Westki...? dla mnie?

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Westki...? dla mnie?

Postprzez Kasia:) 14 wrz 2008, o 16:41

Mam pytanie... jestem zainteresowana kupnem psa razy york, maltańczyk lub west hihland terrier.- chyba tak sie to pisze:)) mam dom jednorodziiny z ogromną dzialką... pieska zamierzam kupic w marcu lub kwietniu. Moglby ktos mi napisac, ktory wymaga najwiecej ppoeswiecenia? musialby byc sam w domu od 8 do 13, a czasame bylby z nim moj brat:) prosze o odp.
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 14 wrz 2008, o 18:37

west pasuje - ale nie bede wymienial dla czego pasuje i tyle pzdr
Gość
 

Postprzez mArGoSiA 14 wrz 2008, o 18:45

a ile spacerów dziennie możesz poświęcić psiakowi?
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez Sissy 15 wrz 2008, o 12:42

napisz coś więcej-ile spacerów,jaka kwota na miesięczne utrzymanie.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Kasia:) 15 wrz 2008, o 18:57

hmm.. poswiecac na spacery to moge od 14 do konca dnia, kwota... msyle ze okolo 100 zl? czy potrzeba wiecej? nie bardzo sie orientuje...
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez Ania_Ś 15 wrz 2008, o 19:17

Oj Kasiu na pieska tej rasy to potrzeba z 1000 zł a nie 100 :lol: . Chyba że się pomyliłaś.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez takasobieja 15 wrz 2008, o 20:57

Kasia mówi o miesięcznym utrzymaniu, Aniu :) 100 zł moze być mało jeśli policzysz fryzjera, weta... itp. Ale wiadomo, nie chodzi się tam ciagle, tylko co jakis czas. Na moje kazdy pasuje :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Ania_Ś 17 wrz 2008, o 10:54

A to przepraszam :oops: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Kasia:) 17 wrz 2008, o 15:00

Ania_Ś napisał(a):A to przepraszam :oops: .

hehe:)) za co tu przepraszać:)) hmmm... a ma ktoś westa??:) moglby mi ktos opowiedziec cos o nim.. bardzo duzo wiem o yorku i tych rasach... ale chcialabym sie poradzic jakiegos posiadacza tych ras.
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez EsHa. 18 wrz 2008, o 15:31

York i west to terriery więc są bardzo żywiołowe i aktywne mimo wzrostu... Maltańczyk jest z trochę innej bajki, bo tego ruchu potrzebuje mniej... Z tym, ze yorka jest trudno wychować...
Zależy od czasu poświęcanego na spacery, a ile na pielęgnację, bo to też ważne ? Ogólnie mówię : west albo maltańczyk.
[ ps. pisze się west white highland terrier chyba ;p]
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11

Postprzez Kasia:) 18 wrz 2008, o 19:41

EsHa. napisał(a):York i west to terriery więc są bardzo żywiołowe i aktywne mimo wzrostu... Maltańczyk jest z trochę innej bajki, bo tego ruchu potrzebuje mniej... Z tym, ze yorka jest trudno wychować...
Zależy od czasu poświęcanego na spacery, a ile na pielęgnację, bo to też ważne ? Ogólnie mówię : west albo maltańczyk.
[ ps. pisze się west white highland terrier chyba ;p]

dzieki za dobrą rade... tak naparwde to chyba wybiore west highland terriera
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Postprzez takasobieja 18 wrz 2008, o 19:55

Maltańczyki mają swoje humorki, są zazwyczaj niezależne, wiec jeśli to Twoj pierwszy pies...to już bardziej pasuje Wescik :) Są żywiołowe, słyszałam że mają czasem problemy skórne... Ale każdy pies ma jakieś ale..wśród chorób :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Gość 19 wrz 2008, o 19:06

takasobieja napisał(a):Maltańczyki mają swoje humorki, są zazwyczaj niezależne, wiec jeśli to Twoj pierwszy pies...to już bardziej pasuje Wescik :) Są żywiołowe, słyszałam że mają czasem problemy skórne... Ale każdy pies ma jakieś ale..wśród chorób :)

hmmm... wlasnie czyatalam o westach i doczytalam sie, ze one muszą byc jakos tak czesane, aby stary wlos wychodzil... jakos to sie nazywalo... a czy on jest cieckim psem w utrzymaniu?? jak na pierwszego psa york maltanczyk shi tzu czy raczej west?
Gość
 

Postprzez EsHa. 19 wrz 2008, o 19:21

Anonymous napisał(a):
takasobieja napisał(a):Maltańczyki mają swoje humorki, są zazwyczaj niezależne, wiec jeśli to Twoj pierwszy pies...to już bardziej pasuje Wescik :) Są żywiołowe, słyszałam że mają czasem problemy skórne... Ale każdy pies ma jakieś ale..wśród chorób :)

hmmm... wlasnie czyatalam o westach i doczytalam sie, ze one muszą byc jakos tak czesane, aby stary wlos wychodzil... jakos to sie nazywalo... a czy on jest cieckim psem w utrzymaniu?? jak na pierwszego psa york maltanczyk shi tzu czy raczej west?
Westie decydowanie. Mają skłonności do chorób skórnych. A to przypakdiem o czym czytałaś nie chodziło o trymowanie ? ( ta się chyba nazywa usuwanie martwego włosa :P ? )
EsHa.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 14:11

Postprzez Kasia:) 20 wrz 2008, o 21:53

EsHa. napisał(a):
Anonymous napisał(a):
takasobieja napisał(a):Maltańczyki mają swoje humorki, są zazwyczaj niezależne, wiec jeśli to Twoj pierwszy pies...to już bardziej pasuje Wescik :) Są żywiołowe, słyszałam że mają czasem problemy skórne... Ale każdy pies ma jakieś ale..wśród chorób :)

hmmm... wlasnie czyatalam o westach i doczytalam sie, ze one muszą byc jakos tak czesane, aby stary wlos wychodzil... jakos to sie nazywalo... a czy on jest cieckim psem w utrzymaniu?? jak na pierwszego psa york maltanczyk shi tzu czy raczej west?
Westie decydowanie. Mają skłonności do chorób skórnych. A to przypakdiem o czym czytałaś nie chodziło o trymowanie ? ( ta się chyba nazywa usuwanie martwego włosa :P ? )

tak o właśnie ! a ile razy takie trymowanie sie robi??
Kasia:)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 122
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 21:50
Imię psa: Bafi :)
Rasa psa: shih-tzu

Następna strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints