Kupię psa obronnego...

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Vectra 27 maja 2006, o 20:42

Czlowiek ktory byl zleceniodawca, kazal nam zajc psy na poczet dlugu, by sie juz nie meczyly. To taki pozytywny przyklad na koniec...


bardzo pozytywny :D :D :D jestem pod wrażenia pomysłu zleceniodawcy :D :D :D :D :D :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez dcrow 27 maja 2006, o 20:44

Wrazliwosc na krzywde innych istot, ot co...
Avatar użytkownika
dcrow
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 22:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez burek 28 maja 2006, o 09:02

Pozytywnie,to byłoby wtedy,gdyby delikwent dostał wyrok,a dodatkowo dozywotni zakaz posiadania zwierząt.W niektórych krajach to działa.Jest do wegzekwowania,gdy dopracujemy się obowiazkowego chipowania psów.W Wejherowie zachipowano na koszt gminy i ściągalność podatku wzrosła,psy nie biegają luzem po osiedlach itp.Gminie sie opłaciło,psom też.W Krakowie ściągalność podatku to ok.20% i nie płaca nawet członkowie ZK.
To lokalne władze decydują o tym jak się psom żyje (funkcjonowanie schronisk,sterylizacje,miejsca wybiegów ewent bezsmyczowe godziny w parkach,kagańce itp itd).Tylko, że jak sa wybory,to idzie 40% a reszta narzeka.
Avatar użytkownika
burek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 80
Dołączył(a): 30 gru 2005, o 18:38

Postprzez Tinus 28 maja 2006, o 17:00

Furiat i pies obronny.. :? .. życzę powodzenia!!
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Postprzez Vectra 28 maja 2006, o 23:42

burek napisał(a):Pozytywnie,to byłoby wtedy,gdyby delikwent dostał wyrok,a dodatkowo dozywotni zakaz posiadania zwierząt.W niektórych krajach to działa.Jest do wegzekwowania,gdy dopracujemy się obowiazkowego chipowania psów.W Wejherowie zachipowano na koszt gminy i ściągalność podatku wzrosła,psy nie biegają luzem po osiedlach itp.Gminie sie opłaciło,psom też.W Krakowie ściągalność podatku to ok.20% i nie płaca nawet członkowie ZK.
To lokalne władze decydują o tym jak się psom żyje (funkcjonowanie schronisk,sterylizacje,miejsca wybiegów ewent bezsmyczowe godziny w parkach,kagańce itp itd).Tylko, że jak sa wybory,to idzie 40% a reszta narzeka.


Ja wiem że tak POWINNO być , ale nie jest i chyba długo niestety nie będzie.
Mi udało się posadzić delikwenta który znęcał się nad psami które zabrałam od niego.To była długa droga , ale gdyby nie inne okoliczności ciążące na nim za psy by w pasiaki nie poszedł.Takie mamy prawo beznadziejne :evil: :evil: :evil:

Dlatego zawsze jestem pełna podziwu dla ludzi którzy wykazują maleńką inicjatywe do poprawu losów zwierzaków i tym samym starają się karac tych "złych"
Obrazek
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 29 maja 2006, o 19:09

Jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany kupnem psa obronnego posiadam zdrowe i z dobrym charakterem buldogi amerykańskie 8 tygodniowe - oto mój kontakt tybusania@poczta.onet.pl
Gość
 

Postprzez Tomek 30 maja 2006, o 16:33

Ja natomiast prosze o kontakt w sprawie psa obronnego pod emailem tomek28sc@interia.pl
Tomek
 

Postprzez dcrow 7 cze 2006, o 11:39

Mam juz psa, tak wiec temat sie zdezaktualizowal... Rottweiller, z nieciekawa przeszloscia, bagazem zlych doswiadczen... Kochana psina, ktore trzeba stworzyc wspanialy dom!
Obrazek

poprawiłam zły link. Atena
To jak traktujesz istoty, ktorych dobrze traktowac nie musisz, swiadczy o tobie najlepiej...
Avatar użytkownika
dcrow
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 38
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 22:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Iwona26 7 cze 2006, o 13:18

Gratuluje pięknego psa i powodzenia :mrgreen:
Avatar użytkownika
Iwona26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 maja 2006, o 08:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Atena 7 cze 2006, o 14:19

tamat można już chyba zamknąć...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints