Rękodzieło dla bokseromaniaków i nie tylko :)

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Rękodzieło dla bokseromaniaków i nie tylko :)

Postprzez Elfa 17 gru 2011, o 10:24

Witajcie :)
Wykonuję na życzenie obrazy i obrazki z dowolnego zdjęcia (sama też mogę pomóc coś wybrać) haftem krzyżykowym oraz półkrzyżykowym lewo i prawoskrętnym na kanwie o dowolnej gęstości. Haftuję hobbystycznie od kilku lat, zlecenia wykonuję od 1,5 roku. Jestem otwarta na wszelkie pomysły i uwagi.
Dla tych, którzy nie wiedzą, o co chodzi, parę słów wyjaśnienia : gobeliny to obrazy wyszywane muliną na kanwach (bawełnianych tkaninach o różnej gęstości splotu). Obraz będzie tym bardziej realistyczny, im będzie gęstszy (im więcej krzyżyków na cm2) i większy. Można go powiesić w ramie lub za szkłem albo też naszyć na poduszkę/poszwę/koc. Można go prać i prasować, z upływem czasu nie blaknie ani się nie rozciąga. Te największe ważą nawet kilka kilogramów.

Teraz mam na sprzedarz obraz bokserki ze szczeniakami wykonany na kanwie z nadrukiem efektownym haftem półkrzyżykowym mulinami firm Ariadna i DMC. Wymiary: 25x34cm. Zdjęcie całej pracy i zbliżenie poniżej.
Polecam każdemu, kto chciałby zrobić bliskim oryginalny prezent na święta :D
Pozdrawiam.

Obrazek
Obrazek
Elfa
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 gru 2011, o 09:49

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints