Moje inne pupilki (foto galeria)

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Berta 1 lut 2007, o 14:33

Śliczne zwierzęta. A te zdjęcia które wkleiła Atena, to najpiękniejsze zdjęcia kociaka, jakie widziałam od 5 dni.
Do serca przytul psa, na ręce weź kota, po głowie niech chodzi Ci chomik i udawaj że nie jesteś idiotą i nienawidzisz zwiarząt.
Avatar użytkownika
Berta
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 84
Dołączył(a): 31 sty 2007, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Dogga ;/ 1 lut 2007, o 15:53

Boźe jaki słodziutki koteczekObrazek
Obrazek
Jest rasowy :?:
Ostatnio edytowano 2 lut 2007, o 14:44 przez Dogga ;/, łącznie edytowano 1 raz
PoZdRaWiAm
"Pomyśl czasami o cierpieniu którego wolisz nie wiedzieć".
Wysterylizuj psa.
Bądź odpowiedzialnym właścicielem.
Avatar użytkownika
Dogga ;/
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 sty 2007, o 14:58
Lokalizacja: Halinów

Postprzez ShihTzu_Suzi 1 lut 2007, o 22:13

Nie moja kotka jak zresztą wszystkie w mojej okolicy są dachowcami,ale jak widać Lusia rodzi cudne kociaki :D Być może na wiosnę znowu pojawią się maluchy,więc wkleję foty :)
Avatar użytkownika
ShihTzu_Suzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 355
Dołączył(a): 29 gru 2006, o 12:30
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gaja75 2 lut 2007, o 10:37

Kociaki śliczniusie bo ich mama jest super... :D

Paulinko- twoje koniki wzbudziły nieopisany zachwyt u mojej córki (prawie 9l.). Od dawna marzy jej się własny konik niestety warunków u nas brak. Centrum miasta, blokowisko... i co najgorsze JA.
Konie uwielbiam ale z daleka. Miałam tego pecha, że na pierwszej lekcji koń poszedł w kłus po czym stanął dęba a mnie zrzucił na twardą murawę. Dalej już było tylko gorzej, złamanie ręki z przemieszczeniem kości, gips o wadze 5+2kg ciężarki i 6m. z głowy.
Więcej na konia nie wsiadłam a pogłaskać mogę tylko kuca.
:D

No i to by było na tyle mojej przygody z jazdą konną.

Dodam tylko, że stajnie nie posiadała nawet chusty opatrunkowej aby usztywnić rękę.
Gaja75
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 sty 2007, o 14:48

Postprzez Paulinka 2 lut 2007, o 14:32

Gaja75 napisał(a):
Paulinko- twoje koniki wzbudziły nieopisany zachwyt u mojej córki (prawie 9l.). Od dawna marzy jej się własny konik niestety warunków u nas brak. Centrum miasta, blokowisko... i co najgorsze JA.
Konie uwielbiam ale z daleka. Miałam tego pecha, że na pierwszej lekcji koń poszedł w kłus po czym stanął dęba a mnie zrzucił na twardą murawę. Dalej już było tylko gorzej, złamanie ręki z przemieszczeniem kości, gips o wadze 5+2kg ciężarki i 6m. z głowy.
Więcej na konia nie wsiadłam a pogłaskać mogę tylko kuca.
:D

No i to by było na tyle mojej przygody z jazdą konną.

Dodam tylko, że stajnie nie posiadała nawet chusty opatrunkowej aby usztywnić rękę.


Łoł! To co za kretyn (przepraszam, ale inaczej sie tego nie da nazwać) wsadził Ciebie jako osobe początkującą na takiego konia? :shock: :evil: Sama jeżdżę dość długo i już miałam taki przypadek z moją Śnieżką. Złamała by mi noge w metalowym ogrodzeniu... Noga sina jak zeszłam robiła się fioletowo zielona, ale nie odpuściłam sobie. Dzisiaj Śnieżka przy regularniej jeździe nie odstawiła by mi takiej akcji. Nie mówie że jest super, bo jak ma gługą przerwę to potrafi i stawać dęba i jeszcze inne...
Ale ta osoba która Cię wsadziła na tego konia musiała mieć nie równo pod sufitem!
Radzę spróbować ponownie w innej, lepszej stajni. Konie potrafią być naprawdę super.
Bardzo się cieszę że moje koniki się Wam podobają :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Gaja75 2 lut 2007, o 15:01

Twoje koniki są super i na tym poprzestanę...

Uwielbiam patrzeć na konie bo są takie dostojne ale nie ma mowy bym wsiadła jeszcze na niego.

To wydarzyło się parę ładnych lat temu a ja nadal przy koniu panikuje...
Gaja75
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 sty 2007, o 14:48

Postprzez Paulinka 2 lut 2007, o 15:16

Jak chcesz...
Ja mam taki charakter że prawie nigdy sie nie poddaje. Koń zrzucił mnie tyle razy że bym mogła napisac o tym powieść. Mało brakowało a by mnie raz zabił żeby nie mój brat, o nodze pisałam, miałam szrame na szyji też od konia i jeszcze parę innych rzeczy... Ale sie nie poddałam i nadal jeżdżę i jeszcze długa droga mnie czeka zanim spełnie swoje marzenia z końmi. Najpierw wykształcenie, dom, a potem konie...
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Gaja75 2 lut 2007, o 15:32

Podziwiam twoje zacięcie.
Widać, że konie to twoja pasja.
Niestety ja już teraz jestem w takim wieku... przemilczę jakim, że na konia na pewno nie wsiądę.
Niemniej jednak staram się ich tak bardzo nie bać by je głaskać... a z czasem może... :wink:
Gaja75
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 sty 2007, o 14:48

Postprzez szczotek 2 lut 2007, o 15:46

A ja czekam na swój pierwszy upadek.... ale tez mam taki charakter, że o ile sie nic poważnego nie stanie to będe jeździć dalej :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Paulinka 2 lut 2007, o 16:26

Ja sie nigdy nie poddaje... Nawet jak wiem ze to niebezpieczne.
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez szczotek 2 lut 2007, o 17:08

Paulinka napisał(a):Ja sie nigdy nie poddaje... Nawet jak wiem ze to niebezpieczne.


Tak jak i ja :D Małe kamikaze :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Paulinka 2 lut 2007, o 18:32

Hehe dokładnie :) Poddaje się tchÓrzę i przegrywam a ja nie lubie przegrywać więc sie mobilizuje do pracy. Konie kocham i coraz więcej się o nich uczę więc dla konia jak sie poddasz to tak jakbyś pokazał/ła mu ze on jest szefem. Konie człowieka traktują jako intruza w stadzie i trzeba im pokazać że jesteś przewodnikiem stada ;)
Jakoś tak to szlo ;)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Dogga ;/ 2 lut 2007, o 22:15

Paulinka napisał(a):Hehe dokładnie :) Poddaje się tchÓrzę i przegrywam a ja nie lubie przegrywać więc sie mobilizuje do pracy. Konie kocham i coraz więcej się o nich uczę więc dla konia jak sie poddasz to tak jakbyś pokazał/ła mu ze on jest szefem. Konie człowieka traktują jako intruza w stadzie i trzeba im pokazać że jesteś przewodnikiem stada ;)
Jakoś tak to szlo ;)

Widać, że dużo wiesz o koniach i jesteś ich prawdziwą miłośniczką :wink:
PoZdRaWiAm
"Pomyśl czasami o cierpieniu którego wolisz nie wiedzieć".
Wysterylizuj psa.
Bądź odpowiedzialnym właścicielem.
Avatar użytkownika
Dogga ;/
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 sty 2007, o 14:58
Lokalizacja: Halinów

Postprzez Paulinka 2 lut 2007, o 22:40

Dogga ;/ napisał(a):Widać, że dużo wiesz o koniach i jesteś ich prawdziwą miłośniczką :wink:

Dzięki :) Lata praktyki.
Kiedyś to ja sobie zamieszkam na jakimś odludziu, dookoła lasy, może jakieś jeziorko, kupie sobie kilka amstaffów, pitka, staffiora i haszczaka oraz kilka konisiów i będzieli mieli raj na ziemi... "Tylko ja i moja przestrzeń..."
Wtedy zajmę sie dogłębnym edukowaniem psychiki koni i psów w szczególności bulli :)
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Gaja75 3 lut 2007, o 01:12

Życzę powodzenia a przy twojej wytrwałości jestem pewna, że uda Ci się spełnić to marzenie.
Gaja75
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 sty 2007, o 14:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints