prosze o pomoc :P:=)

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

prosze o pomoc :P:=)

Postprzez kama 0505 7 lip 2008, o 18:38

poszukuje rasy malej do 30 cm zeby nie kosztowal za duzo tak do 300 zl ja mieszkam na wsi nie bedzie problemu z miejscem aby mogl sie wybiegac moze byc trudny w utrzymaniu mialam juz beagla sa to bardzo trudne psy wiec juz takiego nie chce mam nadziej ze mi pomozecie
kama 0505
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: prosze o pomoc :P:=)

Postprzez leonberg 7 lip 2008, o 18:47

kama 0505 napisał(a):poszukuje rasy malej do 30 cm zeby nie kosztowal za duzo tak do 300 zl ja mieszkam na wsi nie bedzie problemu z miejscem aby mogl sie wybiegac moze byc trudny w utrzymaniu mialam juz beagla sa to bardzo trudne psy wiec juz takiego nie chce mam nadziej ze mi pomozecie

bardzo przepraszam lecz zawsze myslałem ze cena psiaka nie zalezy od jego wielkosci :(
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Veroonica 7 lip 2008, o 19:15

Cena szczeniąt (nie zależnie od rasy) zwykle jest większa niż 300zł.
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Cavalier 7 lip 2008, o 21:38

Veroonica napisał(a):Cena szczeniąt (nie zależnie od rasy) zwykle jest większa niż 300zł.

Tak, ale zawsze można go wziąć na raty lub poszukać psa z niewielką wadą, np. wadą zgryzu, umaszczenia. Można poszukać też psa trochę starszego, np. w wieku 7 mies, wtedy hodowca zwykle zjeżdża z ceny.


Mogę polecić Ci pinczerka miniaturowego.
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Postprzez Cavalier 8 lip 2008, o 09:06

charlotte napisał(a):[treść wycięta, ponieważ szerzysz herezje - MOD]
Możesz też spróbować na Allegro.pl,
tam są psy ze schroniska, mogłabyś spróbować.
http://www.allegro.pl/item396061858_szp ... _pies.html
^^ Szpic Mały Biały, dziwi mnie jego cena, ale chyba dlatego jest taka niska bo pieski mają coś z oczkami.

Niewiem czy pomogłam, ale pozdrawiam serdecznie!

Popatrz uważnie:
"Cena minimalna nie została osięgnięta"
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Postprzez Ewka 8 lip 2008, o 11:56

charlotte napisał(a):Chyba że weźmiesz jakąś małą rasę bez rodowodu.



Nie nie i nie!!! Jak jest to RASA to tylko Z RODOWODEM. MIESZEŃCE I KUNDELKI to psy, które N"IE POSIADAJĄ OKREŚLONEJ RASY, czyli NIE MOGĄ MIEĆ RODOWODU! Takie właśnie pieski są w przytuliskach! Można powtarzać do upadłego: jak nie masz pieniędzy za psa z rodowodem (zwykle od 1000 zł w górę), to weź psiaka ze schronu, przygarnij za minimalne pieniądze, tym samym POMÓŻ!! Jeśli stoisz przy swoim zdaniu, to spróbuj jeszcze nacisnąć na banner w moim podpisie. Dyskusja o tym o czym napisałam toczy się w wielu innych tematach.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez leonberg 8 lip 2008, o 18:15

Ewka napisał(a):
charlotte napisał(a):Chyba że weźmiesz jakąś małą rasę bez rodowodu.



Nie nie i nie!!! Jak jest to RASA to tylko Z RODOWODEM. MIESZEŃCE I KUNDELKI to psy, które N"IE POSIADAJĄ OKREŚLONEJ RASY, czyli NIE MOGĄ MIEĆ RODOWODU! Takie właśnie pieski są w przytuliskach! Można powtarzać do upadłego: jak nie masz pieniędzy za psa z rodowodem (zwykle od 1000 zł w górę), to weź psiaka ze schronu, przygarnij za minimalne pieniądze, tym samym POMÓŻ!! Jeśli stoisz przy swoim zdaniu, to spróbuj jeszcze nacisnąć na banner w moim podpisie. Dyskusja o tym o czym napisałam toczy się w wielu innych tematach.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walka z wiatrakami, nie masz kasy nie kupuj! wez ze schronu! jdnej biduli mniej, jednego pseudohodowcy tez mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez takasobieja 10 lip 2008, o 22:31

Szok :D odkładaj na psa z rodowodem, albo wez psa ze schronu.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez @ Tuśka @ 11 lip 2008, o 22:37

Żaden piesek małej rasy nie kosztuje 300złotych . Jeśli nie zależy Ci na psiaku z rodowodem przygarnij jakiegoś biedaka ze schroniska, a on odwdzięczy Ci się miłością. :) [Sama mam podhalana i wiem co to znaczy nie mieć czystych ścian, wszędzie sierść. Chociaż mój niedźwiedź jest brudaskiem , strasznie się ślini, dom jest w kudłach i tak go kocham. :) ]-to tak na marginesie. Więc jeśli jest jakiś piesek to czeka on na Ciebie w schronisku! Seryjnie. :)
Avatar użytkownika
@ Tuśka @
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 672
Dołączył(a): 11 lip 2008, o 22:07
Imię psa: Misiu
Rasa psa: Polski Owczarek Podhalański


Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints
cron