Ratunku!!!!! ;(;(;(;( Błagam i Pomoc!!!!

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Ratunku!!!!! ;(;(;(;( Błagam i Pomoc!!!!

Postprzez Punia 27 gru 2011, o 23:58

Witam. Posiadam pekińczyka wabi się Punia jest to suczka. 2 miesiące temu miała cieczkę nie przypilnowałem ją i zaszła w ciąży z jamnikiem. Przed wczoraj stan Puni troszkę się pogorszył ale nie zwracałem zbytnio na to uwagi. Wczoraj Punia nic nie jadła tylko piła stwierdziłem że będzie rodzić. o 11 wieczór Punia wymiotowała wydobywał się zielono-czarny śluz z pochwy. O 12 wieczór sprawdziłem stan Puni, przyjmowała postawę jak by chciała zrobić kupę ale sądziłem że urodzi rano więc poszedłem spać. Rano Punia była bardzo słaba 0 reakcji na głaszczenie nic, leżała i tyle więc postanowiłem pojechać dziś z nią do weterynarza. Zrobioną jej USG jak się okazało w macicy nic ma!! Pani weterynarz sprawdziła pochwę i powiedziała że ona musiała już urodzić. Dostała zastrzyki 3 strzykawki elektrolitu i jeszcze 3 inne. Po pewnym czasie Punia nabrała ochoty do życia!!! Lecz gdy przyjechałem do domu Punia powąchała koszulę na której w nocy leżała i poszła leżeć na łóżko była bardzo przybita do tej pory cały czas leży lecz teraz je, pije. Ale nagle serduszko bardzo szybko zaczęło jej bić nie wiem co się dzieje bardzo szybko oddycha na 1s ma 3 uderzenia bardzo się o nią martwię bo bardzo się z nią zżyłem ;( I mam takie pytanie czy Punia mogła zjeść swoje szczeniątka bo nigdzie ich nie ma ;/ czy gdzieś je schowała???? Ale bardzo pomóżcie mi z tym serduszkiem co się jej dzieje???????????????? ;(;( Błagam!
Punia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 23:27
Imię psa: Punia
Rasa psa: Pekińczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ratunku!!!!! ;(;(;(;( Błagam i Pomoc!!!!

Postprzez Cała Ona * 29 gru 2011, o 14:17

Bardzo dziwna sprawa... :ojej: ja na Twoim miejscu poszłabym jednak jeszcze jak najszybciej poprostu do innego weta!!!! Czy sunia wogóle była w ciąży? pOdczas niej była pod kontrolą weta? Były robione usg itd.? Wszystko było ok ? Może sunia wogóle nie urodziła tylko była to ciąża urojona?!

Co do serduszka-idz do weta na ktg. Nie mówiłeś nic wetowi o tym serduszku?
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51

Re: Ratunku!!!!! ;(;(;(;( Błagam i Pomoc!!!!

Postprzez Gacek32 5 sty 2020, o 19:53

Pierwsze co mi przyszło na myśl to też ciąża urojona właśnie. Nigdy nie słyszałem aby suczka sprzątnęła własne dzieci, być może pies- jeśli masz go też w domu?
Gacek32
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lis 2019, o 00:17
Imię psa: Rudy, Cholerka, Tytan
Rasa psa: owczarek niemiecki, aussie


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints