Strona->Baza lekarzy wet., opinie, oceny, zapisy na wizyty

Poszukuję szczenięcia, sprzedam szczenięta, reklamy hodowli, usługi...

Moderator: Moderatorzy

Strona->Baza lekarzy wet., opinie, oceny, zapisy na wizyty

Postprzez Vetlike 24 paź 2016, o 14:58

Vetlike

http://www.vetlike.pl

https://www.facebook.com/VetlikePL/



Projekt jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Vetlike jest to darmowa platforma internetowa, na której użytkownicy mogą zapisywać się na wizyty weterynaryjne przez internet redukując kolejki, czas poświęcony na wizytę i koszty związane z procesem rezerwacji. Użytkownicy mogą również wyszukiwać najlepszych lekarzy weterynarii z całej Polski na podstawie opinii użytkowników naszej strony.

Zainteresowanych zapraszam do rejestracji dzięki czemu wyeliminujemy problem związany z szukaniem dobrego weterynarza w dowolnym regionie Polski.

Aktualnie jestem zainteresowany promocją Vetlike, żeby informacja o tym portalu dotarła do jak największej ilości opiekunów zwierząt i lekarzy weterynarii, a lajków na fb nie chcemy kupować. Potrzebuję rejestracji w naszym portalu żeby go „rozkręcić”. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, bardzo szybka - nie trzeba podawać wrażliwych danych.

Strona ponadto zastępuje programy weterynaryjne do zarządzania placówką i usługami lekarzy weterynarii. Dzięki byciu na Vetlike.pl lekarze promują swoje usługi i zwiększają ilość klientów. Na stronie planujemy przyczynić się istotnie do wsparcia potrzebujących zwierząt, schronisk czy inicjatyw dla zwierzaków.

Możliwości naszej platformy jest więcej (wymienione zostały w opisie na Facebookowym profilu).


Jeżeli Was zainteresuje to zapraszam serdecznie :)
Vetlike
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 11:59

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Strona->Baza lekarzy wet., opinie, oceny, zapisy na wizyty

Postprzez mery1998 20 maja 2021, o 13:19

Jeśli potrzebujesz responsywnej strony-wizytówki, albo zaawansowanego serwisu to zgłoście się po pomoc do firmy Gophery. Oni oferują tworzenie nowoczesnych stron internetowych oraz oni dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, by zrealizować wymagające projekty łącząc kompetencje środowiska IT z marketingową efektywnością.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Strona->Baza lekarzy wet., opinie, oceny, zapisy na wizyty

Postprzez jamnik 16 lis 2022, o 19:20

Kiedy już chcemy wręczać komuś wizytówki to ja jeszcze chcę dodać, że całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć także jakie wizytowniki z logo warto mieć. Ja takiego rodzaju rzeczy zamawiam bezpośrednio w https://reklamowegadzety.pl/c/wizytowniki i wiem, że to jest bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o gadżety reklamowe.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints