Jak to z tymi psami w końcu jest??

Zdarzenia, historie i anegdoty, takie że pies by się uśmiał :)

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Atena 30 paź 2005, o 07:26

hehe swieta prawda :lol: czyli moral z tego taki - lepiej miec psa niz chlopa - nie ma sie chlopa - nie ma sie dzieci - i ma sie tylko psa :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 30 paź 2005, o 08:20

Po przeczytaniu dochodzę do wniosku, że niektóre punkty jakby mi się z czymś kojarzyły...Obrazek
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Asmax 18 lip 2007, o 07:20

Większość z was to płeć żeńska więc z kobiet raczej się w tym dziale nie zażartuje :D Pies Jest FAJNY ale facet potrzebny :wink:
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez violaa 4 sie 2008, o 21:18

Taki tekścik z „Balsamu dla duszy” mi się przypomniał:



Pewien mężczyzna napisał do właściciela hotelu, gdzie zamierzał spędzić wakacje:



„Ogromnie zależałoby mi, bym mógł zabrać ze sobą psa. Jest wypielęgnowany i bardzo posłuszny. Czy zechciałby pan zezwolić, by na noc pozostawał ze mną w pokoju?”



Właściciel hotelu odpisał:



„ Prowadzę hotel od wielu lat. Nigdy nie zdarzyło się, aby jakiś pies kradł ręczniki albo pościel, sztućce albo obrazy.

Nigdy tez nie musiałem eksmitować żadnego psa w samym środku nocy za pijaństwo lub naruszanie ciszy i nigdy żaden pies nie uciekł przed wystawieniem rachunku hotelowego.

Doprawdy, drogi panie, pański pies będzie mile widziany w moim hotelu. A jeśli zechce on ręczyć za pana, mile widziany będzie również pan.”
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

Postprzez Saszka 5 sie 2008, o 11:57

Super! Nie wiem tylko dlaczego jest tak mało przyjaznych dla psów hoteli, może by tak porozsyłać...
Avatar użytkownika
Saszka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 501
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Imię psa: Luksus, Dżaga

Postprzez Gość 31 sie 2008, o 22:25

Z tymi hotelami to wcale nie jest tak źle, nie wiem jak wasze doświadczenia, ale mi nie zdarzyło się jeszcze nie móc zabrać psa ze sobą do hotelu, czy pensjonatu. W niektórych hotelach można nawet dostać dla psa w ramach gościny zestaw powitalny tj. miseczki i próbki karmy.
Przecież to czysty interes, w Krakowie zapłaciliśmy w Sheratonie chyba ze 120 złotych za jednen nocleg dla Cogara.
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints