Manchester Terrier - coś w tym typie....

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Basia_sz 9 kwi 2008, o 15:12

Jadzia napisał(a):BASIU! To byś się pomyliła. Średniak, to taki trochę mniejszy doberman i naprawdę sprawdza się, jako pies obronny.

No popatrz, popatrz, a tak niewinnie wygląda 8)

Grzegorz, to oboje chorowaliśmy w dzieciństwie na tą samą chorobę - dziecięcą głupotę :wink: Ale była to raczej chyba dziecięca naiwność i wiara w to, że pies nic mi nie zrobi, bo ja go kocham, prawda? 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bogrzegorz 9 kwi 2008, o 15:59

Basia_sz napisał(a):
Jadzia napisał(a):BASIU! To byś się pomyliła. Średniak, to taki trochę mniejszy doberman i naprawdę sprawdza się, jako pies obronny.

No popatrz, popatrz, a tak niewinnie wygląda 8)

Grzegorz, to oboje chorowaliśmy w dzieciństwie na tą samą chorobę - dziecięcą głupotę :wink: Ale była to raczej chyba dziecięca naiwność i wiara w to, że pies nic mi nie zrobi, bo ja go kocham, prawda? 8)


w przeciwienstwie do czlowieka, zwierze oddzwiecza sie tym samym co od czlowieka dostaje, a ze ja nie mialem zlych zamiarow do psa to i on nie mial takowych do mnie :D :lol:
bogrzegorz
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 kwi 2008, o 09:33

Postprzez jusla 11 cze 2008, o 17:04

MENCHESTER TERRIER NADAJE SIE NA PSA OBRONNEGO
widzialam go w aukcji i pelno tych psow, sama mam, i nikt mi nie bedzie gadac ze piez przyjazny bo rasa ma to do siebie ze nie lubi obcych, ale rodzine kocha i nie jest wobec niej agresywnu, poza tym to jest pies na szczury i bije w tym rekordy takze.... poczytajcie troche podzwoncie po hodowlach, a nie tekst ze pies na obronnego sie nie nadaje
jusla
 

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints
cron