Psiak na miarę możliwości :)

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez metafizyk 28 lut 2008, o 14:35

O tym, że owczarki niemieckie to cudowne psy nie trzeba mnie zapewniać :) Niestety w ich przypadku mamy problem z mówieniem jednym głosem :D Rodzina mojej wybranki ma owczarka radośnie biegającego po podwórzu i nijak Jej (wybranki) nie mogę namówić na wzięcie takiego do mieszkania.
Odnośnie laba, zastanawiam się jeszcze czy ten pies się faktycznie znacząco różni usposobieniem od goldena i czy prawdą jest, że wymaga więcej ruchu (tego oczywiście nie postrzegam jako wadę). Tak wynika z internetowego szperania...
Dziękuję za błyskawiczny i niemal masowy odzew ;) Cieszę się tym bardziej, iż z doświadczenia wiem jak ciężko się zmusić do odpowiadania któryś raz z kolei na podobne pytania. Jestem pełen podziwu.
metafizyk
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 21:58

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 28 lut 2008, o 15:14

Labki i Goldeny nie różnią się znacząco charakterem. Usposobienie mają podobne.
A co sądzisz o flatach? Byłeś u Joli?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez metafizyk 28 lut 2008, o 15:17

Oczywiście odwiedziłem stronę hodowli. Pierwsze co rzuca się w oczy to wspaniała atmosfera widoczna na zdjęciach :)
A pieski bardzo ładne.
metafizyk
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 21:58

Postprzez Basia_sz 28 lut 2008, o 15:24

Słuchaj, nie ma to, jak przekonać się osobiście, czy pies się podoba, czy też nie 8)
Zajrzyj no do Cafe, pierwszy temat, przyklejony, może Cię zainteresuje? 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez GoldenLove :)) 28 lut 2008, o 15:33

takasobieja juz probowalam sie zalogowac wyslalam fax ale nic. Sprobuje drugi raz ale jako GoldenLove :))

Spróbuję
:wink: mój malutki Cortezik (8 miesieczny golden) razem ze mna pozdrawia Cie i Shakire serdecznie.
GoldenLove :))
 

Chow Chow

Postprzez aka 3 mar 2008, o 21:45

Jak ma na dość długo i spokojnie zostawać w domu to Chow Chow, albo jego krotkowłosy krewniak Shar Pei. Ale te psy raczj nie są przylepami, i nie probuja zadowolić właściciela. Bardzo ciekawym psem jest Shiba (ale to "mały wilk" i nie dla każdego się nadaje"). Jak chcesz psa posłusznego, współpracującego z właścicielem (ale tym samym nie lubiącego rozłąki) to najlepszym wyborem jest któryś z popularnych owczarków, lub duży pudel (niezwykle inteligentny, wymaga strzyżenia, ale raczej nie gubi sierści i nadaje się dla alergików i dzieci). Pudel moze się wydawać kiepska opcją, ale nie znajdziesz bardziej wszechstronnego psa towarzysza.
aka
 

Postprzez metafizyk 5 mar 2008, o 21:25

Jednak w dalszym ciągu numerem 1 jest lab ;) Dzięki wszystkim za pomoc.
metafizyk
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 21:58

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints