Błagam Pomóżcie !Co to za choróbsko ?

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Błagam Pomóżcie !Co to za choróbsko ?

Postprzez Gosia! 27 wrz 2011, o 19:41

Zaczęło się z pół roku temu ,na całym ciele Sisi pojawiły się czarne plamy rozrastały się jak grzyby ! Wet powiedział ze to nic takiego że musiała się gdzieś dotknąć i po prostu albo zostanie albo zejdzie . Po jakiś 2 tygodniach w miejscach plam Zaczęły jej wypadać włosy i drapała się jak szalona ! Byłam przerażona , Poszliśmy do weta a on dał psu zastrzyk kazał przyjść po 2 -3 dniach i tak chyba przez 2-3tygodnie .Płaciliśmy po 50 zł a to nic nie dawało . pies wciąż się drapał , pojechaliśmy do innego miasta do dobrej kliniki jeździliśmy na zastrzyki przez miesiąc . Na leczenie u nas i tam w klinice wydaliśmy koło 1000 zł . Był stop ,Ale za szybko się cieszyliśmy .Bo kilku tygodniach Pies znowu się zaczął drapać ale teraz doszło do tego jeszcze walenie łepkiem o ziemie ! O zapomniałabym do tego wszystkiego jeszcze ropiejące uszy ! Nie wiem co mam robić nie mam pieniedzy na takie wydatki a nikt nie umie nam powiedzieć co jej jest .Pies przez 2 dni sie bawi cieszy a potem znowu noc idzie na stratę bo pies sie drapie i piszczy .żal mi jej :cry: Prosze pomóżcie Jesteście moją ostatnia nadzieją .
"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy"
Avatar użytkownika
Gosia!
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 16 maja 2010, o 14:22
Imię psa: Sisi
Rasa psa: Shih-tzu

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Błagam Pomóżcie !Co to za choróbsko ?

Postprzez Anna51 27 wrz 2011, o 22:04

Witam! Nie jestem wet,ale laborantka bakteriologiczną. Co mi przychodzi do głowy. Czy wet. zrobił psu wymaz z miejsc zmienionych na skórze? Pewnie nie. Teraz jeżeli możesz to zrób wymaz z ucha( laboratorium bakteriologiczne powie Ci co i jak trzeba zrobić.Może to być jakaś infekcja bakteryjna ,a trzepanie łepkiem to reakcja na ból. Każdy chyba pamięta zapalenie ucha -makabra!! :(
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błagam Pomóżcie !Co to za choróbsko ?

Postprzez Anna51 2 paź 2011, o 22:08

Gosiu napisałaś do mnie . Cena zależy od pracowni i tego co w wymazie się wyhoduje. Jeżeli są bakterie to robi się antybiogram czyli na co bakterie są wrażliwe czyli jaki lek trzeba podać. Sam wymaz nie jest bardzo drogi.Myślę ,że w granicach 100zł. ale lepiej zadzwonić i się upewnić.Zresztą wet .powinien Wam pobrać taki wymaz, żeby nie było zanieczyszczeń. powodzenia
Avatar użytkownika
Anna51
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błagam Pomóżcie !Co to za choróbsko ?

Postprzez maryna13 21 lut 2012, o 19:13

maryna13
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 19:35
Imię psa: nubi
Rasa psa: mieszaniec


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints