedajacym dogadac sie ze przyjedziesz odebrac szczeniaka z domu od hodowcy bedziesz miec wtedy okazje do lukniecia na warunki i matke.
8) Wiosna na gieldzie w Lodzi byly rodowodowe Goldki po 850,- hodowca tlumaczyl to tym ze w miocie bylo 13 szczeniat .
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cogar 14 lip 2005, o 12:04

A jak to u Goldków i Labków jest, wszystkie szczeniaki w miocie dostają rodowód? Bo to w niektórych rasach chyba tak nie jest, co?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez jola 14 lip 2005, o 12:06

Nic z tego od 1998r albo cos mi sie z datami pomieszalo kazdy szczeniak w miocie dostaje metryke dzieki ktorej mozna wyrobic rodowod w ZK za jedyne 110,-pln :D
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez jola 14 lip 2005, o 12:07

Zapomnialam dodac ze dotyczy to wszystkich ras :!:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Jadzia 14 lip 2005, o 15:47

Jolu! Rodowód tyle nie kosztuje, chyba że, liczysz wszystkie opłaty, które się ponosi, kiedy się pierwszy raz zapisuje do Związku Kynologicznego :o
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez jola 14 lip 2005, o 20:40

Przeciez tych oplat nie mozna ominac o ile pamietam to placilam 154,-z ubezpieczeniem ,skladka i czyms jeszcze. :wink:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pauline_g 24 lip 2005, o 16:45

nie mam nic przeciwko kundelkom - moja kolezanka kupiła cudo foxa - z rodowodem - po tem okazało się że szczeniak był tak strasznie zarobaczony i chory że zdech po miesiącu . prawdopodobnie rodowud był podrobiany!!! chociaż nie przeczę że mozna spodkać tam przyjaciela swojego życia - jak chcesz koundelka i chcesz mnieć pewność to wybierz się do schroniska tam znajddzeszto co szukasz i bedzie pewność że jest zdrowy!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints