Czym się bawią pieski?

Zdarzenia, historie i anegdoty, takie że pies by się uśmiał :)

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Tinus 21 paź 2005, o 10:00

chyba nie.. narazie rezultat jest znakomity.. kiedy zabiera sie za rzucie buta, to przynajmniej nie biega jak szalona po domu i nie obija sie o sciany ( bo jakos nadal nie wie, w ktorym momencie zaczac hamowac :lol: ), a to dobrze, bo lekarz zabronil jej zachowywac sie gwaltownie, poniewaz ma jeszcze szwy na brzuszku. Poza tym jest ona dosc grzecznym psem i nie bierze sie za gryzienie czegos, czego nie dostanie z reki prosto do pycholka.. i mam nadzieje, ze sie to nie zmieni :D
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 21 paź 2005, o 12:37

Kaja mimo swojego młodego wieku ma na swoim koncie demolkę kilku zabawek. W tej chwili ostała jej się piłka tenisowa, kostka do żucia, rybka (mały pluszak ukradziony kotu) oraz sznur do przeciągania (podobno czyści zęby) a i tak najlepsze zabawki to te, których nie wolno niszczyć: kapcie pani lub pana, gazety leżące na wierzchu (ostatnio maniakalnie "czyta" program telewizyjny) a największą frajdę sprawia jej niszczenie butelek. TO JEST TO CO TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ :lol:

Natomiast Demek ma swojego osiołka (maskotka) już dobre 3 lata i nadal ślicznie się nim bawi, oczywiście w swojej kolekcji ma również piłkę i kość. Jednak posiadając dwa setery stwierdziłam, że te psy w genach mają miłość do butelek :mrgreen:
Ostatnio edytowano 14 lut 2009, o 22:49 przez mwijatak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez becia 21 paź 2005, o 14:34

Sonia bawi sie maskotkami i swoja smyczą , a misiu bawi sie swaja smyczą .ale to tylko na spacerach jest zabawa smyczą
kocham pieski
Avatar użytkownika
becia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 120
Dołączył(a): 3 paź 2005, o 02:36
Lokalizacja: Poznań

Postprzez patriss 31 paź 2005, o 10:06

moj piesek uwielbie "czytac" gazety :lol: tylko ze one potem nie nadaja sie do uzytku:/ oczywiscie lubi dzwonic z komorek i przelaczac kanaly w telewizorze swoim ulubionym pilotem:). zmienialam chyba z 4 razy obudowe telefonu...
Avatar użytkownika
patriss
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29 paź 2005, o 22:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Doda1211 31 paź 2005, o 15:48

mój też zabawki niszczy w tempie expresowym.
bawi się:
- szmatą zawiązaną w jeden wielki supeł,
- starym kapciem
- ma jedną piłkę, o dziwo wytrzymującą około 2 tygodni
- sznurami wszelkiego rodzaju
- wielkimi kartonami, które niszcy, a mnie pozostawia zaszczyt sprzątania :twisted:
- lubi wielkie konary znajdujące się w ogrodzie
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Red-PIT'ka&Pepsi 4 lis 2005, o 18:37

No cóż.... Pepsi na dzień dzisijeszy ma sznurek do przeciągania, który wcześniej był sznurkiem w kształcie ósemki, z jednej stronu miała piłeczkę tenisową, a na środku taki plastokowy bajer, żeby ósemka się nie rozwaliła... Ma jeszcze piłkę, nogawki od starych jeansów (bardzo je lubi), ringo... ee.... ona ma tego w każdym bądź razie ful. I moja starsi zawsze się wkurzają, bo zanoszą to do jej kojca na podwórku, a ona to spowrotem po całym podwórku roznosi...
Red-PIT'ka&Pepsi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 lis 2005, o 14:53

Postprzez Gość 29 lis 2005, o 11:42

Rocky nie jest oryginalny. Gryzie piłeczki tenisowe, patyki (bardzo często przeciąga patyk ze swoją mamą Sabą, co go bardzo raduje.) Lubi także butelki i wszystko go interesuje.
Gość
 

Postprzez Gość 29 lis 2005, o 18:54

Sorki ten gość do ja. Nie zalogowałam się. :oops:
Gość
 

Postprzez Basia_sz 29 lis 2005, o 19:19

Teraz też nie :rotfl:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez mwijatak 29 lis 2005, o 20:37

:rotfl: cosik komuś nie wyszło :mrgreen:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bernek 30 lis 2005, o 13:00

Wy to macie dobrze: piłeczki, maskotki, sznurki i supełki...
A mój od początku lubuje się w karczowaniu. Owszem - patyk też lubi pożuć, ale nie taki który dostanie, albo taki który leży na ziemi. Musi sobie sam wyrwać, a najlepiej cały krzak...
No i jeszcze moje lacie. Nie od żony czy dzieciaka, ale właśnie moje.
Avatar użytkownika
Bernek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 93
Dołączył(a): 11 wrz 2005, o 15:09
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Tyson 30 lis 2005, o 13:39

Tyson bawi się piłeczkami tenisowymi, gumowym ringo i patykami. Lubi też stać na bramce w piłce nożnej, ale najlepsza jest zabawa z innymi psami :wink:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Tyson
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 398
Dołączył(a): 29 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gość 25 lut 2006, o 18:43

Moja sunia za najlepszą zabawe uznaje kopanie dziur i rozdzieranie papaierowych chusteczek a to za tym to uwielbia piłki ma ich w domu całą kolekcje!!!
Gość
 

Postprzez Agaa.a 25 lut 2006, o 19:35

Hmmm ... Libra ma całą stertę zabawek. Niektóre przetrwały dłużej, inne krócej :roll: Ja mam takiego fioła, że jak idę do zoologicznego kupić pokarm dla rybek czy coś innego do akwa, albo wchodzę sobie popatrzeć tylko na rybki, to zawsze coś również wybiorę dla Libry :D jakąś piszczałkę, piłkę czy kostkę :lol: Niuńka bardzo się cieszy z przynoszonych prezentów i targa je prosto na swoje posłanko. Ma kilka ulubionych zabawek: piszczące udko ( które już na szczęście nie piszczy, ale jest całe ), piszczące mięsko i mikołaja którego znalazła pod choinką :) Ma też pełno piłeczek, kostek i innych piszczałek ... Futrzak również bardzo lubi bawić się swoimi piłeczkami i aportować. Na szczęście pomimo tego, że zostaje w domu sama to nic do tej pory nie zniszczyła ( tylko trochę nadgryzła drzwi ).
Ogólnie Libra bardzo lubi bawić się z nami. Zaczepia nochem, rzuca zabawkę pod nogi i zachęca do zabawy :) Często przynosi też kółeczko do przeciągania, bo to też jedna z jej ulubionych zabaw :D

Pozdrawiam !!
Aga&Libra.
ObrazekObrazek

MOJA LIBRUNIA :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Agaa.a
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 368
Dołączył(a): 12 gru 2005, o 15:44
Lokalizacja: Warszawa

niedobry "sweterek"

Postprzez aniaseter 27 lut 2006, o 19:01

uważacie że piszę coś dziwnego-sweterek? od kiedy mam swojego setera w domu (całkiem 9 m-cy) i poznałam jego temperament, to tak go właśnie nazywam. jak czytałam wasze wypowiedzi to doszłam do wniosku, że mam bardzo wyrobionego psiaka. on lubi się bawić dosłownie wszystkim co wymieniliście, a dodatkowo bardzo lubi pić piwo z moim chłopakiem. :D najśmieszniej jest zawsze, jak mój chłopak z takowym piwem w ręku zasypia, a sweterek poprostu delikatnie wyciąga od niego butelkę :D(delikatnie, żeby go oczywiście nie obudzić), przewraca sobie butelkę i najnormalniej w świecie "chleje". :D
Avatar użytkownika
aniaseter
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 27 lut 2006, o 17:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

paw prints