STRACH

Na każdy temat, wypowiedzi nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

STRACH

Postprzez nattPL 20 lis 2012, o 18:13

Cześć, mam suczkę rasy West Highland White Terrier, która ma 6 lat, panicznie boi się petard, nie samych petard, ale strzałów, kiedy je słyszy, chowa się pod łóżko i trzęsie się jak galareta, co mam zrobić żeby to olewała, chociaż przestała się bać?
Proszę o pomoc! :(
Avatar użytkownika
nattPL
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 21:16
Imię psa: Tosia
Rasa psa: Westie

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: STRACH

Postprzez Cała Ona * 22 lis 2012, o 16:58

I przez te 6 lat boi się tak samo ???
Gdzie psiak ma SWOJE miejsce ??? Czy znajduje się ono w miejscu w którym jest w miarę spokojnie i cicho ???
Podczas wystrzałów możesz spróbowac puścic głośniej muzyke, tak aby zagłuszała huk petard.
Na pewno NIE WOLNO psa wtedy uspokojac i głaskac. Olac i nie zwracac uwagi.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51

Re: STRACH

Postprzez britt 3 gru 2012, o 16:47

Mój pies też tak reaguje na petardy. Zawsze przed sylwestrem kupuję u weta jakieś uspakajające kropelki i pies jest grzeczny. Wiem, że to nie jest rozwiązanie, ale nie wiem co robić a boję się że dostanie zawału ze strachu

________________
lokaty terminowe sprawdź ofertę
britt
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 10:37

Re: STRACH

Postprzez Cała Ona * 8 gru 2012, o 16:19

britt napisał(a):Mój pies też tak reaguje na petardy. Zawsze przed sylwestrem kupuję u weta jakieś uspakajające kropelki i pies jest grzeczny. Wiem, że to nie jest rozwiązanie, ale nie wiem co robić a boję się że dostanie zawału ze strachu

________________
lokaty terminowe sprawdź ofertę


A jak działają te kropelki ??? Tzn.jak pies po nich się zachowuje ??? Czy zachowuje się normalnie i nie zwraca uwagi na wystrzały???
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51

Re: STRACH

Postprzez ikai 23 sty 2013, o 00:44

A mój pies jak słyszy wystrzały to tylko zaczyna szikać czegoś jakby to w domu siędziało, ale nie jest przestraszony wręcz śmiesznie wygląda :D
ikai
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 18:44
Imię psa: Maful
Rasa psa: Labrador


Powrót do Psie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints