jaki pies - 9 godz. sam.

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Re: jaki pies - 9 godz. sam.

Postprzez karolina17 4 lut 2021, o 10:58

Gdy jesteś w pracy, a Twój pies sam w domu - zarezerwuj usługę wyprowadzanie psa na portalu http://www.pethomer.com :)


Pethomer to portal, gdzie znajdziesz opiekunów dla zwierząt z wielkim sercem, którzy zaopiekują się pieskiem, gdy jesteś w pracy lub wyjeżdżasz.
Znajdziesz kogoś, kto wyprowadzi psa na spacer, odwiedzi i nakarmi kotka, przenocuje kilka dni Twojego psiaka lub zajmie się nim przez cały dzień od rana do wieczora. Petsitter z PetHomer to prawdziwy miłośnik zwierząt, empatyczny, godny zaufania i cierpliwy.
karolina17
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 10:52
Imię psa: czaki
Rasa psa: york

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: jaki pies - 9 godz. sam.

Postprzez igloma 19 lip 2021, o 06:05

Moim pierwszym psem był Labrador, przekochane psy. Bardzo szybko się uczą, uwielbiają dzieci, towarzystwo. Rodzinny pies na wycieczki i wakacje. Tylko, że ja wybrałam go po charakterze (dużo czytałam zanim wzięłam). Charakter i temperament pasujący idealnie do mnie i mojego trybu życia. Moim drugim psem jest Golden. Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy, oprócz tego że Golden jest bardziej delikatniejszy. Obydwa psy to rzeczywiście żarłoki i trzeba uważać bo zjedzą jedzonko z chodzika z prędkością światła. Trzeba nad tym popracować i nauczyć komendy „zostaw”/„nie wolno”. Każdy pies potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu i zmęczenia psychicznego i fizycznego, trzeba poczytać i zastanowić się ile wy dacie rade poświecić czasu akurat Retrieverowi. No i jest jeszcze jeden „minus”- tendencja do dysplazji i otyłości. Trzeba dobrze suplementować i w okresie wzrostu dbać o te stawy, no i nie przekarmiać. Drugą rasą jaka mogłabym polecic jest terier brazylijski.
igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Re: jaki pies - 9 godz. sam.

Postprzez igloma 28 lip 2021, o 09:12

igloma
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 138
Dołączył(a): 29 kwi 2021, o 09:39
Imię psa: Ania
Rasa psa: pudel

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron