Jenot!!!

... i innego zwierza, od chomika do konika.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Doris 14 paź 2005, o 18:02

mysle ze Gustaw tez by bylo dosc gustowne :wink:
hmm.. jak sie zachowuje? jeszcze nie slyszalam zeby wydawal jakies dzwieki :lol: a czy przyjazny?- na tyle ze nie ucieka jak do niego podchodzisz, ale dotknac sie nie da...
no ogolnie nie zanosi sie na udomowienie tego dzikusa...
Doris
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 14 paź 2005, o 18:25

Kurczę, ja to bym się nie oparła pokusie... Tu jakiś smakołyk (no tak, ale co? mysz? brr), a przede wszystkim przyzwyczajałabym do swojej obecności. To i tak dobry znak, że cały czas jest u Ciebie, że gdzieś sobie nie poszedł. Może jednak coś z tego będzie? Powoli, powoli, jak się oswoi z Twoim widokiem, może będziesz mogła sobie pozwolić na jakiś kontakt.
Tylko, żeby tak wiedzieć na pewno, że on nie chory...
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Doris 14 paź 2005, o 18:34

mysle ze jesli bym go miala oswojic to w pierwszej kolejnosci do weta zeby go zaszczepil na wscieklizne :lol:
Doris
 

Jenoot

Postprzez kaja92@o2.pl 26 lip 2006, o 16:41

aaa jenoty są straszne , na ognisku straszyły mnie i moich znajomych :shock: :wink: , ale sie nie dalismy i przygasilismy ogien (ciagnie je do ogniaa) i sobie poszły . Moj kolega specjalizuje sie w jenotachi twierdzi ze db ze sie na nas nie rzucily(byly w duzym"stadzie") bo latem , nocą... jenoty łączące sie w "grupy" moga byc niebezpieczne ! nawet sarne mogą zabic !
kaja92@o2.pl
 

Postprzez kaylegh 19 lis 2006, o 14:12

Fiuu ... ale masz szczescie zawsze chcialam na zywo zobaczyc jenota ale mieszkam nie w zakresie wystepowania tego psowatego... Ale wilka widzialam wystarczy... i to byl jakis taki rudawy wilk...
kaylegh
 

Postprzez kaylegh 20 lis 2006, o 15:11

A tak w ogóle to mnie się wydaje że norka amerykańska nie jest spokrewniona z jenotem (źle coś chyba zrozumiałam czy co :D) ale ValdeQ może ci chodziło o to, że norka amerykańska przeszła introdukcję (tak jak jenot)?
kaylegh
 

Re: Jenot!!!

Postprzez zwierzetafuterkowe 10 gru 2010, o 13:27

Chyba na 100% nie chodziło tamtej osobie o pokrewieństwo pomiędzy jenotem a norką amerykańska. Jedno i drugie łączy to, że są hodowane dla futra.

Zapraszam na stronę PZHiPZF tam znajdziecie więcej informacji o hodowli tych zwierząt.

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych

oraz na stronę kwartalnika

Hodowca Zwierząt Futerkowych

Tam na pewno znajdziecie państwo wyczerpujące informacje.
zwierzetafuterkowe
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 gru 2010, o 13:11
Imię psa: Shrek
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Poprzednia strona

Powrót do Kącik kota

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints