Jaka rasa - trudne wymagania

Zastanawiasz się jaki pies najlepiej pasuje do Twoich warunków i stylu życia? Przeczytaj lub zapytaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Re: Jaka rasa - trudne wymagania

Postprzez Paulina i Bemol 24 lip 2009, o 13:41

A może czarny terrier rosyjski?? Jest to duży pies bo mam wrażenie że nie chcesz malucha moja mama też się boi mastoffów i ogólnie większych psów a tego się nie bała. Nie gubi sierści nie ma problemu większego z dbaniem o okrywe poza czesaniem bo jednak sierść niekrótka ale i nie jakaś długa, na lato strzyżemy albo i cały rok i nie mam problemu z czesaniem takiego. W domu są spokojne nie wymagają jakoś dużo ruchu nawet polecane do mieszkań.Oczywiście trzeba zapewnić im zajęcie ale dobrze znoszą nieobecność właściciela. Inteligentne bardzo uniwersalne psy i nie typ dominatora szybko się uczą i są uległe.Jedyne przed czym moge ostrzec to koszt utrzymania jak każdy duży pies sporo jedzenia potrzeba:P I żeby nie było że zachwalam bo ja mam, nie mam bardzo je lubię znam kilka i są cudowne. Osobiście posiadam psa z nadpobudliwością i w twoim przypadku nie radziłabym ci go mimo że go wielbię :D
A może już wybrałeś bo temat troche ma, to pochwal się bo jestem ciekawa :P
Paulina i Bemol
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 20:12

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Poprzednia strona

Powrót do Jaka rasa będzie najlepsza dla mnie?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints