jak mozna zdobyc za darmo labladora?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Labrador

Postprzez Ktoś 7 maja 2007, o 14:23

Hej podobnie jak koleżanka szukam labradorka za darmo. Najlepiej 3-7 tygodniowego. Niestać mnie na jego kupno, poniewaz drogie jest utrzymanie które jedynie moge zapewnic psiakowi. Prosze o kontakt
Ktoś
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 7 maja 2007, o 15:11

:shock: "Ktosiu" - 3 tygodniowego :?: :?: :?:
Nawet 7 tygodniowy powinien jeszcze z matką przebywać.. :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez szczotek 7 maja 2007, o 16:00

Jeżeli nie stać cie na kupno psa to nie będzie cie stać również na inne niespodziewane wydatki. :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Anka92777 7 maja 2007, o 18:55

Siemka:) Ja nie chce nikogo pouczać, nie chce też, aby któraś z osób poszukujących labradorka za 100 zł poczuła się urażona, jednak każdy przed kupnem psa powinien się kilka razy zastanowić. Psa jest dziesięć razy łatwiej kupić niż potem znaleźć mu dom z odpowiednimi warunkami,zresztą oddawanie psa tylko i wyłącznie przez własną głupotę jest według mnie egoistyczne. Nie mówimy tutaj o małym yorku(zresztą i te trudno oddać)ale o dużym psie,na którego składają się proporcjonalnie większe wydatki. Co zrobicie kiedy nie będziecie posiadać środków na zakup karmy, czy szczepienia? Taki pies zbiednieje, zachoruje, a wtedy to pojawiają się już naprawdę znaczne kwoty związane z leczeniem.I co wtedy? Skąd wytrzaśniecie kilkaset złotych na leczenie podopiecznego? A może kolejny pies zagości w schronisku i zajmie kolejny pełen innych psów boks? Za leczenie takiego schorowanego psa można czasem przez miesiąc czy dwa wyżywić kilka innych małych psiaków, więc nie liczcie,że czeka go tam cudowne życie.Jeżeli czeka jakiekolwiek.Wiadomo,fajnie jest mieć psa.Dla wielu osób jest to marzenie,ale czy można usprawiedliwić cierpienie psa własnymi chęciami? Jeżeli tak bardzo chcecie mieć psa to może weźcie jakiegoś małego pieska ze schroniska.Tam czeka wiele biednych,wyczekujących kogoś kto je pokocha par wiernych, psich oczu, liczcie się ,że tak może skończyć labek, którego chcecie mieć kiedy zabraknie na jego utrzymanie.
Możesz kupić sobie psa,ale nigdy nie kupisz merdania jego ogona....
Avatar użytkownika
Anka92777
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Labrador

Postprzez Anka145 8 maja 2007, o 09:26

Ktoś napisał(a):Hej podobnie jak koleżanka szukam labradorka za darmo. Najlepiej 3-7 tygodniowego. Niestać mnie na jego kupno, poniewaz drogie jest utrzymanie które jedynie moge zapewnic psiakowi. Prosze o kontakt


:roll: na psach to widać że się nie znasz, 3 tyg. szczenie wzięte od matki może nie przeżyć, 7 tyg. to jeszcze za wcześnie...

Nie stac się na wydanie 1200 zł (za taka cene mozna juz kupic labka po rodzicach przebadanych)

a co z karmienie? miesieczne wyzywienie labka to koszt ok 200 zł.. w trakci wzorstu psa jeszcze droższe, bo labki jak i inne rasy ktore maja sklonność do dysplazju powinny przyjmowac rozne witaminy ktore rowniez sa drogie, poza tym jesli mieszkasz w bloku to szkraba w trakcie wzrostu nalezy wnosic po schodach... 3x dziennie 15 kg psa? Trzeba miec sile.. i duże chęcie...

a dlaczego labek? Bo słodki i modny? a może zdecydujesz sie na te labki, ktore są do oddania, bo poprzedni ich właściciele podobnie sądzili, a gdy pies pokazał zeby to won... :roll:

Powiem tak, jeśli nie stac Cię na zakup psa to nie stac Cie rowniez na jego wyzywienie... pieniądze można odłożyc i zakupic wymarzonego szczeniaka, a w trakcie odkładania dowiesz się jakie to jest kosztowne...

Anka yorka trudno oddać? 10 letniego owszem, ale młodego psa nawet do 5 lat nie.. :roll:
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Postprzez Anka92777 8 maja 2007, o 14:52

,,Anka yorka trudno oddać? 10 letniego owszem, ale młodego psa nawet do 5 lat nie.. :roll: "

To zależy co kto rozumie przez,,oddać".Można oddać byle gdzie i byle komu, a można oddać tak, żeby miał naprawdę dobre warunki.Znalezienie ludzi odpowiednich do zaopiekowania się psem może potrwać,ale to już zależy od tego jakie kryteria stawiamy nowym właścicielom.Wiadomo im bardziej nam zależy na szczęściu zwierzaka tym będą one wyższe.Zresztą oddawanie psa po 5, czy 10 latach jest....hmm.....chamskie.
Możesz kupić sobie psa,ale nigdy nie kupisz merdania jego ogona....
Avatar użytkownika
Anka92777
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Anka145 8 maja 2007, o 15:02

Anka92777 napisał(a):,,Anka yorka trudno oddać? 10 letniego owszem, ale młodego psa nawet do 5 lat nie.. :roll: "

To zależy co kto rozumie przez,,oddać".Można oddać byle gdzie i byle komu, a można oddać tak, żeby miał naprawdę dobre warunki.Znalezienie ludzi odpowiednich do zaopiekowania się psem może potrwać,ale to już zależy od tego jakie kryteria stawiamy nowym właścicielom.Wiadomo im bardziej nam zależy na szczęściu zwierzaka tym będą one wyższe.Zresztą oddawanie psa po 5, czy 10 latach jest....hmm.....chamskie.


Anka, ja wiem jak szuka sie psiakom domu i wierze w to ze dla yorka szybko idzie znalezc dobry dom... trudniej znalezc juz dom kundelkowi bo dla wielu ludzi nie jest atrakcyjny bo nie ma sie czym pochwalic... :roll: i w tym przypadku jest podobnie bo autorce obojetnie czy to bedzie golden czy shi tzu.. a to paradoksalan roznica charakterow.
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Postprzez Ania_Ś 9 maja 2007, o 16:23

A ja napisze że dużo osób zachowuje się jak dzieci. Tylko za darmo by chcieli :evil: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Ruselek 9 maja 2007, o 17:50

Tylko, że (wydaje mi się) ten temat zakładało dziecko... nikogo nie obrażając.
Ruselek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 123
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 21:35

Labrador

Postprzez Magdalena 27 maja 2007, o 14:08

Słuchajcie...mam problem ...niedawno ktoś ukradł i szczeniaka labradorka. Miał on 3 miesiące..Nazywał się Chelsea ...kupiłam go za 1500zł. Wiem że juz nigdy nie odzyskam Chelsea dlatego musze sie z tym pogodzić. Teraz juz nie ma mowy o kupnie drugiego labradora bo strasznie długo składałam na niego, więc jeżeli ktoś ma szczeniaki do oddania, nie ma warunków zeby ich zatrzymac.. Proszę o kontakt magda12lena@onet.eu lub nr gg 755619 ...:(
Magdalena
 

Postprzez ValdeQ 27 maja 2007, o 15:27

Labrador za 1500, powinien być rodowodowy, czyli ma tauaż lub mikroczip, dlaczego się poddawać?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez sandra 29 maja 2007, o 16:43

Ojej to naprawde musialas cierpiec po tym szczeniaku. Wiem bo sama stracilam pieska rasy owczarek niemiecki tylko on mial 4 latka. Mysle ,ze moze moglabym ci pomoc ,ale nie odrazu...Trzeba bedzie zaczekac az sie urodza...bo ja ich nie mam ale moja kuzynka...bedzie miala.
sandra
 

Postprzez Atena 29 maja 2007, o 19:00

sandra napisał(a):ale moja kuzynka...bedzie miala.

ooo, co ty nie powiesz - kuzynka będzie miała szczeniaczki :?: :shock: :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Re: Labrador

Postprzez sWeter 29 maja 2007, o 21:44

Ktoś napisał(a):Najlepiej 3-7 tygodniowego. Niestać mnie na jego kupno, poniewaz drogie jest utrzymanie które jedynie moge zapewnic psiakowi. Prosze o kontakt


Urzymanie labradora jest bardzo kosztowne. Pomyśl przez chwile czy chcesz wydawać na najtańszą karmę piątej jakości. Nie żal Ci psa? Po co ma się męczyć?
Avatar użytkownika
sWeter
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 126
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 12:12

Postprzez Basia_sz 30 maja 2007, o 08:36

No już nie przesadzajmy z tym "bardzo kosztownym" :roll:
Jest takie samo, jak każdego psa podobnej wielkości, którego karmisz dobrą karmą, szczepisz i odrobaczasz regularnie, szczotkujesz i pielęgnujesz jak należy 8) :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints
cron