Co robić??

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Co robić??

Postprzez Anna51 24 wrz 2011, o 19:35

4-5 09 przybłąkał się labrador- biszkopt do mojej wsi. Trafił nie do mnie ,bo moje dwa psy odgoniły go od bramy ,ale do sąsiadów ,a Ci uwiązali go na 3metrowy łańcuch (zgodnie z ustawą)i do budy. Obdzwoniłam schroniska w Trójmieście, dałam ogłoszenia w Anonsach i w Trójmieście . Nikt go nie szuka . Aż dziwne, bo pies ok .2-3 lata zadbany z ładną obrożą, reagujący na podstawowe komendy. Jest już u nich 3 tyg. czasami go puszczają i biega z dziećmi ,bawi się, ale potem znowu łańcuch. Już nawet nie szczeka ,bo przez 2 tyg. ciągle szczekał.Problem też w tym ,że on nie ma wody i mocno chudnie. Jest strasznie głodny. Nie wiem jak ,co i ile dają mu jeść. Raz podglądnęłam jakąś wodę z całymi ziemniakami. Od dwóch dni podsuwam mu trochę jedzenia jak jest na luzie ,ale nie mogę otwarcie reagować,chociaż wściekam się za płotem, bo jak to na wsi pilnuj swojego nosa.Nie mam pozytywnej wizji jak skończy się jego los. Poprzedni pies też z łapanki szczekał szczekał za stodołą i nagle przestał. Może coś mi doradzicie. Ja mimo wszystko szukam dla niego opiekuna. Może ktoś chciałby się nim zaopiekować. Labradory potrzebują bliskości człowieka ,a nie łańcuch choćby najdłuższego.Help!
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Co robić??

Postprzez Anna51 27 wrz 2011, o 21:56

Witam! Ponieważ zero postów, to domyślam się,ze nikt nie wie co mi poradzić. Trudno .
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co robić??

Postprzez miki 1 sie 2016, o 11:20

Niestety taki jest los porzuconych zwierzątek :( Nie da się każdego uratować, a tam takie warunki... :(
Brak motywcji do ćwiczeń? Lepiej dowiedz się jakie tabletki na odchudzanie w aptece
miki
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 09:45
Imię psa: Merlin
Rasa psa: kundel


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints
cron